lekarz Małgorzata Kita

Lekarz rodzinny

Wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze. Pani Doktor kompleksowo podchodzi do pacjenta, przeprowadzając bardzo szczegółowy wywiad, oraz zleciła kompleksowe badania ambulatoryjne. Dokładne zalecenia o lekarstwach i sposobie ich zażywania otrzymałem w e-mailu. Gorąco polecam Panią Doktor.

Profesjonalna, miła, dopytuje o szczegóły, słucha i wyjaśnia. Jest opanowana , rzeczowa i nie spieszy się w postawieniu diagnozy. Wysłuchuje pacjenta, zleciła szczegółowe badania ambulatoryjne, wszystkie badania zrobiłem na miejscu w przychodni na ul Młodej Polski 7 w Krakowie. Polecam.

Profesjonalna, miła, dopytuje o szczegóły, słucha i wyjaśnia.
Jest opanowana , rzeczowa i nie spieszy się w postawieniu diagnozy.

Bardzo sympatyczna, Pani doktor z powołania, wysłucha pacjenta ,doradzi, , zawsze postawi trafną diagnozę., profesjonalne podejście do pacjenta, pełne zaangażowanie i cenne porady, oraz wdrożony plan leczenia, jestem bardzo zadowolona.

Pani Doktor Małgorzata Kita, to bardzo dobry lekarz. Zaangażowana, miła i uprzejma. Zawsze robi szczegółowy wywiad i stawia trafną diagnozę. Odpowiada na każde pytanie i dokładnie opisuje sposób leczenia. Polecam każdemu.

jestem bardzo zadowolona z opieki Pani Doktor tak nade mną jaki i nad moja rodzina. od lat leczę się u Dr Kity i nigdy bym nie zmieniła jej na innego lekarza. Jest to człowiek o niebywałej ambicji i oddaniu dla pacjenta. Jest lekarka z powołania i o wielkim sercu. Nie rozumie powyższych opinii pacjentów wypisujących dziwne o niej rzeczy. W dzisiejszych czasach natomiast JEST DZIWNY ZWYCZAJ PŁACENIA LUDZIOM ZA ZŁE OPINIE I NIE ZDZIWIŁABYM SIĘ GDYBY TAK BYŁO I W TYM PRZYPADKU. Osobiście z całego serca polecam Panią Dr Małgorzatę Kite wszystkim którzy szukają lekarza z powołania.

Jestem mega szczęśliwy że trafiłem do Pani Doktor. Zostaliśmy bardzo miło przyjęci , Pani Doktor wnikliwie badała mojego synka, podczas wizyty panowała miła i przyjazna atmosfera. Trafna diagnoza pozwoliła nam wraz z żoną zaoszczędzić zmartwień , synek Staś jest teraz pod opieką specjalisty i wraca do zdrowia ! Dziękuję Pani Doktor.

Bardzo fachowe podejście do pacjenta. Rzeczowo i uprzejmie. A przy tym zostałem przyjęty punktualnie.

Jak dla mnie w porządku. Rzeczowa, zainteresowana stanem pacjenta, konkretna. Jak na pierwszą wizytę i pierwszy kontakt, jestem zadowolony i polecam.

Strasznie nieprzyjemna babka, stara się przelać negatywne emocje na pacjenta. Zdaje się również nieogarniać tematu wideoporad, bo finalnie żeby zaplanowana wizyta się z nią odbyła, musiałem przedzwonić do rejestracji (nie weszła ze mną w żadny kontakt o umówionej porze), gdzie po kontakcie z nią zaproponowali mi wizytę w charakterze teleporady. Plus za szybkie terminy, ale to wiadomo czemu xD

Pani Doktor może i wszystko dokładnie tłumaczy ale w sposób nieprzyjemny, dając wrażenie niemiłej i opryskliwej osoby. Niemniej jest to lekarz kompetentny. Ogólnie wrażenie bardzo średnie.