lekarz Magdalena Bednarczyk-Kozłowska

1,1
1,2

Potwierdzam wszystkie złe opinie na temat tej osoby. Jakim cudem ta osoba jest lekarzem i pracuje w przychodni??!!!! NIE WIEM! TO BIEDNY CHORY Z NIENAWIŚCI DO LUDZI człowiek. Przykre, Nie lubiana ani przez personel ani pacjentów. Żal, wielki żal!!!

Wizyta przebiegła w bardzo nieprzyjemnej atmosferze. Pani doktor jest niechlujna, chamska i opryskliwa. Serdecznie odradzam.

Odpychająca osoba, nie zainteresowana pacjentem. Traktuje z wyższością, krytykuje, wygłasza opinie nieznoszącym sprzeciwu tonem, a czasami wręcz ruga! Najgorsze jest to, że tak ją absorbuje wyzłośliwianie, że na badanie już nie ma czasu. Tą panią chyba wprost przeniesiono z głębokiej komuny. Z całego serca nie polecam!

Pani której "doktorem" nazwać nie mogę potraktowała mnie bardzo arogancko, niemile, chamsko. Myślę że pomyliła profesje bo z takim brakiem szacunku dawno nie miałam nic wspólnego. Przyszłam do niej z bólem gardła a wyszłam z nałożoną na siebie kwarantanną bez jakichkolwiek objawów na covid. A na ból gardła dostałam czopki. Jestem w szoku że istnieją tak potworni i chamscy "lekarze". Ps. Ta jedna gwiazdka to i tak za dużo aby wystawić.

Szkoda,że Państwa opinie o tej lekarce czytam po wizycie,a nie przed. Nikt w życiu tak mnie nie upokorzył jak ta kobieta. W trakcie wizyty też żalowalam,że naszej rozmowy nie nagrywam. Szczerze odradzam wizyty . Szkoda czasu i nerwów. Mam nadzieję, że do wieczora się uspokoję(miałam wizytę o godz.9-tej).

Szkoda,że Państwa opinie o tej lekarce czytam po wizycie,a nie przed.
Nikt w życiu tak mnie nie upokorzył jak ta kobieta.
W trakcie wizyty też żalowalam,że naszej rozmowy nie nagrywam.
Szczerze odradzam wizyty . Szkoda czasu i nerwów.
Mam nadzieję, że do wieczora się uspokoję(miałam wizytę o godz.9-tej).

Moja wizyta odbyła się w DRAMATYCZNEJ atmosferze. Przyszłam KOMERCYJNIE do Pani doktor w celu zaświadczenie na praktyki lekarskie o zdolności do pracy w szpitalu. Sposób w jaki lekarz odnosi się do pacjenta pozostawia naprawdę wiele do życzenia. Uciekać jak najdalej i omijać szerokim łukiem. Na udzielone przeze mnie pytania odpowiadała drwiąco, była arogancka i okazywała pogardę do człowieka. OSTRZEGAM PRZED TĄ OSOBĄ

Moja wizyta odbyła się w DRAMATYCZNEJ atmosferze.

Uciekać jak najdalej i omijać szerokim łukiem.

OSTRZEGAM PRZED TĄ OSOBĄ

Koszmar!!!!! Trudno znaleźć właściwy dobór słów. Pacjent najwyraźniej przeszkadza pani doktor. Podważa złe samopoczucie pacjenta, bagatelizuje objawy. Proponuję unikać " jak ognia".

Byłam u Pani doktor na wizycie z zaświadczeniem na studia. Pani dr się spóźniła, była opryskliwa, chamska i proponowała abym umówiła się poza placówka prywatnie to mi podbije zaświadczenie. Zmarnowane 130 zł. NIE POLECAM!!! Strzeżcie się tego lekarza

Nigdy nikt w całym moim życiu nie obraził mnie tak, jak szanowna pseudo pani doktor. Pani Magdalena w trakcie 15 minutowej wizyty zdążyła nazwać moją wadę wzroku oraz otyłość chorobami, które są kpiną dla mojego wieku. Kobieta nadwyraz arogancka, wyśmiewająca i kpiąca z moich odpowiedzi na jej pytania. Brak jakiegokolwiek profesjonalizmu i chęci do pracy. Omijać szerokim łukiem

Pani bardzo nieuprzejma, odpowiada na pytania pacjenta jak za karę. Wizyta niestety bardzo nie przyjemna. Prywatna wizyta i szczególnie za taka cenę nie warto. Nie polecam pod żadnym pozorem.