lekarz Magdalena Sak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Bardzo dobry specjalista, kobieta, wyczulona na problem każdej pacjentki, skromna. Polecam wszystkim kobietom i tym w młodszym wieku i starszym.

bardzo sympatyczna i kompetentna osoba,odpowiada na wszelkie pytania,polecam!!!

bardzo sympatyczna i kompetentna osoba,odpowiada na wszelkie pytania,polecam!!!

Świetny lekarz - jestem pacjentką od kilku lat. Prowadziła moją ciążę. Jest wiele opinii, że nie można się dostać na wizytę. To prawda, jednak muszę powiedzieć, że ilekroć pojawiłam się w gabinecie w trakcie wizyt, zawsze mnie przyjęła. Bez wcześniejszego umawiania.

Zdecydowanie polecam Panią doktor. Kompetentna, rzeczowa, dokładna a przy tym zawsze uprzejma i uśmiechnięta. Do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie, zawsze ma czas, osobiście czy też przez telefon. Dokładnie tłumaczy co, jak i dlaczego. Koszt wizyty razem z badaniem, z USG to tylko 70zł. a na początkach moich ciążowych wizyt to nawet ani grosza nie brała. POLECAM

Chodziłam już do kilku lekarzy a dopiero Pani Doktor Sak wzbudziła we mnie zaufanie pozwalające na dalsze leczenie. Gorąco polecam.

Szczerze polecam pania doktor. Jest uprzejma, sluzy fachowa wiedza oraz rada. Jako mloda osoba zostalam przyjeta przez nia bardzo uprzejmo. Skrupulatna,dokladna.

Muszę powiedzieć, że którą kobietą mającą dziecko lub w będącą w ciąży nie rozmawiam - wszystkie chodzą do doktor Sak. Czasem ma się wrażenie że cały Tarnów chodzi do pani doktor :) Osobiście bardzo polecam, miła kompetentna. Mojej koleżance w siódmym miesiącu wykryła uraz wewnętrzny u dzidziusia, skierowała na leczenie do łodzi - i dzięki temu dziecko żyje. Moją ciążę też prowadziła, byłam bardzo zadowolona. Zawsze wszystko mi dokładnie wytłumaczyła, dopytała o samopoczucie. Jedyny "minus" to, że bardzo ciężko się do niej dostać. Na prywatną wizytę czeka się ok 5 ...

Moją ciążę też prowadziła, byłam bardzo zadowolona. Zawsze wszystko mi dokładnie wytłumaczyła, dopytała o samopoczucie. Jedyny "minus" to, że bardzo ciężko się do niej dostać. Na prywatną wizytę czeka się ok 5 tyg.

wszystkie moje znajome do niej chodzą i są bardzo zadowolone;)

wszystkie moje znajome do niej chodzą i są bardzo zadowolone;)

Bardzo miła i fantastyczna kobieta u mnie wrecz przeciwnie wykryła bardzo wczesnie cytomegalie.Moj synek jest zdrowy i za to jej dziekuje!!! polecam

Pani dr prowadziła moją ciążę i najprawdopodobniej z powodu jej niedokładności czeka mnie operacja.