lekarz Małgorzata Jakubowska

Pai doktor jest bardzo uprzejma, rozmawia z pacjentem o odp.na wszystke pytania. Natomiast jeśli chodzi o kompetencje to powinna jeszcze raz przestudiować ginekoogie.Pani doktor bez potrzebnych badań stwierdziła że mam PCO,a problemem w zajściu ciąży okazały się nidrożne jajowody. Gdyby nie wizyta u innego lekarza i sczegółówa diagnostyka faszerowałaby mnie lekami i narażała moje zdrowie jak i budżet. To w małym skrócie. Długo by opowiadać. Masakra!!!!

Trafiłam na Panią dr. Jakubowską z polecenia koleżanek, wcześniej chodziłam do lekarza, który poza doskonałą znajomością ekonomii (najlepiej radził sobie z kasowaniem za wizytę) odebrał mi nadzieję na zajście w ciążę. Postanowiłam zweryfikować jego diagnozę, tak trafiłam do Pani Doktor - i całe szczęście! Nie dość, że sznse były spore, to jeszcze dokładnie podała mi termin "strzałau"! :-D teraz jestem w piątym miesiącu ciąży! Dzidziuś i ja mamy się wybornie i choć słyszałam przeróżne opinie nt mojej Pani Doktor, ja jestem bardzo zadowolona i bardzo szczęśliwa! Szczególnie, że wizyty są ...

teraz jestem w piątym miesiącu ciąży! Dzidziuś i ja mamy się wybornie i choć słyszałam przeróżne opinie nt mojej Pani Doktor, ja jestem bardzo zadowolona i bardzo szczęśliwa! Szczególnie, że wizyty są na NFZ - nigdy nie byłam potraktowana z góry i z łaski - przeciwnie!

cuz moge powiedzieć jeżeli bym miała córke z pewnościa poleciłabym jej pani Małgosie cudowna kobieta traktuje pacjentki jak koleżanki jest miła i uprzejma wizyta zawsze przebiega na luzie wszystko wytłumaczy jak należy w jej gabinecie panuje rodzinna atmosfera z pewnością poprowadzi moją ciąże!!!!polecam kazdej kobiecie !!!

BEZNADZIEJA NAJGORZEJ NA JAKĄ MOŻNA TRAFIĆ A DO TEGO ORZEKA W ZUSIE NIE MAJĄC JAKIEJKOLWIEK WIEDZY Z ORTOPEDII BYŁAM U NIEJ NA KOMISJI 3 MIESIĄC TEMU I PO OPERACJI ENDOPROTEZY DWA MIESIĄCE WCZEŚNIEJ STWIERDZIŁA ŻE MOGE PRACOWAĆ JAKO SPRZEDAWCZYNI W SKLEPIE. BEZTALENCIE STRZEŻCIE SIĘ TAKICH LEKAREK BO WYKOŃCZĄ

bardzo mila sympatyczna... jestem z niej bardzo zadowolona:)

bardzo mila sympatyczna... jestem z niej bardzo zadowolona:)

Leczę się u Pani doktor już 11 lat. Chodziłam prywatnie i nie. Różnica jest tak, że wizyty prywatne trwały dłużej a wizyty na Fundusz to wiadomo standard 10min. Bywało różnie, ale mam porównanie z 4 innymi lekarzami i tak Pani Małgorzata wygrywa w tym rankingu. Jeśli chodzi o badanie kontrolne to zawsze przebada mnie całą (innym lekarzom np piersi się nie chciało badać), bywało też, że nie posiadali aparatu usg (albo był ale mówili,że popsuty:/). Jeśli ktoś ma wątpliwości, że lekarz źle zbadał można iść do innego i porównać wyniki. Ja ogólnie polecam lekarza:)

TRAGEDIA!!!!! ZBADAŁA, NIC NIE POWIEDZIAŁA, TRAGEDIA. ZAPYTANA O CIĄŻE NIC NIE ODPOWIEDZIAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TRAGEDIA!!!!!

jak dla mnie pani Jakubowska to wspaniały ginekolog!!!!jest cudowna czuje sie u niej na luzie traktuje pacjentki jak kumpele nie owija w bawełne jeżeli zajdę w ciąże z pewnością ona ją poprowadzi!!!!!!!!!!!!11

Kilka osób mi mówiło, nie chodź do niej, bo się na niej zawiedli..no i masz babo placek. Klika lat temu prosiłam ją o skierowanie na usuniecie nadżerki, ona oczywiście: "nie, nie ma potrzeby" cały zeszły rok chodziłam do niej co dwa tygodnie jakieś zapalenia, grzybice, bakterie, bóle w podbrzuszu. Na aptękę straciłam chyba majątek, ale co to ma się do niszczenia zdrowia tymi wszystkimi lekami, prosiłam ją o cytologie, a ona mi mówi, że była robiona w maju 2010 wiec nie ma potrzeby robić w lutym 2011, no to sobie ...

Klika lat temu prosiłam ją o skierowanie na usuniecie nadżerki, ona oczywiście: "nie, nie ma potrzeby" cały zeszły rok chodziłam do niej co dwa tygodnie jakieś zapalenia, grzybice, bakterie, bóle w podbrzuszu. Na aptękę straciłam chyba majątek, ale co to ma się do niszczenia zdrowia tymi wszystkimi lekami, prosiłam ją o cytologie, a ona mi mówi, że była robiona w maju 2010 wiec nie ma potrzeby robić w lutym 2011, no to sobie myśle lekarz wie co robi!!!.

Poszłam prywantnie, do lekarza w Poznaniu, który prowadził mi ciążę... Cytologia III b - stan przed rakowy, tydzień temu miałam pobieranie wycinki, teraz czekam na wyniki i czeka mnie konizacja, czyli wyciecie fragmentu szyjki macicy i przy okazji nadrzerki, która prawdopodobnie ten kłopot mi zrobiła...ale wg Pani Jakubowskiej ja tej nadżerki nie mam, znikła!!!! strach się bać, że kobiety w ciąży do niej chodzą, ja bym w życiu jej już siebie nie powieżyła,a co dopiero nienarodzonego malucha..dodam tylko, że inna Pani ze Stęszewa też jest przez nią po wycięciu szyjki macicy...
Poza tym jak się nie dopytasz, nie pociągnieez tematu to nic nie wytłumaczy...o wszystko trzeba się pytać i podpowiadać...

Z dr Małgorzaty Jakubowskiej jestem bardzo zadowolona. Prowadzi już moją drugą ciążę :)