Filtruj terminy

dr n. med. Leszek Kuprjanowicz

Der-med Medycyna Specjalistyczna Szczecin
Ostrobramska 11
71-022 Szczecin

Na skutek wypadku odwarstwiła mi się siatkówka w prawym oku. Dr Leszek Kuprajnowicz wykonał operację wpuklenia zatrzymując proces odwarstwienia a tym samym uratował mój wzrok. Bardzo dobry chirurg, profesjonalista i z dużym doświadczeniem, polecam i serdecznie pozdrawiam, Rafał M.
Opinia dodana przez: Rafał

dr n. med. Marzena Formicka

Odzieżowa 10
70-342 Szczecin

U Pani doktor leczę się już 10 lat. Teraz pod opieką ma już całą rodzinę, począwszy od niemowląt, na osobie starszej skończywszy. Do każdego przypadku podchodzi niezwykle poważnie, nie bagatelizując żadnego problemu. Bardzo życzliwa i uprzejma. Niezwykle cierpliwa i łagodna zarówno w stosunku do małych dzieci, jak i do starszej, niedosłyszącej osoby. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

lekarz Urszula Schemionek

Szafera 74 lok. 4
71-245 Szczecin

Dzień dobry. Po pierwsze chciałabym powiedzieć że jestem z pochodzenia Bialorusińką i nie za zbyt długo w Polsce, więc z góry bardzo przepraszam za wiele błędów. Bardzo się postaram pisać bez pomocy tłumacza. Chce, żeby to było NATURALNIE. Brakuje mi słów, więc wybrałam metodę opisywania. Dla mnie to NIESAMOWITA wizyta. Nie wiem takich słów żeby w polskim języku tak MOCNO charakteryzowali moje poczucia. Do tej pory płacze czasami jak dorosły ...
Opinia dodana przez: Pola

dr n. med. Andrzej Lipiński

70-784 Szczecin

Wspaniały lekarz,wspaniałe podejście do pacjenta.Niesamowicie miły i profesjonalny personel.Gorąco polecam Dr Lipińskiego i jego zespół,efekt lepszy niż oczekiwałem.Duża krótkowzroczność oboje oczu,usunięcie zaćmy na obu oczach i wszczepieniu soczewek,efekt niesamowity.Okulary nosiłem prawie czterdzieści lat i to grube cylindry.Tak więc polecam Dr Lipińskiego i będę polecał,jednocześnie raz jeszcze dziękuję.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Iwona Zydor-Przewoźna

70-784 Szczecin

Po dwóch wizytach z dzieckiem nie mam podstaw aby ocenić w pełni kompetencje lekarza, jednak na wyczucie, pani doktor budzi duże zaufanie. Natomiast mogę z pewnością stwierdzić, że jest osobą wyjątkowo miłą , życzliwą o znakomitym podejściu zarówno do dzieci, jak też ich opiekunów. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Dziękuję Pani Doktor i polecam Ją innym pacjentom!
Opinia dodana przez: Stefan
Wspaniałe podejście do pacjenta,szacunek,punktualność wspaniała organizacja.Bardzo dobrze wyposażony gabinet.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Agnieszka Ostojska

Dom Lekarski - Przychodnia Turzyn
al. Boh. Warszawy 42
70-342 Szczecin

Lekarz z prawdziwego powołania. Cudowna, kompetentna pani doktor. Poświęca dużo czasu, wszystko tłumaczy, interesuje się pacjentem. Kobieta anioł. W dzisiejszych czasach ciężko już znaleźć tak cudowną i rzetelną osobę, która daje wiarę w lepsze jutro. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Hanna Gorczyńska

Gołębia 14
71-696 Szczecin

Polecam naprawdę miła i sympatyczna ,chodzę z moim synkiem i napradę ma super podejście do dzieci.
Opinia dodana przez: Kasiulka

lekarz Izabela Chmielewska

ul. Zygmunta Felczaka 8B
71-417 Szczecin

Jestem niezmiernie zadowolony że trafiłem do Pani doktor . Fachowość dokładne wytłumaczenie problemu i właściwa diagnoza która ratuje mój wzrok
Opinia dodana przez: Włodzimierz

lekarz Beata Kasicka

70-784 Szczecin

Bardzo polecam Panią doktor wytłumaczy doradzi zawsze jezeli jest potrzeba pomoże mogę z czystym sumieniem polecić

dr n. med. Krystyna Szymańska

Gila 2 lok. 3
71-457 Szczecin

Bardzo miła Pani Doktor. Polecam wszystkim, którzy szukają kompetentnego i sympatycznego lekarza. Leczę się u Niej wraz z dziećmi od wielu lat i zawsze można było na Nią liczyć. Poza tym jest cierpliwa

dr Jolanta Rabus

70-784 Szczecin

Po prostu profesjonalizm na każdym kroku.

lekarz Wojciech Gosławski

ulica Panieńska
70-535 Szczecin

Byłam pacjentką dr Wojciecha Gosławskiego.Uważam że jest specjalistą wysokiej klasy ,rzetelnie traktujący swój zawód.Jest komunikatywny ,życzliwy i cierpliwy .Dużo czasu poświęcił mi na dobór okularów ,choć ostatecznie to ja podejmowałam decyzję .Polecam dr ,ponieważ jest profesjonalistą w każdym calu.Odpowiedział na każde moje pytania i wątpliwości.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Urszula Rylska

ulica Nieduża
71-531 Szczecin

Od wielu lat korzystam z badan u Pani Doktor . Pod kazdym wzgledem jest lekarzem bardzo dobrym . Zawsze bardzo dokladnie Pani Doktor bada jak tez wyjasnia . Z czystym sumieniem moge polecic .
Dr Artur Mojsa bardzo kompetentny,uprzejmy. Lecze się u niego od kilku lat i polecam go wszystkim swoim znajomym.

Leszek Kuprianowicz

PAM Pomorzany
Szczecin

najlepszy lekarz okulista w szczecinie. Niespotkałam nigdy innnego tak dobregp lekarza.

lekarz Ludwika Kańska

ulica Grodzka 17/7
70-560 Szczecin

Doskonała lekarka, postawiła trafną diagnozę i wdrożyła odpowiednie leczenie. Byłam z moim schorzeniem u wielu okulistów, którzy rozkładali ręce i polecali leczenie szpitalne. Pani doktor Kańska naprawdę mi pomogła.

dr n. med. Krzysztof Szmatłoch

NZOZ Medycyne Rodzinna
Odzieżowa 12a
Szczecin

Jest to pierwszy lekarz, który pytał i chciał wysłuchać wykorzystując moje odczucia do postawienia diagnozy. Wytłumaczył jasno i prostym językiem wszystko to, co w tym momęcie mogłam zrozumieć. Z gabinet wyszłam spokojna choć diagnoza była pesymistyczna. Dziękuję bardzo, że nie zostałam potraktowana jak przypadek. Po prostu widział we mnie człowieka. Raz jeszcze dziękuję. Pozdrawiam Pana Doktora. P.S. Była to moja pierwsza wizyta, nie ostatnia, cieszę się, że trafiłam do tego ...

lekarz Marcin Zielonka

NZOZ Medycyne Rodzinna
Odzieżowa 12a
Szczecin

Lekarz godny polecenia!Oby wszyscy lekarze podchodziliby tak do pacjenta.Niesamowicie kompetentny i sympatyczny. Z przyjemnością chodzę do pana doktora. Teraz mój synek także jest pacjentem. ;)
Opinia dodana przez: jovial79

dr n. med. Karol Krzystolik

Staromłyńska 3 lok. 2
70-561 Szczecin

Świetny fachowiec. Uprzejmy i kulturalny. Operował moją mamę - zaćma. Dużo lepiej teraz widzi. Polecam.
Opinia dodana przez: Ala