Marcin Grzyb

bardzo dobry stomatolog,godny polecenia zawsze barzo miły,poświęca dużo czasu i wzbudza zaufanie.

super lekarz naprawdę polecam gorąco!!!! uprzejmy miły.Wszędzie jest czyściutko wszystko sterylne...aż miło tam iść a przede wszystkim miła obsługa zawsze uśmiechnięta i chętnie udzielają wszelkich informacji (mowa jest o zmianach p.dr) bo przyjmuje tam jeszcze jeden lekarz ale opinie ma kiepską !

oszust i tyle. kłamliwa morda. najlepiej trzymac się z dala od niego. odradzam.

oszust i tyle. kłamliwa morda. najlepiej trzymac się z dala od niego. odradzam.

lekarz dość uprzejmy dla pacjenta. jeżeli cię stać to jak najbardziej polecam ha ha

Kto dał mu papiery lekarza???.Zero kompetencji.Zero rozmowy z pacjentem.Zero uprzejmości.Odradzam wszystkim wizyty u tego pseudodoktora.

Zdecydowanie odradzam ,nastawiony na kasę , omijać z daleka . Nie informuje ile kosztuje leczenie , na dodatek zle wypełnił korzeń zęba i nie uznał reklamacji. Na ostatniej wizycie czuć było ze był po mocno zakrapianej imprezie.

Opryskliwy , ręce mu sie trzesa i papierosami smierdzi

Opryskliwy , ręce mu sie trzesa i papierosami smierdzi

beznadziejny stomatolog odradzam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

beznadziejny stomatolog odradzam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdecydowanie polecam bardzo dobry stomatolog a do tego zawsze jest sympatycznie :)Polecam

ząb bardzo mnie bolał przy borowaniu lekarz nie spełnił moich oczekiwań i niestety bardzo słabe podejście do pacjenta