dr n. med. Magdalena Micor

Okulista, Okulista dziecięcy

2,9
2,9

Polecam doktor do badania dzieci. Byłam u niej ze swoim 5 letnim synem. Do tej pory było niby wszystko ok, czytał tylko obrazki. doktor zrobiła badania specjalnym urządzeniem do badania dzieci i okazało sie,że syn ma w jednym oku dużą wadę i astygmatyzm. Na zwykłych badaniach podglądał obrazki tym zdrowym okiem. My niczego nie zauwazyliśmy, aż do czasu badania. Mąż niestety tez ma dużą wadę w jednym oku. żałuję, że wcześniej nie trafiłam na badanie do pani doktor. Polecam innym, bo jest dokładna i sumienna.

badanie w vision express w C.H. Ster(szczecin)

badanie w vision express w C.H. Ster(szczecin)

Zdecydowanie nie polecam tej "lekarki" na badania wzroku małych dzieci. Na takie badania warto poszukać prawdziwego fachowca.