Lekarze Łódź

mgr Ewa Ambroziak

Psycholog

MIĘDZY SŁOWAMI Centrum Warsztatów i Poradnictwa Psychologicznego
Łódź

Bardzo indywidualne podejście. Duża wiedza i intuicja. Podczas sesji czułam się dobrze, comfort owo i bezpiecznie.
Opinia dodana przez: kasia

lek. dent. Mariusz Szanecki

AMA-DENTA
Łódź, ul. Armii Krajowej 44, bl. 396, parter
94-046 Łódź

Fantastyczny lekarz stomatolog i przemiły człowiek. Leczymy się całą rodziną ponad 30 lat. Wspaniały fachowiec, kompetentny i delikatny. Mega uczciwy.

lekarz Agnieszka Piotrowska

Lekarz rodzinny

Zespół Opieki Zdrowotnej Łódź-Bałuty
ulica Murarska 4
91-465 Łódź

Już dawno zaufałem i swoje życie Pani doktor oddałem. Nigdy tego nie żałowałem i nie będę żałował. Polecam wszystkim Wspaniałego człowieka z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem
Opinia dodana przez: Dziubek

lekarz Monika Kontowt

Limanowskiego 67/3
91-321 Łódź

Bardzo dobry lekarz. Profesjonalizm, trafne diagnozy, skuteczna w leczeniu, konkretna w działaniu. Oby takich lekarzy więcej
Opinia dodana przez: Jerzy

Jolanta Rutkowska

Jurczyńskiego 32 (bl. 244)
92-306 Łódź

Świetna pani doktor! Naprawdę polecam się do niej udać w razie jakiś problemów lub jeżeli ktoś chce zainwestować w soczewki kontaktowe! ;)
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Jerzy Maćkiewicz

Bazarowa 9
Łódź

Świetne podejscie do dzieci i spanikowanyh rodzicow. Dziecko wita z usmiechem, a rodzicom wszystko cierpliwie tlumaczy. Polecam!

Jan Sokal

Radiolog

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Syn trenuje wyczynowo od 10 lat Karate Shotokan WKF. Nabawił się typowo sportowej kontuzji na treningu. Pan Doktor bardzo kompetentnie natychmiast trafnie postawił diagnozę "w tzw. punkt" o uszkodzeniu rdzenia ścięgnistego z krwiakiem w mięśniu najszerszym grzbietu. Poradził także co robić dalej, a czego nie robić w takich przypadkach. Gorąco polecamy!
Opinia dodana przez: Paweł z synem Marcinem
Polecam tego lekarza. Jestem jej wierna od wielu, wielu lat. Zawsze uprzejma, miła, kulturalna i profesjonalna. Potrafi zdziałać cuda. Zawsze się stara by pacjent wyszedł z gabinetu zadowolony i ze zdrowymi ząbkami.
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Chirurg stomatolog
                                       dr n. med. Katarzyna Sokalska

dr n. med. Katarzyna Sokalska

Chirurg stomatolog

Praktyka Stomatologiczna Katarzyna Sokalska
ul. Sarnia 3
Łódź

Pani Doktor jest rewelacyjna, uratowała mi zęba którego inni lekarze chcieli usunąć. Leczymy się z rodziną u niej od lat. Od pewnego czasu w nowym gabinecie , gdzie komfort leczenia jest jeszcze większy.Polecam
Opinia dodana przez: emka

lekarz Salah Moqbil

Otolaryngolog

Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi
ulica Warecka 2
91-202 Łódź

Wspaniały, kompetentny, empatyczny lekarz. Pacjentowi poświęcił tyle czasu, ile wymagała sytuacja, wyjaśnił, wskazał kierunki dalszego leczenia, terapii...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ewa Gąsecka

Kosmiczna 3
91-167 Łódź

Po pierwszej wizycie u pani doktor jestem pozytywnie nastawiony i pełen optynizmu.W pełni wytłumaczony mój problem co i jak mam stosować .Bardzo miła i sympatyczna osoba, szczerze polecam panią doktor.
Opinia dodana przez: Przemysław

lekarz Joanna Czaińska

SP ZOZ MSW w Łodzi
ulica Północna 42
91-425 Łódź

Cudowny człowiek, podejście do pacjenta nie mieści się w skali oceny a przede wszystkim SPECJALISTA przez DUŻE "S" Leczy, pomaga ale jednocześnie podnosi na duchu, a to dziś rzadkość !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Polecam z całego serca :):):):):):):):) wdzięczna pacjentka z Teofilowa
Opinia dodana przez: Renata

lek. dent. Arkadiusz Błaszczyk

ulica Jaracza 69/9
90-251 Łódź

Pan dr jest najlepszym dentystą z jakim kiedykolwiek miałam styczność. Gdy na pierwszym spotkaniu, ok 5 lat temu, powiedziałam, że mam nieprzyjemne doświadczenia z dentystami i generalnie przez to czuję dość duży dyskomfort znajdując się na fotelu i lekką obawę, to od tego momentu zawsze dostaję znieczulenia. Mniejsze, wieksze, ale zawsze ;) Pan dr nawet już o nie nie pyta, tylko od razu aplikuje. (; Lekarz godny polecenia, atmosfera w ...
Opinia dodana przez: ola

lekarz Natalia Navarro-Kuczborska

Internista, Kardiolog

Brukowa 137A
91-341 Łódź

Znakomity lekarz .Patrzy na pacjenta całościowo. Leczy przyczyny a nie tylko skutki.Wizyta u Pani doktor to poczucie że jest się w dobrych rękach. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Maciej Kuśmierek

Klinika Chirurgii Plastycznej
Aleksandrowska 167
91-229 Łódź

Kłopoty ze snem, brałam NASEN, byłam od leku uzależniona, straciłam kontrolę nad sobą. Jestem niezmiernie wdzięczna za wyleczenie. To się nie da opisać taki powrót do zdrowia.
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Magdalena Leszczyńska

Al.Kościuszki 99/7
90-441 Łódź

Bardzo konkretne podejście do pacjenta, zlecone badania i rehabilitacja postawila mnie "na nogi" dziękuję P.doktor i przemiłej obsłudze poradni.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Zdzisław Kubat

Specjalistyczna Przychodnia dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych
Andrzeja Struga 86
90-557 Łódź

Myślę, że jeden niewielu lekarzy w Polsce, który podchodzi holistycznie do pacjenta, wyjaśnia szczegółowo przyczyny zmian chorobowych. Bada od stóp do głowy. Poświęca pacjentowi ok. 1 godzinę zegarową. Daje nagranie wizyty pacjentowi, żeby nie zapomniał co było na wizycie. Daje zalecenia na piśmie łącznie z przepisami potraw. Wyjaśnia szczegółowo wpływ wielu potraw, minerałów i witamin na zdrowie. Godny polecenia. Czasami niestety trzeba długo czekać na wizytę.
Opinia dodana przez: Kazimierz

lek. med. Aneta Piotrowska

Endokrynolog

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Bożego w Łodzi
Kosynierów Gdyńskich 61
Łódź

Chciałam jeszcze dodać do komentarza Pani Doktor to anioł. Bardzo mi Pan Doktor brakuje, nie wiem czy już Pani wyzdrowiała, cały czas czekam na Panią Doktor....Pozdrawiam serdecznie życząc powrotu do zdrowia...Bardzo mi brakuje tego wsparcia którego otrzymałam od Pan Doktor, mam nadzieję że Pani wróci do nas. Z poważaniem Szewc Jadwiga...

dr n. med. Krystyna Sierocińska

al. Piłsudskiego 135 (Almed)
Łódź

Wspaniały lekarz, rzeczowy i empatyczny, pacjent zaopiekowany kompleksowo. Pani doktor ustawiła poprawnie przyjmowanie leków. Zaraża optymizmem :)
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Ewa Kaczkowska-Marusik

Kardiolog

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Łódź

Już dawno nie przyjmuje w Almedzie. Aktualnie w Argo,Centrum Medycznym przy Sterlinga w Łodzi. Polecam Panią doktor bez zastrzeżeń.
Opinia dodana przez: Monika