Marcin Grzyb

Zostawiłem u niego jakieś 1500zł i nie żałuję wydanych pieniędzy. Plomby trzymają się już z 8 lat. Pytany o metody daje pełne odpowiedzi. Z moich informacji wynika, że nie pali.

Pierwsza wizyta i bardzo miłe zaskoczenie. Wiedziałam gdzie idę bo w takie miejsca nie chodzi sie z przypadku ale po kilku dniach wszelkie problemy minęły a wizyta była ponad plan u Pana Doktora

Pierwszy dentysta u którego się nie bałem.Poświęca tyle czasu ile potrzeba i chyba stąd spóźnienia ale nieduże. Stosunek jakosci do ceny rewelacyjny.

Totalna porażka. Miałam u Pana Grzyba leczony ząb kanałowo jakieś 3 lata temu, prywatnie. Najpierw zatruć nie potrafił (zatruwano mi tego samego zęba, a była nim dolna 6 aż 3 razy i to bez znieczulenia), a po zaleczeniu kanałowym ząb nadal bolał. Plomba wypadła po 3 latach, nie wyrażono zgody na założenie nowej w ramach gwarancji, musiałam szukać innego dentysty :) Śmierdzi papierochami, na wizytę czekałam koszmarnie długo, bo ponad 3 miesiące, odnosił się do mnie opryskliwie tak jakby grzebał mi w tym zębie za karę. OK, może to i była wizyta na NFZ, ale nie miał przed sobą śmiecia...

Niestety, niewiem gdzie sie gosc spieszy, ale dla mnie nie mial czasu. nie ze nie polecam, ale wrecz odradzma (umylby lapy bo smierdza fajkami

Śmiało mogę powiedzieć, że to najlepszy stomatolog na zawierciańskim rynku. Odważny - odratował dwa zęby spisane na straty przez dwóch innych uznanych lekarzy. Leczenie u niego rozpocząłem 4 lata temu - żadnych reklamacji jak dotąd. Miły i "ludzki" - opowiada o wszystkim co robi w trakcie zabiegu a jego usmiech to chyba najlepsza wizytówka. Co do cen - jeżdżę do niego z Katowic, na katowickim rynku jest bezkonkurencyjny. Z pewnością na NFZ można "taniej" ale ja chcę "dobrze" Pozdrawiam

Pozdrawiam

Bardzo miły Lekarz.Przyjął mnie pomimo bardzo późnej godziny a mimo to poświecił też wiele czasu na uratowanie mojego zęba.

leczył cztery zęby mojej ośmioletniej córeczce. bardzo dobre podejście. miły i prfesjonalnie podszedł do sprawy. Ja polecam

Miło, czysto, dokładnie ja i cała moja rodzina leczymy u Pana Doktora zęby od lat i nigdy się na nim nie zawiedliśmy.

Bardzo profesjonalne podejście.Dużo informacji. Lekarz znany z bardzo dobrego kontaktu z pacjentami. Wizyta warta swej ceny ( a przy tej jakości to prawie jak za darmo) Długi staż pracy przekłada sie na jakość . Gorąco polecam