dr n. med. Małgorzata Mróz

Ginekolog

3,9
3,7

Naprawdę polecam. To była moja pierwsza wizyta u ginekologa i wcale nie czułam się skrępowana, ani nic tylko plotkowałam sobie w czasie badania zapominając gdzie jestem. Badanie było bardzo delikatne. Pani Doktor jest bardzo konkretna i rzeczowa.

Leczę się u Pani doktor już dwa lata i jestem bardzo zadowolona konkretna babka szybko postawiła trafną diagnoze Polecam

Każdy pacjent powinien znaleźć swojego lekarza, ja miałam szczęście i trafiłam do Pani doktor Mróz dzięki niej żyje a co najlepsze jest szansa ze kiedyś będę mama.

Jestem bardzo zadowolona z Pani Doktor. Serdecznie polecam Panią Doktor wszystkim przyszłym mamą. Dzięki niej mogę cieszyć się że w końcu jestem mamą, po wielu trudach ktore przeżyłam.Dziekuje za cierpliwość, którą mi poświęciła i nie tylko. Dziękuje!!!

Pani Małgorzata jest świetna!!!! Zawsze wie co co robić . Może nie jest nadzwyczajnie miła, ale mówi wszystko to co ważne aby poradzić sobie z problemem który mamy . Wole lekarza małomównego , ale znającego się na rzeczy niż kogoś kto jest miły , a totalnie ignoruje to co mówimy. 100% pozytyw!!!!!!!!!!!

zdecydowanie polecam wizytę u Pani Doktor

zdecydowanie polecam wizytę u Pani Doktor

Pani Doktor prowadziła moją pierwszą ciążę i wszystko poszło fantastycznie! to jedyna osoba, do której mam pełne zaufanie! Teraz powadzi moją 2 ciąże i polecam Panią Doktor każdej ciężarnej koleżance:) Warto! Nie jest to typ osoby, który siedzi i słodzi, ale jest bardzo kompetentna i zawsze odpowiada na każde pytanie, nawet najbardziej głupie... jestem bardzo zadowolona. POLECAM:)

Pani Doktor nie ma w sobie za grosz współczucia. Jest pozbawiona wszelkich ludzkich uczuć. Dla niej pacjentka to nie człowiek tylko 150zł

Polecam pania doktor szczegolnie jesli mamy problemy z toxoplazmoza (by sie przed nia uchronic myjmy w owoce i warzywa w wodzie z octem)

Polecam pania doktor
szczegolnie jesli mamy problemy z toxoplazmoza
(by sie przed nia uchronic myjmy w owoce i warzywa w wodzie z octem)

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Jest bardzo kompetentna i w sposób jasny odpowiada na wszystkie pytania, niepokoje i wątpliwości. Zdecydowanie polecam wszystkim przyszłym mamom.