dr n. med. Małgorzata Januszewska

Dr Orzechowska-Pawilojć jest specjalistą w zakresie endokrynologii i chorób wewnętrznych. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując od 2001 roku pod nadzorem najlepszych specjalistów endokrynologii w Klinice Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Zaburzeń Hemostazy Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Poradni Endokrynologicznej Szpitala Św. Wojciecha w Gdańsku.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego oraz autorką prac naukowych opublikowanych w czasopismach krajowych i za...

Wszystkim polecam.Doktor zawsze b. mila i kompetentna, bada b. dokładnie. Od kilku lat jestem pacjentką pani doktor Januszewskiej i mam 100% pewność ze jestem w najlepszych rekach. Gdy jest potrzeba wykonania innych badania to dr zawsze dokładnie tłumaczy.Gdy miałam III grupę w cytologii inny lekarz skierował mnie do szpitala. Dr Januszewska wykonała bad.kolo-cos , w każdym razie dokładniejsze od cytologii, zapisała lekarstwa i okazało się że nie było konieczności zabiegu w szpitalu a ja już drugą cytologię mam prawidłową. Pani doktor ma ogromna wiedzę. Wszystkim b.polecam.Tłumy pod gabinetami pani doktor mówią same za siebie.Pozdrawiam panią doktor i inne pacjentki.

Witam, przeczytałam opinię pani która twierdzi że dr Januszewska jest opryskliwa i niekompetentna i jestem szczerze oburzona. Nie wiem naprawdę kto kazał Pani napisać takie oszczerstwa bo nie wierzę że wynikają z Pani doświadczenia. Jestem pacjentką Pani doktor od wielu lat zarówno prywatnie jak i państwowo i pamiętam doskonale swoją pierwszą wizytę w gabinecie. Wywiad lekarski był przeprowadzony szczegółowo i fachowo i na pewno nie w pośpiechu. Aktualnie Pani doktor prowadzi moją ciążę (dodam że jest to moja pierwsza ciąża i do tego po 35 roku) i nie mam żadnych wątpliwości że jestem pod fachową opieką. Pani doktor zleca wszystkie potrzebne badania, uważnie wykonuje USG przy każdej wizycie, przeprowadziła dokładny wywiad lekarski. Od razu reaguje kiedy coś ją zaniepokoi, odpowiada na wselkie pytania i dokładnie tłumaczy każde nie zrozumiałe przeze mnie zagadnienie. Zawsze miła, delikatna i kompetentna. Jestem już w 8 miesiącu i czuję się bezpieczna w rękach fachowca. Szerze polecam wszystkim kobietom oraz przyszłym mamom.
Pozdrawiam Katarzyna Słupecka

Bardzo nieprzyjemna , opryskliwa kobieta. Szybko, byle jak bada. Zapytała się mnie jedynie, kiedy była ostatnia miesiączka. Wystawiła skierowanie na zwykle badanie morfologii i pozbyła się mnie czym prędzej.Nie zdążyłam nawet powiedzieć, że mam aktualne badanie krwi, sprzed tygodnia. A ja wymagałam specjalistycznych badań, wiedzieli o tym wszyscy inni ginekolodzy, do których się zgłosiłam, tylko nie ona. Szczerze odradzam. Monika Jastrzębska

Szczerze odradzam.
Monika Jastrzębska

Ja bardzo polecam Panią doktor. Chodzę do niej już od 5 lat. Prowadziła moją ciążę. Jest bardzo miła i zawsze wszystko wyjaśni i zleci wszystkie potrzebne badania. Tylko jeśli chodzi o wizytę na nfz to są do niej duże kolejki. Ale ma prywatny gabinet i w razie potrzeby można tam:)Ma bardzo dobre USG bo dzidzie było widać super.

Bylam u Pani doktor wczoraj i stwierdzam ogolnie WIELKI POZYTYW. Naszczescie nie brałam pod uwage tej negatywnej dziwnej opni.Moje wszystkie koleżanki chodza do doktor i są bardzo zadowolone.I poprosiłam o zbadanie piersi-bez problemu, i dostałam skierowanie na USG piersi- bez problemu.Badanie , cytologia jak zwykle super. Fakt doktor jest bardzo szybka ale tez bardzo kompetentna i konkretna, stad nie ma godzinowych opoznien, a kazdy problem jest omówiony b. dokladnie.Wszystkim polecam.

Zapisałam się na wizytę u lekarz M.Januszewskiej zachęcona pozytywnymi opiniami z tej strony. Niestety, bardzo się rozczarowałam. 1. Brak wywiadu i zebrania danych o pacjencie (kiedy pierwsza miesiączka, przebieg cykli, czy są bolesne, choroby w rodzinie typu: nowotwory itp.). 2. Byłam 3 dni po okresie - czyli idealny moment na badanie piersi. Nawet nie zaproponowała. 3. Badanie wykonane w pośpiechu. Jedyne o co się zapytała to: kiedy była ostatnia wizyta, kiedy była ostatnia miesiączka i czy potrzebna antykoncepcja. Położna wypełniając kartę pytała: o przebyte ciąże i choroby i tyle. Zdecydowanie ...

Niestety, bardzo się rozczarowałam.
3. Badanie wykonane w pośpiechu.

Położna wypełniając kartę pytała: o przebyte ciąże i choroby i tyle.

Zdecydowanie nie polecam. Nie wystarczy by lekarz był miły.

Wspaniała pani doktor!W ciąży miałam toksoplazmozę:( Dzięki zaangażowaniu pani doktor, urodziłam śliczną i zdrową córeczkę:)Przemiła osoba i bardzo kompetentna.

Byłam u Pani doktor na mojej pierwszej wizycie ginekologicznej.Spotkałam się z bardzo miłą atmosferą, fachowym podejściem.Pani doktor Małgosia odpowiada na wszystkie pytania i dokładnie tłumaczy, jest b. delikatna.Mimo młodego wieku ma ogromną wiedzę.Wszystkie opinie na temat Pani doktor sprawdziły się-dokładne niebolesne badanie z cytologią, badanie piersi, badania do antykoncepcji,dokładny wywiad, badanie USG-na monitorze Pani doktor dokładnie wszystko tłumaczy-czułam ,że jestem w dobrych rękach.Takich lekarzy więcej.

Bardzo polecam dr Januszewska. Jestem jej pacjentką do 3 lat. To jeden z tych lekarzy, który nie tylko jest kompetentny, fachowy i ambitny (doktorat z ginegologii mówi sam za siebie) ale stwarza także niezwykłą atmosferę, która każdej kobiecie daje to, co najważniejsze w tak delikatnych kwestiach - poczucie bezpieczeństwa. Oceniam na 5+ i wszystkim Paniom polecam.

Uważam , że Pani doktor jest bardzo profesjonalna. Leczę się u niej 8 lat. Fachowo prowadziła dwie moje ciąże. Moja druga ciąża była zagrożona i tylko dzieki Pani doktor mogę cieszyć się moim maleństwem.Umie szybko i właściwie rozpoznać problem a poza tym rzeczowo go objaśnic. Naprawdę jest godna polecenia.