Marek Bożek

Przeszedłem artroskopie kolana u dr. Bożka, gdzie na pierwszej wizycie postawił fachową diagnozę. Przez 3 lata " leczenia " stawu u 2 niby doświadczonych ortopedów nie potrafili lub nie chcieli wpaść na myśl o zrobieniu rezonansu, podawali by tylko kwas hialuronowy w prywatnych gabinetach. U dr. Bożka po zrobieniu rezonansu cały zabieg poszedł bardzo sprawnie bez problemów i owijania w bawełnę. Polecam serdecznie oby więcej takich fachowców. Lekarz z prawdziwym powołaniem i podejściem do pacjenta uprzejmy i bardzo kompetentny.

Jestem w trakcie leczenia zerwanego więzadła u Doktora Bożka. Bardzo się cieszę, że nasze miasto ma takiego specjalistę. Nie leczył On rezonansu lecz kolano. Nadal nie wiemy czy rekonstrukcja będzie konieczna, ale jest ona ostatecznością. Odwiódł od pomysłu "otwierania" kolana i polecił znakomitych rehabilitantów dzięki którym stanęłam na nogi i wracam do aktywności.

W listopadzie 2014r przeszedłem wymianę stawu biodrowego na endoprotezę. Doktor Bożek bardzo fachowo zaopiekował się mną, bardzo uprzejmy i serdeczny, co dla osób w moim wieku jest bardzo ważne.Przed wypisem ze szpitala przyszedł się ze mną pożegnać i udzielił mi dużo przydatnych rad. Polecam wszystkim doktora Bożka.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Jest pomocny i wszystko potrafi wytłumaczyć na "chłopski rozum". Operowal mnie dwa razy i w tej chwili nie wyobrażam sobie skorzystać z pomocy innego ortopedy. Lekarz z powołania.

Lekarz z powołania.

Pragnę wyrazić swoją opinie o dr Marku Bo żku ze Szpitala Powiatowego w Zawierciu.Jestem pełen uznania i wdzięczności dla doktora.Jest nie tylko wspaniałym,serdecznym człowiekiem i tak odnosi się do wszystkich pacjentów,ale i profesjonalistą w tym co robi.Potrafi szybko postawić trafną diagnoze a jego operacje przynoszą widoczną poprawe.Dba o swoich pacjentów i to zupełnie bezinteresownie.Polecam dr Bożka. wdzięczny pacjent

Pragnę wyrazić swoją opinie o dr Marku Bo
bezinteresownie.Polecam dr Bożka.

wdzięczny pacjent

7 kwietnia w NZOZ Primus w Brudzowicach przeszłam zabieg artroskopii kolana. Zabieg wykonywał Pan dr Marek BOŻEK. Przed zabiegiem wszystko miałam jasno i precyzyjnie objaśnione. Podczas zabiegu Pan Doktor pokazał na monitorze co zostało wykonane. Profesjonalizm na najwyższym poziomie, podejście do pacjenta również -wysoka kultura. Dziś mija 7 doba po zabiegu. Nic nie boli i za kilka dni zacznę normalnie chodzić. DZIĘKUJĘ. POLECAM Małgorzata

Małgorzata

Pan Doktor leczył mnie na wiązadła boczne które nigdy nie były naderwane. Nie zajrzał na płytę z rezonansu skupił się na szybkim przeczytaniu opisu (jak się potem okazało błędnie opisanego). Niepotrzebne unieruchomienie nogi-potem nie mogłam chodzić, dostawałam skurczy, zanik mięśni.

Od czterech miesięcy cierpiałam na ból kręgosłupa, który był tłumaczony zapaleniem korzonków (przez innego lekarza). Po wybranej dwumiesięcznej serii zastrzyków ból nie ustąpił. Do czasu kiedy umówiłam się na wizytę do dr Marka Bożka. Po jednej wizycie została podjęta diagnoza- dyskopatia kręgu lędźwiowego i dalsze leczenie. Pan dr Marek Bożek jest godnym polecenia specjalistą.

Bardzo dobry lekarz. Konkretny. Widać, że zna się na tym co robi. Indywidualnie podchodzi do pacjenta. Zdecydowanie polecam!

Chondromalacja rzepki -to przypadłość na którą cierpi moja córka. Jestem pod wrażeniem obrazowego tłumaczenia choroby oraz etapów leczenia. Indywidualne podejście do pacjenta i podmiotowość. Szczerze polecam!