lekarz Małgorzata Górska-Rząsa

2,4

Pani doktor byłą bezczelna, niemiła, powiedziała, że powinno się mnie zamknąć w szpitalu i że mam przestać się bawić. Spytała, co ona ma zrobić. Bez sensu. Brak szacunku, brak podejścia do pacjenta. Gdyby można było dać 0 gwiazdek, to chętnie zmieniłabym ocenę.

Tragedia, niekompetencja i brak kultury osobistej. Rażące zachowanie wobec Pacjentki. Koszmar, nie polecam.

Tragedia, niekompetencja i brak kultury osobistej.
Rażące zachowanie wobec Pacjentki.
Koszmar, nie polecam.

Przyszłam do Pani Doktor do placówki Enel- med, 7 minut wcześniej, zarejestrowałam się i czekałam pod gabinetem, drzwi do gabinetu były lekko uchylony, nie wchodziłam, ponieważ byłam przed czasem, zresztą z doświadczenia z lux med, tam zawsze lekarz woła, jak już było 8 minut od rozpoczęcia mojej wizyty, zapukałam jednak, po czym Pani Doktor, powiedziała, że jestem spóźniona i ona nie może przedłużyć mi wizyty, jak powiedziałam, że byłam cały czas na korytarzu, w sposób bardzo nie miły , odpowiedzieła żebym napisała wniosek, by lekarz czekał na pacjenta na korytarzu. Po tym stwierdziła, że w ógule nie jestem zarejestrowana, jednak jakoś udało chociaż wziąć recepty , nie wspominając nic o badaniu!!! Nie polecam! Zmarnowany czas!

Nie polecam tego lekarza! Byłam u tej pani dr na wizycie w enel medzie, jestem w 18 tygodniu ciąży i chciałam prosić o przedłużenie zwolnienia ponieważ źle się czuję i często mi słabo, poprzednie zwolnienie dostałam bo zasłabłam w pracy, a mam pracę fizyczną w sklepie, pierwsza ciążę poroniłam. Co prawda ciążę prowadzi mi ktoś inny ale wizytę miałam ma inny termin bo dodatkowo leczę się u nefrologa i mam tak poukładane wizyty żeby mieć aktualne badania do lekarza prowadzacego. Jak się okazało to że często mi słabo to nie jest powód do zwolnienia! Powiedziałam pani dr że nie będę ryzykować kolejnego poronienia jeśli upadne i coś się stanie! Pani dr była nie ugieta, dodatkowo nie miła i potraktowała mnie jak jakaś idiotkę! Zrobiła mi wykład o wyłudzaniu pieniędzy żebym poczuła się jak oszustka i o tym jak ona ciężko pracuje, a nawet nie zapytała jak się czuje co wg mnie jest podstawowym pytaniem w gabinecie lekarskim. Byłam u wielu ginekologów w szpitalu i prywatnie i tak się prawdziwy lekarz nie zachowuje. Nie polecam, dziewczyny unikajcie tego lekarza, stracony czas i dużo nerwów na które zwłaszcza u ginekologa nie powinno się narażać.

Nie polecam wizyt u tej Pani. Trudno mi ocenić jej kompetencje, bo nie dowiedziałam się niczego o mojej przypadłości. Zostałam odesłana do internetu po informacje. Natomiast dowiedziałam się wiele o sytuacji w służbie zdrowia i poznałam prywatyną opinię Pani Górskiej na ten temat. Doktor była nieuprzejma, opryskliwa, nie odpowiadała na pytania i ciągle powtarzała, ze teraz taki system, że tyle się czeka na wizytę u specjalisty, ona tego nie wymysliła, nie będzie brała kredytów rzędu kilkudziesięciu tys. m-cznie, żeby leczyć pacjentki i takie tam. Wizytę u tej Pani uważam za czas stracony i osobiście nie polecam. Wyszłam zdegustowana. Oczekiwałam profesjonalnego podejścia w zakresie kompetencji lekarza-ginekologa, a nie mało rzetelnego wykładu o sytuacji w służbie zdrowia. Nie od tego jest lekarz. Pani Górska również.

STANOWCZO ODRADZAM!!!!! Bardzo opryskliwa, pretensjonalna, nie mają nic wspólnego z medycyną. NIE SZANUJE PACJENTKI.

Nic dziwnego, że kobiety za rzadko się badają jak trafiają na tak nie sympatycznego lekarza który po prostu zniechęca do badań, robi z człowieka głupka i jeszcze nastraszy.

Pani doktor o ile mozna tak nazwac Pania Małgorzatę jest osoba niekompletna i zerujaca na kobietach .u kazdej kobiety wykrywa nadzerke i proponuje usunięcie u siebie w prywatnym gabinecie w Ursusie za 600zl !zeby tylko zarobic! Prawie sie nabralam. Żadnej nadżerki nie mam , potwierdziła to dziś inna ginekolog i wynik cytologi także jest pozytywny. Takze uważajcie na ta Pania i z calego serca odradzam..

Pani Rząsa traktuje swoje pacjentki jakby były głupie, nie da sobie nic powiedzieć, przerywa w trakcie rozmowy. Jest osobą nieuprzejmą i w mojej opinii nie powinna wykonywać swojego zawodu.

Niestety ale odradzam panią doktor, jest niemiła, poszłam do niej w 16 tyg ciazy bliźniaczej prosząc o przedłużenie zwolnienia na tydzień, ciąże przechodzę bardzo ciężko,wymioty, bóle głowy, mam prace fizyczna po 12h gdzie nosze ciężkie rzeczy, a poprzednia ciąże straciłam. Pani doktor z pretensja do mnie ze ciąża to nie choroba ze my tylko wyłudzamy zwolnienia i ze ZUS się do nas dobierze. Jestem pierwszy raz w życiu na L4 i to tylko dlatego ze boje się o moje maluchy a nie przez lenistwo, poczułam się jak jakaś naciągaczka. Później Pani doktor chciała być dla mnie jednak miła i poleciła jako kobieta a nie jako doktor aby ciąże prowadzić w poradami patologii ciazy a nie w enel med - to jest jedyny plus tej dla tej Pani- niestety najgorszy lekarz u jakiego byłam w enel med.