lekarz Małgorzata Holke

Ginekolog położnik, Ginekolog

Do Pani doktor chodziłam na długo przed ciążą później prowadziła moją drugą ciążę i z całego serca polecam tyle czasu cierpliwości i życzliwości a przy tym fachowej i bardzo starannej opieki polecam każdej przyszłej mamie i nie tylko.

polecam prowadziła mi p. dr. 2 ciąże i jestem zadowolona z jej usłóg dziś mm fajną 2 w domu pełne zaufanie do p. dr.

Jestem pod ogromnym - pozytywnym wrażeniem Pani Doktor. Rewelacyjny lekarz. Słuchająca z uwagą, bez pośpiechu, wywiad przeprowadziła bardzo szczegółowo, konkretna, cierpliwa, delikatna, bardzo kompetentna, posiada wiedzę kompleksową. Do tego jeszcze sympatyczna, uśmiechnięta, z poczuciem humoru - a to też ważne :) Prawdziwy lekarz z powołania. Polecam bardzo.

Serdecznie polecam! Bardzo miła doktor, wytłumaczy wszystko jak należy. Minusem jest długie oczekiwanie na wizytę, ale to już nie jest od Pani doktor zależne :)

miła może jest ale brak czasu w przychodni,rzadko przyjmuje długie terminy i kolejki,szczególnie na usg.Zanim zaszłam w ciąże byłam zadowolona z wizyt ale w trakcie ciąży się rozczarowałam:(( byłam w 8 tyg.ciąży plamiłam co prawda doktor mnie przyjęła bez wcześniejszego terminu ale...zapisała duphasto i powiedziała że ciąża może być martwa i niech pani jeszcze nie wykupuje leku tylko idzie gdzieś!!! zrobić usg :(( byłam w szoku tym bardziej że rok wcześniej w 12 tyg.poroniłam ,bo też plamiłam.Uważam że powinna zrobić mi usg na miejscu jestem jej pacjentką a przynajmniej polecić gdzie mam je zrobić!!!Wyszłam z gabinetu ,łzy same płynęły udałam się do przychodni na Rozewska do Dr.Skóry ,który kończył już pracę ale przyjął mnie na usg co prawda w przychodni za 50 zł.ale przyjął!!!serduszko biło i to było najważniejsze,zmieniłam lekarza na prywatnego Dr.Bierżyńskiego i jestem zadowolona w 100% :))

Pani doktor jest przemiłą osobą wzbudzającą zaufanie. Idealna dla młodych dziewczyn na pierwszą wizytę ginekologiczną. Jednak jak dla mnie, osoby która potrzebowała pomocy ,ta Pani okazała się ( pomimo jej dobrych chęci )niezbyt dobrym lekarzem. Przez pół roku leczyła mnie antybiotykami by sprawdzić drożność jajowodów które w rzeczywistości były drożne :) Całe leczenie na nic.

Byłam u Pani Doktor na razie tylko raz, na prywatnej wizycie w Przychodni Panaceum w Rumi. Ogólnie polecam, lekarka kompetentna i uprzejma,badania też bardzo delikatne i precyzyjne, chociaż uważam,że cena za wizytę + badanie usg w kwocie 140 zł to przesada. Z cytologią - 170 zł - za poświęcenie 10 minut? Na termin czeka się ok . tygodnia.

Jestem w 100% zadowolona z wizyt u dr Holke. Do tej pory trafiałam na lekarzy, którzy zbywali mnie, nic nie tłumaczyli i poświęcali absolutne minimum czasu. Dr Holke natomiast wszystko cierpliwie tłumaczy, nawet po kilka razy. Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam!

Idealna Pani doktor. Lekarz z powołania. Cierpliwie wysłucha, odpowie na wszystkie pytania, pomoże jeżeli trzeba. POLECAM!

zdecydowanie polecam, świetny lekarz ! Wysłucha cierpliwie jak problem ma pacjent, udzieli konkretnej porady, bez problemu zapisze na następną wizytę. Szczególnie polecam młodym dziewczynom.