Lekarze Łódź

Endokrynolog, Pediatra

Gabinet Ginekologiczny
al. Kościuszki 98 m.9, Łódź
90-442 Łódź

Pani doktor jest moim lekarzem od lat i zawsze wyczuwam u niej mnóstwo empatii i serdeczności. Uważam, ze jest rzeczowa i profesjonalna. Doskonale stawia diagnozy i skutecznie leczy. Przy każdej wizycie uświadamiam sobie, że dokonałam słusznego wyboru, ponieważ oprócz ukierunkowanego leczenia otrzymuję od niej zawsze cenne porady na temat stylu życia i dietetyki. Dlatego właśnie nie zamieniłabym jej na nikogo innego w tej profesji ! Co więcej cennik w gabinecie ...

Urszula Matusewicz

Neurolog dziecięcy

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Byliśmy u Pani Doktor, kiedy nasz syn miał 6 miesięcy. Bardzo profesjonalnie podejście i wyrozumiałość dla małego pacjenta. Wszystko wytłumaczone bardzo obrazowo i zrozumiale. Natychmiastowa pomoc w dostaniu sie na zajęcia rehabilitacyjne mimo braku wolnych miejsc. Życzliwa i bardzo ciepła kobieta. Cieszę się że udało nam się spotkać. Pozdrawiamy!!
Opinia dodana przez: Marlena

dr Dorota Kaźmierczak

Choroby zakaźne, Hepatolog

Pracownia Diagnostyki Laboratoryjnej
Niemcewicza 24
93-018 Łódź

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Potrafi wysłuchać pacjenta. Oddana swojemu zawodowi. Gorąco polecam. Wcześniej zajmował się mną prawdziwy szołmen i wodzirej, a nie lekarz.
Opinia dodana przez: Stefan
Pani Doktor super kompetentna i to co najważniejsze - przejmuje siw faktycznie losem pacjenta poprzez zaangażowanie w postawienie diagnozy - a to jest obecnie bardzo rzadko spotykane - szczególnie u internistów.. Bardzo polecam Panią Doktor - do tego jest osoba bardzo miła i ciepłą :) Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jan Sopiński

Centrum Medyczne "Med-GASTR"
ulica Mokra 4
91-034 Łódź

Pan doktor wykonywał mi operację wycięcia tarczycy (13.01.2022 - 16.01.2022) w Wojewódzkim Centrum im. Kopernika w Łodzi. Pomimo, że wcześniej nie byłam pacjentką doktora, to obdarował mnie bardzo dobrą opieką. Zarówno przed operacją jak i po, przyszedł i wszystko wyjaśnił. Bardzo miły, uśmiechnięty i ciepły człowiek. Lekarz godny polecenia. Jeszcze raz bardzo dziękuję za opiekę i profesjonalnie wykonaną operację.
Opinia dodana przez: N. Samulska

lek. dent. Aleksandra Chudzik

Przychodnia Strycharska - Dental
Strycharska 24/110
93-521 Łódź

Polecam, leczyłam się u wielu stomatologów, u wszystkich prywatnie, ale tylko u Niej uzyskałam prawdziwą, fachową pomoc na naprawdę wysokim poziomie. Podejście do pacjenta, zwracanie uwagi na moje samopoczucie podczas zabiegu , rzadko spotykana cecha u lekarzy dentystów. Jako pacjentka trafiłam do Pani Doktor przypadkiem, ale od pierwszej wizyty wiedziałam, że nie będę szukać nowej. Za pieniądze takie same jak w innych prywatnych gabinetach uzyskuje się leczenie oparte na najnowszej ...
Opinia dodana przez: anna

lekarz Anna Niewinowska-Lassota

Dermatolog

al. Piłsudskiego 135 (Almed)
Łódź

Pani doktor jest najlepszym dermatologiem jakiego znalazłem w Łodzi.

dr n. med. Aleksandra Lesiak

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Luxmed
Milionowa 2G
Łódź

Dobry specjalista....i fajne podejście do pacjęta

Małgorzata Komorowska-Gruntmeyer

GABINET OKULISTYCZNY Małgorzata Komorowska-Gruntmeyer
Parcelacyjna 14
91-141 Łódź

Świetny, wyjątkowy lekarz ! Nie tylko bardzo dobry okulista , ale Lekarz niezwykle wnikliwy i potrafiący wskazać przyczyny problemów z widzeniem (których inni okuliści nie widzieli). Dzięki rekomendacji znajomych trafiłam na szczęście do Pani Doktor , (po wieku wizytach u innych okulistów ). Mam wreszcie dobre okulary - z jakimś pryzmatem- , i wykryła u mnie inny problem zdrowotny ; dzięki badaniu i wiedzy Pani Doktor trafiłam do specjalisty z ...
Opinia dodana przez: MM

lekarz Joanna Soczyńska-Baranowska

Psychiatra

ul. Lutomierska 81, m.42
91-046 Łódź

Wyjątkowo kompetentna, wyrozumiała oddana pacjentowi lekarka.Potrafi uważnie słuchać pacjenta i odpowiednio dobierać terapię.Pacjent nie jest w gabinecie przypadkiem, ale żywym czującym człowiekiem często uwikłanym w bardzo skomplikowane sytuacje życiowe. Pani doktor to wszystko rozumie i bardzo często serdecznie wspiera.Ogromnie pomogła mi w bardzo trudnych sytuacjach i skutecznie leczy.Jestem Pani Doktor bardzo wdzięczna.Anna

dr hab. n. med. Jakub Kaźmierski

Psychiatra

Centrum Psychiatrii i Psychoterapii Med_Art
Zgierska 233; 91-495 Łódź
90-227 Łódź

Pan Doktor Jest Lekarzem Godnym Polecenia Specjalista . Pan Doktor Jest Uprzejmy. Bardzo Dobrze traktuje pacjentów. Pan Doktor indywidualnie Podchodzi do każdego przypadku .Pan Doktor w swojej codziennej pracy stosuje zasady indywidualizacji pacjenta,kompleksowo podchodzi do każdego przypadku. Pan Doktor w 100% poświęca czas pacjentom.Pan Doktor Jest Wybitnym Fachowcem w swojej dziedzinie.Pan Doktor Jest Specjalistą godnym Polecenia.pacjentka Dorota Żaczek
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Lucyna Wołodźko-Makarska

Neurolog

PRYWATNY GABINET NEUROLOGICZNY
WIERZBOWA 34 M 6
90-245 Łódź

lekarka kompetentna, uprzejma, poświęcająca pacjentowi dużo czasu, zainteresowana jego sprawami, godna polecenia
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

dr Mariusz Grzesiak

Radwańska 16 lok. 9
90-453 Łódź

Cudowny człowiek, wspaniały lekarz niezwykle spokojny opanowany do każdego pacjenta podchodzi z sercem niezwykłym spokojem i ogromem wiedzy. Prowadził moją ciążę bliźniaczą od początku do końca. Zawsze bede Go polecała.
Opinia dodana przez: JoannaRz

lekarz Piotr Hogendorf

ulica Pomorska 41
90-203 Łódź

W wieku 62 lat „przydarzyła” mi się przepuklina pachwinowa. Z racji, że nie często miałem dotychczas do czynienia ze służbą zdrowia było to dla mnie szczególnie przykre przeżycie. Z pewną obawą udałem się na wizytę u Pana Doktora. Okazało się, że niepotrzebnie. Od pierwszego spotkania z Panem Doktorem w przychodni do wypisu ze szpitala wszystko przebiegło wręcz perfekcyjnie. Wspaniały kontakt, precyzyjnie wyznaczony i dotrzymany termin przyjęcia do szpitala. Pobyt w ...
Opinia dodana przez: Waldemar
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Psycholog dziecięcy
                                       mgr Igor Wiśniewski

mgr Igor Wiśniewski

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Psycholog dziecięcy mgr Igor Wiśniewski
Organizacji WiN, 11/38
Łódź

Pan Wiśniewski jest piereszym psychologiem, który potraktował nasze rozterki w taki sposób,że czuliśmy się, iż w końcu ktoś nas rozumie i nie bagatelizuje problemów. Tłumaczy zawirowania umysłu naszego syna, jego trochę inne działanie. Podpowiada rozwiązaniadany. A co najważniejsze, jak my, dorośli mamy się zachować, aby pomóc dziecku. Taką osobę, otwartą na innych, znajduje się raz na tysiąc.Polecam
Opinia dodana przez: Gladcy

Anna Brodecka

Specjalistyczne Centrum Stomatologii TMK
ulica Tuwima 61
90-025 Łódź

Bardzo uprzejma, miła i przede wszystkim kompetentna osoba. Na pierwsze leczenie do Pani doktor trafiłam sprawdzając opinie na forach, to chyba najlepszy sposób gdy mieszka się w nowym miejscu, to były bardzo trafne opinie, pozytywne, minus to dość długi czas oczekiwania w szczególności gdy leczenie jest w ramach NFZ.

dr n. med. Michał Juncewicz

Szpital Św.Rodziny
łódź
Łódź

Profesjonalista! Wizyta w gabinecie stomatologicznym i leczenie kanałowe może być przyjemnością. Niemozliwe? A jednak tak jest w gabinecie dr Juncewicza.Polecam

lek. dent. Agnieszka Sitarek

Przychodnia
WITOLDA DOROSZEWSKIEGO 10
93-140 Łódź

Pani Dr. Sitarek -> odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, dokładna ,skrupulatna, zawsze odpowiednio doradzi, odpowie na każde pytania, zawsze uśmiechnięta, miła ,w pełni poświęca czas na wizycie ,szuka wszelkich rozwiązań…ale nie tylko w stomatologii ,ponieważ Pani Dr. zajmuje się również ortodoncją co jest ogromnym plusem dla osób ,które mają mało czasu. Na jednej wizycie dwie usługi... mega duży plus. Osobiście jestem bardzo zadowolona z wizyt i efektów. Polecam! Więcej takich ...
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Bogdan Łopaciński

Lekarz medycyny pracy, Internista

Głogowa 17A
91-479 Łódź

Pan Doktor jest niezwykle kompetentnym lekarzem. Poznałem go przez Luxmed. Świetne rozpoznania choroby, ujmująca empatia, właściwe leczenie. Niczego nie bagatelizuje u pacjenta, bardzo szybko reaguje kierując na specjalistyczne badania. Bardzo pomógł mi przy Covidzie.
Opinia dodana przez: Marek Kołodziejczyk

lek. dent. Marek Janiszewski

ul. Wioślarska 13/3
94-036 Łódź

Dzień dobry, gdzie w Łodzi przyjmuje Pan doktor bo nie moge nigdzie znaleźć. Dziękuje z góry za odpowiedź.
Opinia dodana przez: Janusz