dr n. med. Marcin Milecki

Ortopeda, Traumatolog, Chirurg ogólny

dr n. med. Marcin Milecki jest nie miły wysyła tylko na operacje a nie zleca innych badań lekarskich czy nawet nie daje skierowań na ćwiczenia nie polecam tego lekarza

lekarskich czy nawet nie daje skierowań na ćwiczenia nie polecam tego lekarza

Zrobił mi 2 biodra 12 lat temu, wywalam się po pijaku na lodzie i nic. A ja się wqurwię to i kopa wywalam z tych nóg jakiemuś śmieciowi :) Miesiąc temu skręciłem na lodzie kostkę, kolano i mam pęknięte żebro. Noga była za uchem a biodra nie tknięte :) Mojej mamie zrobił biodro, które wpadło już głęboko w miednicę. MISTRZ ŚWIATA !!!

Mojej mamie zrobił biodro, które wpadło już głęboko w miednicę.
MISTRZ ŚWIATA !!!

Najlepszy lekarz z jakim miałam kontakt. Profesjonalizm i fachowość na najwyższym poziomie. Obie operacje endoprotezy stawu biodrowego przeprowadził wspaniale. Minęło już ponad 10 lat a ja nadal czuję się świetnie. Jestem wdzięczna dr. M. Mileckiemu za to, że pozbyłam się bólu.

Jest bardzo dobrym specjalistom.Pierwszą operację wykonał mi w1982r na lewy staw biodrowy do dziś noga mnie nie boli,jestem bardzo zadowolona. Dwa lata temu na prawą nogę i jestem bardzo zadowolona.Jeśli pacjęt wykazuje zainteresowanie chorobą i leczeniem,świetnie potrafi ją zobrazować i zaproponować leczenie.Jestem bardzo wdzięczna za wszystko.AnnaŻ-pacjętka

Byłam u dr Mileckiego z mamą, która czeka na zabieg endoprotezy oraz wymianę panewki endoprotezy (wstawianej kilkanaście lat temu w Otwocku). Nigdy w życiu nie spotkałam się z tak obcesowym, chamskim i lekceważącym traktowaniem pacjenta! Dr Milecki powiedział, że wymiana panewki jest niepotrzebna, bo "nic się nie dzieje", a drugiej endoprotezy nie da się "umieścić". Wyszłyśmy z wizyty załamane. Nikomu nie polecam!!!! Szczęśliwie mama za 2 dni będzie miała zabieg w innym szpitalu.