lekarz Magdalena Konarska

RTG, Ginekolog położnik, USG

3,9

Bardzo kiepski lekarz. 1. jak masz umówioną wizytę na godzinę np. 10 to lekarka przyjmie cię o 11, wiele razy jak miałam wizytę na 8 rano to przychodziła dopiero o 9 2. zapisywała mi tony hormonów na nieregularne cykle, przez które miałam jeszcze silniejsze krwotoki aż w końcu trafiłam do szpitala z taką anemią, że musieli mi krew przetaczać. 3. opryskliwa, nie można się o nic zapytać bo zaraz dostaniesz burę 4. kiedy potrzebujesz badania hormonów to zleci na wszystkie i uprzejmie poinformuje, że musisz iść prywatnie bo na NFZ ...

Bardzo kiepski lekarz.
3. opryskliwa, nie można się o nic zapytać bo zaraz dostaniesz burę
4. kiedy potrzebujesz badania hormonów to zleci na wszystkie i uprzejmie poinformuje, że musisz iść prywatnie bo na NFZ jest dopiero termin za pół roku
5. obraziła mnie, że moje problemy z krwotokami to wina tuszy i mam schudnąć 10 kilo, nie wiem z czego miałam schudnąć bo przy wzroście 173 ważyłam zaledwie 60 kg
6. zrobiła mi badanie usg dopochwowe mimo, że byłam dziewicą i miałam dopiero 14 lat, nie wiedziałam co chce zrobić bo myślałam, że zrobi to badanie przez odbyt jak zdążyłam się wcześniej dowiedzieć, nie spytała mnie w ogóle czy już współżyłam
7. z racji lokalizacji przychodni w której pracuje owa Pani doktor chodziła do niej połowa kobiet z mojej rodziny a ja byłam tą która odwiedzała ją najdłużej.
8. Pani doktor ma negatywną opinię u wszystkich kobiet jakie znam łącznie z sąsiadkami i przypadkowo spotkanymi osobami w przychodni. Często tam bywam u okulisty, który ma gabinet tuż obok więc się nasłuchałam.
9. dodam jeszcze, że terminy wizyt są zawsze na półtora miesiąca więc tyle trzeba czekać i nie ma szans dostania się wcześniej.

Pani Konarska to najlepsza ginekolog jaką spotkałam. Pierwszy raz byłam u niej na kasę chorych na kasprzaka i zrobiła na mnie ogromne wrażenie, wzbudziła moje zaufanie, stwierdziła że będziemy robić wszystko bym urodziła zdrowego dzidziusia(rok wcześniej poroniłam). gdy zaszłam w ciążę okazało się że nie ma możliwości prowadzenia mojej ciąży w gabinecie na nfz z powodu ogromnej ilości pacjentek(ilość świadczy o kompetencji lekarza), stwierdziłam że chcę się leczyć prywatnie u Pani Magdy bo nie wyobrażam sobie by moją ciążę prowadził kto inny. Jestem bardzo zadowolona z opieki jaką mnie otoczyła Pani Magda, mój synek ma prawie dwa lata, jest zdrowy, a ja jestem szczęśliwą mamą.Pozdrawiamy Panią Magdę!!!!!!!!!!

Uważam,że to bardzo miła i sympatyczna kobieta. Jakos nigdy nie wykazywała antypatii. Bywałam u innym lekarzy i mam porównanie. Nie będę sypać tu nazwiskami ale co niektórzy mogliby się lekarze od niej uczyć serdeczności, człowieczeństwa. Bardzo życiowa i mądra kobieta. Zawsze udzieliła mi fachowej pomocy nawet jeśli była nagła pomoc. Nie byłam w ciąży ale planuje i raczej do niej będe chodzić na wizyty. Wzbudza zaufanie. Nie byłam na kasę chorych , więc się nie wypowiadam oby była taka jaka jest prywatnie.

Byłam u pani doktor dzisiaj i jestem szczerze zniesmaczona wizytą. Podczas badania, gdy powiedziałam, że boli i proszę, żeby doktor obeszła się ze mną delikatniej odpowiedziała, że jest już delikatnie. Wg mnie nie było, ale widocznie pani doktor ma racje. Na dodatek podczas wykonywania USG, gdy byłam rozebrana na leżance nagle weszła piekęgniarka z jakimiś badaniami. Zdziwiłam sie, bo po wcześniejszych doświadczeniach u lekarzy tej specjalizacji byłam przyzwyczajona do intymnej atmosfery. Widocznie sie myliłam. Trafilłam do pani doktor przez przypadek i jestem pewna, że już nie wrócę. NIE POLECAM.

Kompleksowe badania, profesjonalizm, zrozumienie, pytanie o potrzeby, wyjaśnianie. Uzyskałam także miłe wsparcie. Od swoich pacjentów nie bierze także dodatkowych opłat za kolejne recepty.

Znakomita osoba! Nasza ukochana córka jest zdrowa i dzielna a dzięki wsparciu i pełnej otuchy informacji Pani Konarskiej przyszła na świat bez obaw i lęków tak mamy jak i taty. Następne bebe "przepuszczamy przez ręce" pani Magdaleny. :))))

Poleciła ją moja koleżanka, gdy w połowie ciąży zrezygnowałam z dotychczasowego lekarza-przeciwieństwo dr Konarskiej. Pani doktor jest rzeczowa, miła, odpowiada na pytania i tłumaczy. Badanie sprawne i bezbolesne. Polecam. Zawsze ma pełno pacjentek.

Absolutnie nie polecam. Pani Doktor przedmiotowo traktuje pacjentki, jest wyniosła, niesympatyczna. Przyszłam do niej z problemem, który kompletnie zlekceważyła, zapomniała o wypisaniu leków, o kórych mówiła, miała do mnie pretensje, że poprosiłam o przepisanie środków na bóle miesiączkowe. O badaniu piersi nie było mowy, automatycznie wpisała w kartę "samokontrola".

Bardzo dobry lekarz - polecam! Świetnie prowadzi ciążę i przygotowuje do porodu.

Znam Panią doktor od 10 lat. Wspaniały lekarz. Mila, kompetentna i bardzo życiowa kobieta. Doskonale podejście do ludzi młodych wkraczajacych w dorosłe życie. To czego nie potrafi w sposob profesjonalny przekazać matka ( w wieku nastu lat...nie zawsze mama jest autorytetem:-))z pewnością zrobi pani doktor. Wszystkim serdecznie polecam......