lekarz Małgorzata Bańczerowska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Nie polecam ! Moja szwagierka chodziła prywatnie do Pani Małgorzaty i miała termin porodu dajmy na to 21.02.2014 i umawiała się na wizytę jeżeli tego dnia nie urodzi. Nie urodziła przyszła na wizytę i okazało się że Pani ginekolog jest na urlopie i wraca dopiero po tygodniu. No a przecież wszystkie badania ma Pani ginekolog. po 4 dniach szwagierka zaczęła krwawić i bolały ją jajniki pojechała na porodówkę oczywiście były problemy z przyjęciem bo Szwagierka nie miała wyników badań dlatego że Pani ginekolog miała być przy porodzie. Na dodatek okazuje się że moja Szwagierka od początku ciąży ma zrobione jedno badanie tak jakby wg nie chodziła do ginekologa a płaciła 150 zł miesięcznie wiec Pani Małgorzata miał za co wyjechać na urlop. Co się okazała nikt nie ma do niej numeru żeby zadzwonić nawet na porodówce gdzie tez pracuje oni ją ni znają. Dziewczyna młoda pierwsza jej ciąża ma stress bo zamiast zaopiekować się pacjentka wolała się wczasować

Bardzo dobry specjalista! Polecam zwłaszcza cierpiącym na endometriozę. Nigdy nie odczułam, że jest tam dla pieniędzy lecz po to by poradzić coś na tą niesforną dolegliwość.

Pani Doktor jest osobą niezwykle dokładną i delikatną, wszystko wytłumaczyła bardzo powoli i na modelu. Jako pierwsza postawiła prawidłową diagnozę mojej choroby, kilku lekarzy przed Panią Doktor niepotrzebnie mnie faszerowało lekami. Ja już znalazłam swojego lekarza, polecam z całego serca.

Polecam Pani doktor , jest wspaniałym lekarzem ,lekarzem z powołania .Jestem w ciąży i ona jest moim drugim lekarzem prowadzącym ciąże , poprzedni lekarz się nie sprawdził a ona sprawdza się w 100 %

Jestem bardzo zaskoczona super podejściem do pacjenta.Choć od niedawna korzystam z usług Pani doktor to muszę stwierdzić że to profesjonalista w swym fachu i śmiało mogę polecić innym!

SUPER MIŁA,SYMPATYCZNA,KONKRETNA,POLECAM JAK NAJBARDZIEJ

SUPER MIŁA,SYMPATYCZNA,KONKRETNA,POLECAM JAK NAJBARDZIEJ

Pani doktor prowadziła mi ciąże z dwójką starszych dzieci teraz prowadzi mi trzecią i za nic bym nie zmieniła lekarza.Miła wszystko wyjaśnia od kobiet ciężarnych za wizytę razem z usg bierze tylko 100 zł co inni lekarze wołają kolosalne kwoty polecam

polecam!! Na wizycie byłam tylko raz ale zdecydowanie już zostane przy Tej pani doktor gdyż wczesniej chodzilam od gabinetu do gabinetu!!!!

Niewątpliwie bardzo dobry specjalista. Na pewno nie była to moja ostatnia wizyta u Pani doktor. Szczerze polecam wszystkim kobietom.

Polecam kazdej kobiecie Pani doktor:)Jest taka uprzejma, bardzo dobrze opisuje chorobe, a 200 poniewaz 120 za wizyte+ usg:)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Wałbrzych"?

Salus
Blankowa 47