lekarz Maciej Włodarczyk

2,2
2,6
2,5
2,6

Nie polecam!!! chyba trafiłam na "zły dzień" tego pana... Nawet nie raczył poinformować pacjenta czyli mnie o tym, że robi dodatkowe płatne badania. Kontakt wzrokowy tylko z komputerem i trzeba było prosić o jakąkolwiek informację. Z pewnością już tam nie wrócę. Są jeszcze inni kardiolodzy!

Świetny lekarz, początkowo trochę sztywny i służbowy, ale kiedy zaczęliśmy rozmawiać o sporcie i bieganiu to wyraźnie się rozluźnił. Zadawał fachowe pytania na temat mojego treningu i odżywiania, również wyczerpująco odpowiadał na moje wątpliwości. Badania spoczynkowe i wydolnościowe zrobił profesjonalnie nic dodać nic ująć. Pan Doktor wyraźnie się marnuje w tej przychodni. Polecam dla sportowców amatorów i zawodowców!

Pan Doktor wyraźnie się marnuje w tej przychodni.
Polecam dla sportowców amatorów i zawodowców!

Komentarz o uprzejmości i kompetencjach pisał chyba ktoś z rodziny trafiłem przypadkowo i dawno tak nie żałowałem że nie poczytałem opinii przed wizytą , rejestracja nie odbiega od p. dr. UWAGA

Komentarz o uprzejmości i kompetencjach pisał chyba ktoś z rodziny
UWAGA

Lekarz niedokładny jednak bardzo uprzejmy. W badaniu UKG nie zrobił Dopplera tętnicy szyjnej i aorty co jest istotne w diagnostyce. Nie interpretuje na miejscu wyniku echo. Ekg spoczynkowe zostało tylko przejrzane. Nie dokonał dokładnego opisu, pomiaru. Moim zdaniem marny diagnosta. Nietrafiony lekarz

Lekarz niedokładny jednak bardzo uprzejmy.
Nietrafiony lekarz

Niemiły, obcesowy, nie wyjaśnił jak brać leki, podnosił głos

Niemiły, obcesowy, nie wyjaśnił jak brać leki, podnosił głos

Nareszcie mądry kardiolog, który ma czas dla pacjenta. Porada konkretna, zrozumiała. Zdecydowanie polecam.

wyraźny naciągacz.Dla mnie nie jest godnym zaufania lekarzem.

wyraźny naciągacz.Dla mnie nie jest godnym zaufania lekarzem.

Na wizycie byłam w zastępstwie za moja doktor,lekarz nie spojrzał nawet na wyniki badań, spisał jedynie z kartoteki już wcześniej przepisane leki przez innego lekarza. Nie zbadał mnie, nie udzielił żadnych informacji po prostu zbył. Szczerze jestem rozczarowana i zażenowana!!!

Bardzo dobry i kompetentny fachowiec. Nie lekceważy pacjenta. Kompleksowo podchodzi do problemów. Polecam!

Jestem sportowcem. Trafiłem do p. Włodarczyka przez przypadek, tzn. zapisałem się do pierwszego lepszego dostępnego kardiologa. Na wejściu ogólnie miły i elegancki, ale nie to jest najważniejsze. Najważniejsze, jest to, że od razu zauważył, że moje wyniki są typowo kolarskie już po ogólnym badaniu (nie mówiłem, że uprawiam jakikolwiek sport). Potwierdziłem, że jestem sportowcem. Dalsze badania: echo, wysiłek, ekg itd. wykonane wzorowo. Lekarz, który interesuje się swoją pracą, wzbogaca wiedzę i wie co robi. Tak naprawdę jedyny kardiolog do tej pory (poza AWF), który okazał się kompetentny w moim przypadku. Szczerze polecam.