lekarz Magdalena Sak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Doktor dokładna, precyzyjna, potrafi wysłuchać, zaradzić! Nie można powiedzieć złego słowa. Aparat usg mogła by zmienić bo nie szał a z pewnością razem z nim Panią rejestratorke wysoka szczupła blond. Jak taka wredna osoba może pracować u tej Pani dr tyle lat??? Opryskliwa i mająca w poważaniu pacjentów. Opinia jednakowa wszystkich moich znajomych. Druga Pani ciemnowlosa mila uczynna i uśmiechnięta. Da się???

Pani doktor jest przereklamowana. Na wizytach prywatnych wszystko fajnie, każe na siebie uważać nie farbować włosów itd, a w szpitalu nafaszerowała mnie antybiotykiem i relanium w 3 miesiącu ciaży...koszmar. Straciłam zaufanie.

dziewczynki proszę was powiedzcie mi jak mogę się z panią doktor skontaktować w celu prowadzenia ciąży kompletnie nie wiem jak mogę się z pania doktor skontaktować proszę o odpis

Pani Doktor to cudowny lekarz, z czystym sumieniem mogę polecić. Prowadziła całą ciążę / pierwszą/ na każde pytanie odpowiadała, dodawała otuchy przy samym porodzie. W samym szpitalu żywe zainteresowanie. Jestem dozgonnie wdzięczna bo dziś możemy się dzięki Pani Doktor cieszyć naszą córeczką.

Ginekolog godny polecenia, miałam do czynienia z kilkoma innymi doktorami i mogę stwierdzić, że Pani doktor jest niezastąpiona.

Pani doktor prowadziła prywatnie obie moje ciąże. W pierwszej ciąży były komplikacje leżałam kilka razy w szpitalu dziecko urodziło się chore. Jednak byłam na to przygotowana bo Pani doktor informowała mnie na bieżąco. Przy porodzie jej nie było o czym tez zostałam wcześniej poinformowana. Jednak w czasie drugiej ciąży prywanie Pani doktor miła, uprzejma itp. Natomiast gdy nadszedł czas porodu miałam umówiona prowokację ( syn urodził sie 3 tygodnie po terminie) na godzinę 8 rano a Pani doktor kończyła dyżur o 7 rano . Mnie bóle wzięły o 4 nad ranem więc trafiłam do szpitala na dyżur Pani Magdy. Nestety w czasie porodu zaczęły sie komplikacje i pani Magda musiała zostać do czasu gdy nie urodzę. Urodziłam o 9 rano syna dwukrotnie owiniętego pępowiną ( czego nie zauważyła na USG o 6 rano). Pan ordynator obecny w czasie porodu kazał pani Magdzie zostać i zeszyć krocze . Zrobiła to zanim znieczulenie zaczęło działać bo cytuje jej słowa" przez Panią nie zdążę z dziećmi na lekcje j. angielskiego" i wyszła . Przez kilka dni gdy leżałam w szpitalu omijała salę na której leżałam . W zawiązku z powyższym nie polecam rodzić u tej Pani .

Pani doktor prowadziła moją ciążę, miałam do niej ogromne zaufanie, w prywatnym gabinecie była bardzo miła i uprzejma, udzielała szczegółowych odpowiedzi na wszystkie moje pytania, nie mogę też powiedzieć żeby czekała na pieniądze, raz byłam bardzo rozkojarzona i zapomniałam zapłacić za wizytę, dopiero przy następnej wizycie zapłaciłam za poprzenią, pani doktor nie robiła żadnych problemów i stwierdziła, że nic się nie stało. Byłam nią zachwycona i wtedy poleciłabym ją kazdej pacentce. Moja ciąża przebiegała niemal książkowo, świetnie się czułam i miałam tylko jedno marzenie aby się udało z porodem trafić na dyżur pani doktor. Marzenie się spełniło ale potem już wszystko było nie tak. Poród rozpoczął się w nocy i chyba pani doktor zwyczajnie chciała sobie odpocząć, zajrzała do nas tylko raz i stwierdziła, że dzisiaj nie urodzę i pyralginą wygasiła skurcze. Spędziłam więc cały dzień na patologii i chciało mi się wyć, urodziłam następnej nocy, moje maleństwo trafiło do inkubatora, było niedotlenione i prawdopodobnie powinno było przyjść na świat poprzeniej nocy. Spędziłam z moim synkiem tydzień w szpitali, pani doktor podczas obchodów omijała moją salę z daleka, byłam wtedy bardzo rozbita i potrzebowałam jej rady, gdy zaczepiłam ją gdzieś w biegu i porosiłam aby mnie zbadała sttwierdziła, że wszystko ok i nie mogę się denerwować bo stracę pokarm. Ok nie było, inny lekarz od razu podczas obchodu zauważył, że mam obrzęk i zalecił antybiotyk. Wszystko jestem w stanie wybaczyć pani doktor ale nie to, że przepisała mi "coś" na uspokojenie, po kilku dniach pobytu w szpitalu okazało sie, że to "coś" to Relanium 5, pani doktor doskonale wiedziała, że karmię piersią i faszeruje tym świństwem nie tylko mnie ale i mojego malucha, a ja ponieważ jej ufałam nie sprawdziłam jaki lek mi przepisała. Nie polecę jej już nikomu, przykre doświadczenia z pierwszego porodu na szczęście się nie powtórzyły ale też inny lekarz prowadził moja drugą ciążę.

Niestety ,nie mogę wydać pozytywnej opinii na temat dr.Sak . Sprawia bardzo dobre wrażenie i jest miłą kobietą, ale specjalistą chyba już gorszym. Niestety nie wykryła poważnej, złożonej wady serca , u mojej córki która w tej chwili jest już po 1 operacji. Wszyscy kardiolodzy leczący moją mała , byli ogromnie zaskoczeni tym , iż wada nie została wykryta w życiu płodowym .

Bardzo polecam Pania Doktor, jest wspaniala, serdeczna, odpowiednio wykwalifikowana a przy tym przede wszystkim ludzka i zyciowa :)

wspaniała,wyrozumiała,serdeczna,kompetentna

wspaniała,wyrozumiała,serdeczna,kompetentna