Marek Bożek

bardzo dobry lekarz, wielki fachowiec , uprzejmy i kompetentny

bardzo dobry lekarz, wielki fachowiec , uprzejmy i kompetentny

Ten lekarz przyjmuje pacjentów w trzy minuty, wszystkich bez zastanowienia kieruje do zabiegu operacyjnego. Pośpiech, rutyna, liczy sie tylko kasa.

Mój mężczyzna miał poważne problemy z kolanami (kontuzje) i gdyby nie Pan Doktor w tej chwili byłoby kiepsko. Bardzo dobry specjalista, a poza tym zawsze uśmiechnięty i dowcipny

Ja ,Pragnę złożyć podziękowania na ręce Pana Dr.M.Bożek. Pan Doktor operował moje chore kolano 29.02.2012. ,w Brudzowicach .Doktor jest z całą pewnością kompetentny, szczery, łatwo nawiązuje kontakt i wyczerpująco informuje o tym, co zrobił, i co należy jeszcze zrobić. Jest uprzejmy i miły, imponująco spokojny.Po operacji Doktor okazuje pełne zainteresowanie pacjentem.Widać że Doktor podchodzi do pacjenta z Sercem i poprostu Kocha to co robi.Ja tułałam się przez trzy lata po specjalistach i byłam dwa razy operowana skutek był przerażający, żaden specjalista nie podszedł tak fachowo i kompetentnie jak Dr.Bożek. Dlatego ...

Ja ,Pragnę złożyć podziękowania na ręce Pana Dr.M.Bożek.
Pan Doktor operował moje chore kolano 29.02.2012. ,w Brudzowicach .Doktor jest z całą pewnością kompetentny, szczery, łatwo nawiązuje kontakt i wyczerpująco informuje o tym, co zrobił, i co należy jeszcze zrobić. Jest uprzejmy i miły, imponująco spokojny.Po operacji Doktor okazuje pełne zainteresowanie pacjentem.Widać że Doktor podchodzi do pacjenta z Sercem i poprostu Kocha to co robi.Ja tułałam się przez trzy lata po specjalistach i byłam dwa razy operowana skutek był przerażający, żaden specjalista nie podszedł tak fachowo i kompetentnie jak Dr.Bożek. Dlatego jeszcze raz Dziękuję Doktorowi M.Bożek.
Dziękuję również całemu Zespołowi Ortopedii, oraz wszystkim miłym pielęgniarkom za profesjonalną opiekę.
Pozdrawiam Wszystkich bardzo gorąco.
KATARZYNA P.

Doktor Bożek i koledzy w Szpitalu Św. Barbary w Sosnowcu operowali moje więzadła krzyżowe (rekonstrukcja), po wcześniejszej artroskopii w Brudzowicach. Z efektów jestem raczej zadowolona, choć wiadomo...to nie to samo co przed urazem. Nie podoba mi się natomiast podejście Pana Doktora do pacjentów. Ma zwykle mało czasu, ciągle się spieszy,a ponieważ nie ma ochoty na wyjaśnianie szczegółowe terapii, nie byłam przekonana i spokojna po wizytach u niego. Mało się uśmiecha - trochę się go nawet bałam i "nie łapałam" kontaktu z nim :-). Myślę, że uwielbia operować i każdemu zaaplikował by profilaktycznie jakiś zabieg. W czasie rekonwalescencji bardzo ostrożny: daje dużo czasu na powrót do sprawności. Jest zwolennikiem długich pobytów w szpitalu, a potem w domu. To pierwsze mnie wykańczało, to drugie nawet mi się podobało. Merytorycznie jest dobry, do życzenia wiele pozostawia natomiast jego kontakt z ludźmi.

Dobry specjalista, konkretny. Nie prowadzi zbędnych dyskusji z pacjentem. Opowie mu się o swoim problemie, zbada, podejmuje słuszną decyzję.

Witam, dr Marek Bożek przeprowadził wymianę endoprotezy stawu biodrowego ( druga rewizja)-operacja skończyła się dla mnie bardzo pomyślnie. Wspaniały lekarz- nie bałam sie operacji ponieważ byłam przekonana o jej pozytywnym zakończeniu na podstawie rozmowy z panem doktorem.Pozdrawiam Hanna Wnuk

Pan doktor jest fachowcem i specjalistą w swojej dziedzinie, to nie ulega dyskusji, ale podejście do pacjenta jest lekką przesada. Na wizycie prywatnej byłem 2.35 min!!! Nic się nie dowiedziałem, nawet nie zdażyłem powiedzieć co mi jest. Tylko usłyszałem hasło artroskopia!U doktora jak tylko ktoś się pijawi z bólem kolana to od razu jest jedno rozwiazanie. Skandal!!Ale tak jest jak się przyjmuje po tylu pacjentów w tak krótkim czasie!!

Na wizycie prywatnej lekarz wyjaśnił w miarę dokładnie chorobę , natomiast na wizycie w szpitalu wizyta trwała 2 minuty , dokumentne olewactwo z jego strony . Nie polecam.

Dobry lekarz, jego spokój przenosi się na pacjenta. Potrawi dokładnie opisać formę leczenia.