Marek Bożek

Ortopeda

3,9

PANIE DOKTORZE SERDECZNIE DZIĘKUJĘ . MOJE KOLANO POWOLI WRACA DO NORMALNOŚCI . CZUJĘ ZNACZNĄ POPRAWĘ PO ARTROSKOPII, JUŻ W LISTOPADZIE 2 LATA A JA ZACZYNAM BIEGAĆ , JEŹDZIĆ NA ROWERZE, CHODZĘ PO GÓRACH . DO TEGO WAGA W DÓŁ. JESZCZE RAZ SERDECZNIE DZIĘKUJE I POLECAM PANA DOKTORA. WDZIĘCZNA PACJENTKA KASIA

PANIE DOKTORZE SERDECZNIE DZIĘKUJĘ .
WDZIĘCZNA PACJENTKA KASIA

Witam. Leczę się od niedawna u dr Bożka,ale złego słowa o nim nie powiem.Przede wszystkim na wejściu zaskoczył mnie swoją uprzejmością,co w przypadku tylu lekarzy jakich odwiedziłam było wyjątkiem.Jest cierpliwy,tłumaczy chorobę jak 'laikowi' a nie osobie z otoczenia służby zdrowia,co sprawiło że nie czułam się głupio,bo wiedziałam co lekarz do mnie mówi.Ewidentnie zależy mu na pacjencie,nie czeka na karty (sam schodzi do recepcji po karty pacjentów)-jest lekarzem z powołania i takich nam potrzeba.Polecam!!!

Dr Bożek operował moje kolano dwa razy: pierwszy raz w św. Barbarze w sosnowcu, drugi raz w Primusie w Brudzowicach w odstępie 3 lat bez żadnej poprawy. Postawił częściowo dobrą diagnozę ale nie znalazł przyczyny chondromalacji i źle określił stopień choroby w kolanie. Okazała się nim jałowa martwica chrzęstno-kostna. Dr jest owszem bardzo miły ale nie o to chodzi. Przez jego dwie bezsensowne artroskopie raczej diagnostyczne niż operacujne i leczenie zastrzykami go on oraz lekami przeciwbólowymi straciłam 7 lat na kuśtykaniu. Dr nie ogląda zdjęć z MRI, czyta tylko opis!!! O beznadziejnej rehabilitacji w Brudzowicach nie wspomnę, zero sprzętu, zero wiedzy. Dopiero ortopeda ze Sport Klinika w Żorach i profesjonalne podejście-diagnoza, przeszczep, rehabilitacja poprawiło stan mojej nogi. Jeśli chodzi o urazy kolan- odradzam.

Przeszedłem artroskopie kolana u dr. Bożka, gdzie na pierwszej wizycie postawił fachową diagnozę. Przez 3 lata " leczenia " stawu u 2 niby doświadczonych ortopedów nie potrafili lub nie chcieli wpaść na myśl o zrobieniu rezonansu, podawali by tylko kwas hialuronowy w prywatnych gabinetach. U dr. Bożka po zrobieniu rezonansu cały zabieg poszedł bardzo sprawnie bez problemów i owijania w bawełnę. Polecam serdecznie oby więcej takich fachowców. Lekarz z prawdziwym powołaniem i podejściem do pacjenta uprzejmy i bardzo kompetentny.

Bardzo dobry i godny polecenia ortopeda! Fachowiec w swojej dziedzinie. Konkretny i konsekwentny, a przy tym bardzo miły i otwarty w stosunku do pacjenta. Jestem po rekonstrukcji więzadła, przeprowadzonej przez doktora Bożka w Brudzowicach - zabieg i dalsze prowadzenie szybko pozwoliły mi powrócić do pełnej sprawności. Jestem bardzo zadowolony i wdzięczny! Pozdrawiam.

Bardzo dobry i godny polecenia ortopeda! Fachowiec w swojej dziedzinie.
Jestem bardzo zadowolony i wdzięczny! Pozdrawiam.

7 kwietnia w NZOZ Primus w Brudzowicach przeszłam zabieg artroskopii kolana. Zabieg wykonywał Pan dr Marek BOŻEK. Przed zabiegiem wszystko miałam jasno i precyzyjnie objaśnione. Podczas zabiegu Pan Doktor pokazał na monitorze co zostało wykonane. Profesjonalizm na najwyższym poziomie, podejście do pacjenta również -wysoka kultura. Dziś mija 7 doba po zabiegu. Nic nie boli i za kilka dni zacznę normalnie chodzić. DZIĘKUJĘ. POLECAM Małgorzata

Małgorzata

Lekarz godny zaufania, polecam, spotkałem się podczas artroskopii z czytelnym określeniem mojej choroby oraz precyzyjnym wytłumaczeniem czynności zabiegowych.

Pragnę wyrazić swoją opinie o dr Marku Bo żku ze Szpitala Powiatowego w Zawierciu.Jestem pełen uznania i wdzięczności dla doktora.Jest nie tylko wspaniałym,serdecznym człowiekiem i tak odnosi się do wszystkich pacjentów,ale i profesjonalistą w tym co robi.Potrafi szybko postawić trafną diagnoze a jego operacje przynoszą widoczną poprawe.Dba o swoich pacjentów i to zupełnie bezinteresownie.Polecam dr Bożka. wdzięczny pacjent

Pragnę wyrazić swoją opinie o dr Marku Bo
bezinteresownie.Polecam dr Bożka.

wdzięczny pacjent

Od czterech miesięcy cierpiałam na ból kręgosłupa, który był tłumaczony zapaleniem korzonków (przez innego lekarza). Po wybranej dwumiesięcznej serii zastrzyków ból nie ustąpił. Do czasu kiedy umówiłam się na wizytę do dr Marka Bożka. Po jednej wizycie została podjęta diagnoza- dyskopatia kręgu lędźwiowego i dalsze leczenie. Pan dr Marek Bożek jest godnym polecenia specjalistą.

Jestem w trakcie leczenia zerwanego więzadła u Doktora Bożka. Bardzo się cieszę, że nasze miasto ma takiego specjalistę. Nie leczył On rezonansu lecz kolano. Nadal nie wiemy czy rekonstrukcja będzie konieczna, ale jest ona ostatecznością. Odwiódł od pomysłu "otwierania" kolana i polecił znakomitych rehabilitantów dzięki którym stanęłam na nogi i wracam do aktywności.