lekarz Magdalena Sak

Ginekolog położnik, Ginekolog

wspaniala lekarka rodziłam 12 lat temu i bardzo mile wspominam wizyty u doktor jak rowniez zawdzieczam jej moje zycie

radzę omijać tę panią z z daleka.owszem ma ulubione pacjentki i tu jest o.k. reszta może się zdziwić jest nie miła i niedostępna, żałuję,że namówiono mnie na wizytę u niej

Pani doktor prowadziła moją ciążę, była również obecna przy porodzie i dzięki jej wsparciu przeszłam przez niego bez większych problemów. Byłam bardzo zadowolona, jest naprawdę skrupulatna, dokładnia, wnikliwie przeprowadza wywiad, jest do tego przemiłą kobietą. Szczerze polecam!

Witam, czy ktoś wie pod jaki nr tel zadzwonić żeby sie zarejestrować do pani doktor, i pod jakim adresem przyjmuje, ponieważ dzwoniłam pod oba podane wyżej i tam nie przyjmuje pani Sak...

U Pani doktor lecze sie juz ponad 10 lat.Uwazam ze jest swietnym fachowcem i wspanialym czlowiekiem.Jest konkretna i fachowa.Leczenie zawsze trafione.Zawsze rowniez ma czas na wyjasnienie choroby i sposobow jej leczenia,jest dostepna o kazdej porze dnia i nocy.Ciagle sie szkoli co podnosi jej kwalifikacje.Wspanialy lekarz!!!Polecam kazdemu.

Doświadczony lekarz. Bardzo powaznie podchodzi do każego problemu. Godna polecenia.

Polecam tego lekarza Jest to lekarz godny zaufania umiacy wysłuchac pacjeta i zawsze potrafi znalesc rozwiazanie na problem z ktorym sie borykam.Jest lekarzem kompetentnym i sumiennym przejmujacym sie losem swojego pacjenta

Świetny specjalista i wyrozumiała, miła kobieta. Prowadziła dwie moje ciąże i mam 2 cudownych i zdrowych synków - za co bardzo dziękuję! Szczerze Panią doktor polecam.

mozesz cos wiecej napisac czemu jestes niezadowolona i o jakiej operacji mowisz ?

Dr Sak jest wspaniała lekarka ! jako jedyna ( z wielu ) przeprowadzila ze mna prawdziwy wywiad-rozmowe.Kiedy wyszlam z gabinetu czułam ,z4e w koncu ktos mnie wysluchal.Bardzo powaznie podchodzi do pacjenta i jego problemów. Pomogla mi zajsc w ciaze kiedy myslalam ze to juz niemozliwe. Teraz spodziewam sie kolejnego dziecka i niewyobrażam sobie abym mogla isc do kogos innego. Zdecydowanie polecam.