lekarz Magdalena Konarska

RTG, Ginekolog położnik, USG

Bardzo kiepski lekarz. 1. jak masz umówioną wizytę na godzinę np. 10 to lekarka przyjmie cię o 11, wiele razy jak miałam wizytę na 8 rano to przychodziła dopiero o 9 2. zapisywała mi tony hormonów na nieregularne cykle, przez które miałam jeszcze silniejsze krwotoki aż w końcu trafiłam do szpitala z taką anemią, że musieli mi krew przetaczać. 3. opryskliwa, nie można się o nic zapytać bo zaraz dostaniesz burę 4. kiedy potrzebujesz badania hormonów to zleci na wszystkie i uprzejmie poinformuje, że musisz iść prywatnie bo na NFZ ...

Bardzo kiepski lekarz.
3. opryskliwa, nie można się o nic zapytać bo zaraz dostaniesz burę
4. kiedy potrzebujesz badania hormonów to zleci na wszystkie i uprzejmie poinformuje, że musisz iść prywatnie bo na NFZ jest dopiero termin za pół roku
5. obraziła mnie, że moje problemy z krwotokami to wina tuszy i mam schudnąć 10 kilo, nie wiem z czego miałam schudnąć bo przy wzroście 173 ważyłam zaledwie 60 kg
6. zrobiła mi badanie usg dopochwowe mimo, że byłam dziewicą i miałam dopiero 14 lat, nie wiedziałam co chce zrobić bo myślałam, że zrobi to badanie przez odbyt jak zdążyłam się wcześniej dowiedzieć, nie spytała mnie w ogóle czy już współżyłam
7. z racji lokalizacji przychodni w której pracuje owa Pani doktor chodziła do niej połowa kobiet z mojej rodziny a ja byłam tą która odwiedzała ją najdłużej.
8. Pani doktor ma negatywną opinię u wszystkich kobiet jakie znam łącznie z sąsiadkami i przypadkowo spotkanymi osobami w przychodni. Często tam bywam u okulisty, który ma gabinet tuż obok więc się nasłuchałam.
9. dodam jeszcze, że terminy wizyt są zawsze na półtora miesiąca więc tyle trzeba czekać i nie ma szans dostania się wcześniej.

Pani Konarska to najlepsza ginekolog jaką spotkałam. Pierwszy raz byłam u niej na kasę chorych na kasprzaka i zrobiła na mnie ogromne wrażenie, wzbudziła moje zaufanie, stwierdziła że będziemy robić wszystko bym urodziła zdrowego dzidziusia(rok wcześniej poroniłam). gdy zaszłam w ciążę okazało się że nie ma możliwości prowadzenia mojej ciąży w gabinecie na nfz z powodu ogromnej ilości pacjentek(ilość świadczy o kompetencji lekarza), stwierdziłam że chcę się leczyć prywatnie u Pani Magdy bo nie wyobrażam sobie by moją ciążę prowadził kto inny. Jestem bardzo zadowolona z opieki jaką mnie otoczyła Pani Magda, mój synek ma prawie dwa lata, jest zdrowy, a ja jestem szczęśliwą mamą.Pozdrawiamy Panią Magdę!!!!!!!!!!

Panią doktor poleciła mi koleżanka, i już wiem, że było warto. Dr Konarska teraz prowadzi moją ciążę. Spokojnie wszystko tłumaczy, wyjaśnia, zastanawia się nad najlepszymi rozwiązaniami. Super lekarz, polecam :)

Panią doktor poleciła mi koleżanka, i już wiem, że było warto.
Super lekarz, polecam :)

Nie jestem zadowolona z wizyt u p. Konarskiej. A było ich kilka. Zdarza się jej być bardzo miłą (oj, bardzo rzadko), ale bywa czasem wyjątkowo obcesowa (to zdarza się częściej). Nastroje ma bardzo zmienne, a co za tym idzie - czasem jest skłonna tłumaczyć na czym polega problem, jeśli takowy się pojawi, a czasem ma tendencję do zbywania pacjentki. Źle skrywa brak zainteresowania pacjentką. Może to wypalenie zawodowe, a może totalne olewactwo. Za 100 zł niezbyt miłe wrażenie. O wizytach na NFZ u niej nie wspominając.

to jest najlepszy lekarz pod słońcem jednocześnie chodzący po ziemi!!!!

to jest najlepszy lekarz pod słońcem jednocześnie chodzący po ziemi!!!!

Znam Panią doktor od 10 lat. Wspaniały lekarz. Mila, kompetentna i bardzo życiowa kobieta. Doskonale podejście do ludzi młodych wkraczajacych w dorosłe życie. To czego nie potrafi w sposob profesjonalny przekazać matka ( w wieku nastu lat...nie zawsze mama jest autorytetem:-))z pewnością zrobi pani doktor. Wszystkim serdecznie polecam......

Ja jestem bardzo zadowolona z Pani Konarskiej. Chodzę do niej prywatnie, co nie zmienia faktu, że pewnie jest ona taka sama, jak przyjmuje pacjentów na Kasę Chorych.

Świetna pani ginekolog - bardzo kompetentna i miła. Odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy, cierpliwa i bardzo pomocna.