dr n. med. Małgorzata Januszewska

Dr Orzechowska-Pawilojć jest specjalistą w zakresie endokrynologii i chorób wewnętrznych. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując od 2001 roku pod nadzorem najlepszych specjalistów endokrynologii w Klinice Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Zaburzeń Hemostazy Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Poradni Endokrynologicznej Szpitala Św. Wojciecha w Gdańsku.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego oraz autorką prac naukowych opublikowanych w czasopismach krajowych i za...

Polecam z czystym sumieniem :) Lekarka jest kompetentna, poświęca bardzo dużo czasu każdej pacjentce, dobrze tłumaczy wszystko z czym mogą być wątpliwości, jest niesamowicie przyjazna i wzbudza ogromne zaufanie :) W gabinecie panuje bezstresowa atmosfera.

Polecam z czystym sumieniem :)
W gabinecie panuje bezstresowa atmosfera.

Od kilku lat leczę się u Pani doktor i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. Jest to osoba przede wszystkim bardzo kompetentna i zaangazowana w sprawy pacjenta, dociekliwa, cierpliwa, bardzo delikatna i empatyczna, stwarza atmosferę zaufania i spokoju. Poświeca dużo czasu i uwagi pacjentkom, wykonuje za kazdym razem badanie USG bardzo wnikliwie, jesli tylko cos ja zaniepokoi natychmiast zleca dodatkowe, konieczne badania i przede wszystkim nie pozostawia pacjentki w niewiedzy ale wszystko dokładnie tłumaczy z medycznego na "nasz". Poleciłam Pania doktor wszystkim koleżankom i rodzinie i wszystkie panie są bardzo zadowolone.

Jestem pacjentką dr Januszewskiej od trzech lat. Jest osobą bardzo rzeczową i kompetentną. Bada bardzo dokładnie i wielokrotnie miałam wykonywane USG, aby się upewnić czy wszystko jest w porządku. Nie wierzę więc, że doktor mimo podejrzenia zmiany w jajnikach nie wykonała badania USG, skoro wykonuje je rutynowo u każdej pacjentki. Ja i wiele moich koleżanek mamy do niej pełne zaufanie. Polecam. Joanna G.

Bylam dzis na pierwszej wizycie, jestem zachwycona podejsciem do pacjenta, tym ze nie 'kasuje' jednej pacjentki za druga tylko wysluchala wszystkiego i odpowiadziala na kazde moje pytanie. Jest bardzo delikatna przy badaniu Do tego nie namawia do zbednych badan tylko te potrzebne profilaktycznie badz w danym przypadku, BARDZO DUZY PLUS! A co najmilsze chyba dla naszych kieszeni to fakt ze wizyta kosztuje nie tak duzo jak u innych pseudospecjalistow i swiadczy tylko o Pani dr, ze jest lekarzem w powolania!

Gdy trafilam do tej pani powiedzialam, iz bylo u mnie podejrzenie guza na jajniku, ale po badaniu stwierdzila ze nic takiego tam nie ma. Leczylam sie u niej przez rok i lekarka caly czas nie wiedziala skad mam ciagle plamienia, faszerowala mnie roznego rodzaju tabletkami antykoncepcyjnymi kotre nie przynosily zadnych efektow. Po roku udalam sie do endokrynologa ktory odrazu wyczul guz i skierowal mnie na badanie USG. Okazalo sie ze mam guz wielkosci 4cm na 5cm, ktory trzeba bezzwlocznego usunac operacyjnie....... Guz przez caly rok sobie rosl a ona przy zadnym z wielu badan go nie wyczula. Takim lekarzom powinno sie zabierac zezwolenie na wykonywanie zawodu. Do dzis zaluje ze nie wrocilam jej o tym powiedziec.

Dzień dobry. Jestem pacjentką Pani doktor od kilku lat i to na NFZ. Pani doktor prowadziła moje dwie ciążę i jeżeli była potrzeba nie robiła problemów ze zwolnieniem. Miła i życzliwa osoba, która zna się na tym co robi. Nie chce mi się wierzyć w opinię mojej przedmówczyni, bo to do Pani doktor niepodobne. Wszystkim gorąco polecam, takich lekarzy jest jak na lekarstwo. Pozdrawiam

Lekarka nie mila nie sympatyczna nie chce wystawic zwolnienia !!!! NEGATYW !!!!!! ODRADZAM ! ! ! ! ! !

Witam.Pani doktor jest bardzo odpowiedzialną i przesympatyczną osobą.Jest bardzo dokładna i delikatna..Jestem zadowolona,że moje zdrowie mogę powierzyć takiej osobie jak ona..ufam jej...pozdrawiam.. :-)

Bardzo miła pani doktor. Spełnia moje oczekiwania, jest fachowa, nigdy nie wyszłam z gabinetu nie zadowolona. Polecam.

Przyjazna i fachowa! Super podejście do pacjentki!

Przyjazna i fachowa! Super podejście do pacjentki!