dr n. med. Małgorzata Mróz

Trafiłam przypadkowo do pani M.Mróz,robiła mi w klinice zabieg.Była profesjonalna,kompetentna,moze średnio miła,ale na pewno nie nieprzyjemna:).Po dokładnym oglądnieciu zmiany na usg i przeglądnieciu wyników badań wykluczyła najgorsze,drugą zmianę określiła jako "nieznaną" chociaż inny lekarz postawił "pewną" diagnozę,okazało się,ze miała 100% rację. Zastanawiam sie nad zmianą lekarza.Polecam jak najbardziej

Zastanawiam sie nad zmianą lekarza.Polecam jak najbardziej

Każdy pacjent powinien znaleźć swojego lekarza, ja miałam szczęście i trafiłam do Pani doktor Mróz dzięki niej żyje a co najlepsze jest szansa ze kiedyś będę mama.

Polecam pania doktor szczegolnie jesli mamy problemy z toxoplazmoza (by sie przed nia uchronic myjmy w owoce i warzywa w wodzie z octem)

Polecam pania doktor
szczegolnie jesli mamy problemy z toxoplazmoza
(by sie przed nia uchronic myjmy w owoce i warzywa w wodzie z octem)

Witam Ja również jakiś czas temu leżałam na oddziale gdzie pracuje dr Mróz i muszę przyznać rację opinii jaką ktoś wystawił pani dr poniżej:jest to kobieta niedelikatna podczas badania, nie można się od niej nic dowiedzieć i rzeczywiście podważa autorytet lekarzy z nią pracujących. Myślałam, że jak wie że ja jestem z branży (jestem internistką) to chociaż przy mnie nie będzie nikogo obrażać, ale niestety się myliłam. Powiem tak: jestem zaskoczona jak taka lekarka może pracować i psuć opinię naprawdę ok lekarzom którzy pracują na oddziale diagnostyczno-obserwacyjnym, i jeszcze jedno: ...

Witam
Ja również jakiś czas temu leżałam na oddziale gdzie pracuje dr Mróz i muszę przyznać rację opinii jaką ktoś wystawił pani dr poniżej:jest to kobieta niedelikatna podczas badania, nie można się od niej nic dowiedzieć i rzeczywiście podważa autorytet lekarzy z nią pracujących. Myślałam, że jak wie że ja jestem z branży (jestem internistką) to chociaż przy mnie nie będzie nikogo obrażać, ale niestety się myliłam. Powiem tak: jestem zaskoczona jak taka lekarka może pracować i psuć opinię naprawdę ok lekarzom którzy pracują na oddziale diagnostyczno-obserwacyjnym, i jeszcze jedno: widzę,że najlepsze opinie ma pani dr od pacjentek chodzących do niej prywatnie-szkoda, że tak jest, ponieważ lekarz powinien pozostać człowiekiem nieważne czy przyjmuje państwowo czy prywatnie.

Lezalam na oddziale diagnostyczno-obserwacyjnym 3dni i mialam "przyjemnosc" byc badana przez dr Mróz. Badanie bylo bolesne lecz gdy jej o tym powiedzialam wysmiala mnie,napisalam na nia skarge do dyrektora. Jest kobieta opryskliwa,nie slucha pacjentek a co nagorsze podwaza diagnozy i autorytet swoich kolegów z oddziału. Nie polecam, samo jej nazwisko mowi samo za siebie MRÓZ -jest lodowata i nigdy nie powinna zostac lekarzem. Na szczescie moim lekarzem byl dr Jachowski wiec w mojej sprawie nie miała nic do gadania

Do Pani Dotor trafiłam "z polecenia" w 6 tc. Byłam już na kilku wizytach, z których jestem zadowolona. Pani doktor jest bardzo delikatna podczas badań, przy tym uprzejma, na wszystkie pytania odpowiada wyczerpująco. To moja pierwsza ciąża, więc pytań i wątpliwości mam sporo, a Pani Doktor rozwiewa moje obawy często zanim jeszcze zdążę zadać pytanie. Mówi o wszystkim co ważne i kieruje na potrzebne badania. Fakt - wizyta prywatna nie należy do najtańszych, ale uważam, że jest warta każdej wydanej złotówki. Dodam, że to nie mój pierwszy w życiu ginekolog, więc mam porównanie.

Naprawdę polecam. To była moja pierwsza wizyta u ginekologa i wcale nie czułam się skrępowana, ani nic tylko plotkowałam sobie w czasie badania zapominając gdzie jestem. Badanie było bardzo delikatne. Pani Doktor jest bardzo konkretna i rzeczowa.

Jestem bardzo zadowolona z Pani Doktor. Serdecznie polecam Panią Doktor wszystkim przyszłym mamą. Dzięki niej mogę cieszyć się że w końcu jestem mamą, po wielu trudach ktore przeżyłam.Dziekuje za cierpliwość, którą mi poświęciła i nie tylko. Dziękuje!!!

Pani Małgorzata jest świetna!!!! Zawsze wie co co robić . Może nie jest nadzwyczajnie miła, ale mówi wszystko to co ważne aby poradzić sobie z problemem który mamy . Wole lekarza małomównego , ale znającego się na rzeczy niż kogoś kto jest miły , a totalnie ignoruje to co mówimy. 100% pozytyw!!!!!!!!!!!

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Jest bardzo kompetentna i w sposób jasny odpowiada na wszystkie pytania, niepokoje i wątpliwości. Zdecydowanie polecam wszystkim przyszłym mamom.