Marek Bożek

Podczas mojego pobytu na oddziale ortopedycznym Wojewódzkiego Szpitala nr 5 w Sosnowcu w marcu tego roku,byłam otoczona wspaniałą i profesjonalną opieką przez Pana doktora Marka Bożka.Zarówno przed operacją jak i po Pan doktor dbał, aby wszystko było w porządku.Czułam się tak ,jakbym była najważniejszym pacjentem na oddiale.Z całą odpowiedzialnością mogę każdemu polecić Pana doktor. Agnieszka.

W pełni popieram wcześniejszą opinię (Rafała). Doktor nie wdaje się w dyskusje, bo pacjenci czekają. Po niezbędnym wywiadzie - diagnoza i decyzja co do leczenia. Jest życzliwy i okazuje gestem (nieczęsto spotykane w służbie zdrowia) współczucie, wsparcie... To powoduje, że pacjent czuje się człowiekiem, nie tylko kolejnym przypadkiem. Miałam zabieg na zespół cieśni nadgarstka metodą endoskopową - maleńkie cięcie. POLECAM!!! Maria

POLECAM!!! Maria

Jestem 3 miesiące po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego.Fachowość z jaką Dr Bożek wykonał zabieg jest nieoceniona.Nie mam żadnych dolegliwości.Pełne zgięcie i pełny przeprost.Wróciłem do całkowitej sprawnośći sprzed urazu.Dla osób którym Dr.Bożek poświęcił na wizycie zbyt mało czasu-ile można nawijać o urazie.Wóz albo przewóz.Jak chcecie sobie więcej pogadać,zadzwońcie do przyjaciółki,ona o pierdołach porozmawia.Tutaj chodzi tylko o konkrety.Szczerze polecam. P.S Przy okazji podziękowania dla pracowników Oddziału Reh. w Brudzowicach.Ludzie na odpowiednim stanowisku .Znają się na swojej robocie. Rafał

P.S

Rafał

Lekarz specjalista godny polecenia. Wyleczył moje kolano w prawie rok czasu gdzie inni lekarze "walczyli" z tą kontuzją 6 lat !!! Profesjonalista w każdym calu. Dziękuję.

Dwukrotnie przebywalam na odcinku, ktorej ordynatorem jest dr M. Bożek, aczkolwiek nie byłam przez niego bezpośrednio operowana. Potwierdzam rzetelność, zainteresowanie stanem pacjenta - także tym, ktorego nie operował i trafną diagnozę. Warto podkreślić także poczucie humoru doktora i życzliwość dla pacjentów.

Bardzo dobry lekarz. Szybka i trafna diagnoza. Jestem pacjentem po artroskopii kolana. Sam zabieg, opieka w trakcie i po zabiegu bardzo profesjonalna i rzetelna. Jeżeli będzie taka potrzeba to na pewno skorzystam z pomocy tego lekarza i polecam go innym.

Sympatyczny ,kontaktowy, dawno nie rozmawialam z tak milym lekarzem.Nie patrzac w Usg zbadal kolano i wszystko sie potwierdzilo powiedzial to samo co bylo w USG.Poprostu trudno uwirzyc ze mozna miec taka wiedze i takie doswiadczenie.Polecam bo to juz 5 ortopeda do ktorego trafilam i wreszcie wierze ze trafilam dobrze.Krystyna Krainska Dabrowa Gornicza

Super lekarz tylko jak dla mnie zbyt że tak powiem szybki.

Super lekarz tylko jak dla mnie zbyt że tak powiem szybki.

Właściwy człowiek na właściwym stanowisku, nie ma sensu więcej pisać.

Właściwy człowiek na właściwym stanowisku, nie ma sensu więcej pisać.

Jestem już po 2 operacjach przeprowadzonych przez tego lekarza i jestem bardzo zadowolona. Dobry kontakt, wszystko zostało mi wytłumaczone z wielką uprzejmością.