Maciej Szczurek

Urolog

Nawiązując do poprzedniego komentarza muszę stwierdzić , że musiałam się sporo naszukać doktora Szczurka bo od 2 lat nie przyjmuje w publicznej służbie zdrowia, więc data i komentarz są jakieś dziwne. Moje odczucia są skrajnie odmienne. Kontakt z Panem doktorem mam od paru lat i zaczął się w szpitalu i muszę powiedzieć że tak fachowej i miłego podratowania osoby chorej się nie spodziewałam .Szczerze Polecam.

Zdecydowanie nie polecam. Być może spełnia oczekiwania za pieniądze w prywatnym gabinecie ale na państwowym etacie absolutnie nie jest zdrowiem pacjenta zainteresowany. Nie zleca nawet podstawowych badań doprowadzając ludzi do nowotworu!! Bardzo zły lekarz