3,6
3,5
3,4
3,3
3,5

Pani doktor była trzecim lekarzem do jakiego trafiłam z nasza córką. Potwierdziła diagnozę dwóch poprzednich. Pani doktor dokładnie zbadała córkę, rzeczowo i szczegółowo odpowiadała na każde moje pytanie, była cierpliwa i uprzejma. W związku z tym i ja zapisałam się do niej na wizytę jak i mój mąż. Kolejne wizyty przebiegały podobnie także polecam.

Złożyłem skargę na okulitskę Annę Rosławską z tej samej poradni(medicus) jako że podnosiła na mnie głos, była strasznie nieuprzejma i niewiele się dowiedziałem.W ramach wizyty zastępczej przydzielono mi więc dr Micor .W momencie wejścia do gabinetu widać że kobieta chce się mnie jak najszybciej pozbyć więc nie odpowiadała na moje pytania, zrobiła się b. nieuprzejma a kiedy zwróciłem jej uwagę ta wyskoczyła do mnie z tekstem że byłem rzekomo nieuprzejmy wobec jej koleżanki mimo że to nie prawda, nie była tam i nie słyszała nic osobiście. Dr Micor wyznaje widocznie źle pojomowaną solidarność zawodową z koleżanką która najwyraźniej ma już dosyć pacjentów, jest znużona wieloletnią rutyną i nie odpowiada jej jeśli pacjent zadaje pytania i chce się czegoś dowiedzieć o swojej chorobie. To samo tyczy się pani Micor. Obie okulistki nie przyjmują pacjentów charytatywnie, bierą za to niemałe pieniądze i ich obowiązkiem jest odpowiadać na pytania pacjenta który nie musi się przecież znać na okulistyce. Zachowanie obu pań jest żenujące i niegodne lekarza. Jeśli chcecie wydać niemałe pieniądze na prywatną wizytę to wydajcie je tam gdzie obsłużą was fachowo i grzecznie

nie polecam. zdiagnozowała u mojej 4 miesięcznej córeczki dużą wadę wzroku +7. kazała przyjść za trzy tygodnie, potwierdziła diagnozę. zaleciła noszenie silnych okularów. mówiła, że jest bardzo duże ryzyko zeza. dziecko za każdym razem zdejmowało okulary, miałam wrażenie, że jej przeszkadzają, poza tym moje dziecko widziało każdy najmniejszy paproszek. postanowiłam zasięgnąć opinii innego specjalisty. okazało się, że dziecko ma wadę +2,5 (norma w tym wieku), żadnych okularów nosić nie musi. te, na które pani Micor wypisała receptę są tak silne, że dziecko widzi w nich jak przez mgłę! masakra pani micor ( nie zamierzam nazywać jej doktorem) mogła zepsuć wzrok mojej córeczce przez te okulary!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Byłam z naszym 3 miesięcznym synkiem na pierwszej wizycie. Zobaczyłam dokładnie na komputerze ,że Kuba nie ma wady wzroku. Starszemu dziecku dano okulary dopiero jak poszedł do szkoły. Wcześniej niestety nie było takiego aparatu. Polecam pania doktor wszystkim rodzicom z maluchami.

Polecam doktor do badania dzieci. Byłam u niej ze swoim 5 letnim synem. Do tej pory było niby wszystko ok, czytał tylko obrazki. doktor zrobiła badania specjalnym urządzeniem do badania dzieci i okazało sie,że syn ma w jednym oku dużą wadę i astygmatyzm. Na zwykłych badaniach podglądał obrazki tym zdrowym okiem. My niczego nie zauwazyliśmy, aż do czasu badania. Mąż niestety tez ma dużą wadę w jednym oku. żałuję, że wcześniej nie trafiłam na badanie do pani doktor. Polecam innym, bo jest dokładna i sumienna.

Nasz synek odwiedzil Panią Doktor mając 3 miesiące, natomiast w wieku sześciu miesięcy rozpoczęto leczenie - niedowidzenie. Teraz mając 1,5 roku nosi nadal okularki ale wada znacząco się cofla. Gorąco Polecam Panią Doktor osobom z niemowlętami:)

Świetna lekarka bardzo miła wszystko dokładnie tłumaczy łatwy dojazd, jednym słowem rewelacja!!

Moja 3 letnia córeczka była na badaniach profilaktycznych w przedszkolu u Pani doktor. Okazało się,że Zuzia ma wadę wzroku i musi nosić okulary. Teraz jest wszystko ok a wcześniej wciąż mówiła, że boli ją głowa. Polecam innym rodzicom!!!Badanie nie boli a doktor jest miła i uprzejma. Wszystko mi dokładnie wytłumaczyła.

witam, nie wiem skąd te komentarze o nieuprzejmości. Byłam niedawno pierwszy raz u Pani doktor - miła, sympatyczna, ogólnie wizyta jak najbardziej ok. polecam.

rzetelna i kompetentna. Udziela odpowiedzi na wszystkie pytania, nie lekceważy żadnych objawów