dr n. med. Małgorzata Widawska

USG

Byłam u doktor Widawskiej na kompleksowym usg. Pani doktor jest osobą niezwykle uprzejmą, miłą, spokojnie tłumaczy wszelkie zagadnienia i jasno odpowiada na pytania. Gorąco polecam.

Byłam u Pani dr Widawskiej na USG piersi. Pani doktor okazała się być bardzo miłą osobą i rzetelnym fachowcem. Podczas badania wszystko mi tłumaczyła i pokazywała na monitorze. Zazwyczaj podczas wizyt lekarskich brakuje ludzkiego podejścia lekarzy do pacjentów, chorzy traktowani są przedmiotowo, taśmowo. Pani doktor zaś, wykazuje duży poziom empatii, uważam iż do pacjenta podchodzi indywidualnie. Podczas wizyty czułam się komfortowo i bezpiecznie, uzyskałam wyczerpującą informację na temat stanu mojego zdrowia, nie została naruszona moja granica intymności (co jest dla mnie wyjątkowo ważne, gdyż jestem bardzo wstydliwa i nie lubię epatować nagością). Wizytę oceniam na 5+

No bajka!!! Trudno uwierzyć, że w dzisiejszych czasach można trafić na TAKIEGO LEKARZA. Wszystkie zamieszczone pozytywne opinie są prawdziwe i można je tylko powtarzać.

Rzadko dzisiaj spotykane połączenie rzetelnego badania z wiedzą i z olbrzymią empatią. Niestety odkryła u mnie raka, ale 2 badania USG robione 3 I 6 tygodni wczesniej i mammografia 1 miesiac wczesniej nic nie wykazaly. Guz byl tak duzy ze usunieto mi cala piers. Polecila mi wspanialych lekarzy w MSW, wszystko odbylo sie w krotkim czasie. Wspanialy lekarz z cudownym podejsciem do pacjenta. Polecam . I caly oddzial Onkologii w Szpitalu MSW

Zdecydowanie polecam. Usmiechnięta, przemiła kobieta. Wszystko dokładnie tłumaczy. Ogólnie super babka.

Mało jest już mnie w stanie zaskoczyć, a profesjonalizm, podejście do pacjenta, wiedza i zdolności Pani doktor mnie zaskoczyły. Miałam biopsję VAB, przy której jednocześnie udało się usunąć guzek. Samej choroby nie polecam;-), ale jeśli już się przydarzy to rewelacyjnie, że są tacy lekarze jak dr Widawska.

Świetna specjalistka chorób wewętrznych, w dziedzinie ultrasonografii posiada certyfikat PTU. Zawsze uśmiechnięta i bardzo przyjażnie nastawiona do każdego pacjenta. Oprócz opinii na temat choroby i jej leczenia, zawsze pacjentowi poświeci na tyle czasu, aby mu pomóc i doradzić jak postępować dalej nie tylko jako lekarz, ale jak przyjaciel co jest niesłychanie przydatne w jej fachu. Uwaga ! jako mój lekarz od kilkunastu już lat, kilkakrotnie postawiła diagnozę, dzięki której uratowała mnie od przykrych życiowych konsekwencji, naprawiając błędne decyzje innych lekarzy. Bardzo gorąco ją polecam ! wdzięczna pacjentka Bożena Stelmaszczyk

wdzięczna pacjentka Bożena Stelmaszczyk

Bardzo komunikatywna osoba, o dużej wrażliwości. Na bieżąco przekazuje informacje o wynikach badania.Posiada dużą wiedzę w rzadkich /jak w moim przypadku/ chorobach. Gorąco polecam. Stefan Czarnecki.

Lekarz b.kompetentny, sympatyczny, wszystko tłumaczy i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania pacjenta. Wszystkim bardzo polecam!

Pani doktor zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie!!! Kompetentna, świadoma sowjej wiedzy, służąca wyczerpującą pomoc i informacją podczas badania!!!! Byłam na USG piersi i wiem, że trafiłam pod dobre skrzydła!!!! POLECAM WSZYSTKIM PANIOM!!

Wciąż poszukujesz "USG Łódź"?

NZOZ Coradent
Łódź ul.Lisciasta 88