dr n. med. Magdalena Micor

Okulista, Okulista dziecięcy

2,9
2,9

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Byłam z naszym 3 miesięcznym synkiem na pierwszej wizycie. Zobaczyłam dokładnie na komputerze ,że Kuba nie ma wady wzroku. Starszemu dziecku dano okulary dopiero jak poszedł do szkoły. Wcześniej niestety nie było takiego aparatu. Polecam pania doktor wszystkim rodzicom z maluchami.

Nie polecam w żadnym razie, niemiła, opryskliwa, nietaktowna. Niebywały tupet- wizyta lekarska uzależniona jest od kaprysu i godnego pożałowania zachowania lekarza.

Nie polecam w żadnym razie, niemiła, opryskliwa, nietaktowna.

Nasz synek odwiedzil Panią Doktor mając 3 miesiące, natomiast w wieku sześciu miesięcy rozpoczęto leczenie - niedowidzenie. Teraz mając 1,5 roku nosi nadal okularki ale wada znacząco się cofla. Gorąco Polecam Panią Doktor osobom z niemowlętami:)

rzetelna i kompetentna. Udziela odpowiedzi na wszystkie pytania, nie lekceważy żadnych objawów

Totalna porażka - zgarnęła 30 pln za badanie wady wzroku a nic nie zrobiła z widocznym zapaleniem spojówek! Poleciła iść do lekarza! Jeśli tak ma działać dr.n.med. to ja dziękuję.

Moja 3 letnia córeczka była na badaniach profilaktycznych w przedszkolu u Pani doktor. Okazało się,że Zuzia ma wadę wzroku i musi nosić okulary. Teraz jest wszystko ok a wcześniej wciąż mówiła, że boli ją głowa. Polecam innym rodzicom!!!Badanie nie boli a doktor jest miła i uprzejma. Wszystko mi dokładnie wytłumaczyła.

Polecam innym zwłaszcza z małymi dziećmi. Doktor była uprzejma, wyjaśniła wszystkie moje wątpliwości. A najważniejsze, że dziecko nie bało się badania. Osoba kompetenta i wzbudza zaufanie.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza! Niekompetentna, nieuprzejma i tylko traci się czas czekając z dzieckiem na wizytę a potem i tak trzeba iść do prawdziwego lekarza.

Pani doktor jak najbardziej godna polecenia! Ma świetne podejście do dziecka, jest cierpliwa, uprzejma, bardzo komunikatywna i przyjazna. Wyjaśniła wynik badań, czekała na pytania. POLECAM!!!

Zdecydowanie nie polecam !!! Osoba mało kontaktowa , wręcz nieuprzejma! O wzbudzaniu zaufania nie wspomnę..!