lekarz Małgorzata Bańczerowska

Ginekolog położnik, Ginekolog

polecam!! Na wizycie byłam tylko raz ale zdecydowanie już zostane przy Tej pani doktor gdyż wczesniej chodzilam od gabinetu do gabinetu!!!!

Polecam kazdej kobiecie Pani doktor:)Jest taka uprzejma, bardzo dobrze opisuje chorobe, a 200 poniewaz 120 za wizyte+ usg:)

Jestem bardzo zaskoczona super podejściem do pacjenta.Choć od niedawna korzystam z usług Pani doktor to muszę stwierdzić że to profesjonalista w swym fachu i śmiało mogę polecić innym!

wizyta + usg. Bardzo dobry ginekolog bardzo uprzejma.

wizyta + usg. Bardzo dobry ginekolog bardzo uprzejma.

Pani doktor prowadziła mi ciąże z dwójką starszych dzieci teraz prowadzi mi trzecią i za nic bym nie zmieniła lekarza.Miła wszystko wyjaśnia od kobiet ciężarnych za wizytę razem z usg bierze tylko 100 zł co inni lekarze wołają kolosalne kwoty polecam

Polecam wszystkim kobietom. Pani Doktor bardzo sympatyczna i delikatna. Znakomity specjalista. Oby takich lekarzy było więcej:)

Chodze do niej od lat i polecam wszystkim kobietom! Jest nie tylko dobrym ginekologiem, ale i tez dobrym położnikiem. Dobrze odczytuje wszytstko na USG.

Jest wspaniałym lekarzem dokładna nie traktuje pacjenta przedmiotowo tłumaczy pacjentom po co jest dany lek jak działa przy badaniu mówi co robi objaśnia wszystko oby takich lekarzy było więcej!

Bardzo sympatyczna Pani. Wszystko dokładnie tłumaczy, jest delikatna i uprzejma. Polecam:)

wizyta z wszystkimi badaniami: usg brzucha, piersi, wymaz cytologiczny wynosi 250 zł