lek. med. Marek Chojnowski

Chirurg ogólny, Proktolog

Lekarz zna sie na tym co robi. Na poczatku stara sie leczyc lekami jesli nie pomagaja umawia sie na operacje ktora wykonuje bardzo staranie i bezbolesnie. naprawde dobry fachowiec. polecam w 100%

poprzsednia opinia to jedna wielka pomyła sory nie ten lekarz nie to miasto przpaszam bardzo

nikomu nie polecam tego lekarza, zarozumiały, bezczelny, traktuje pacjentów jak przedmioty, wizyta bardzo nieprzyjemna, o fachowości lekarza trudno coś powiedzieć bo podchodzi do pacjenta jak do intruza. Podejrzewam, że za pieniądze byłby i kompetentny i przyjemny i pomocny, frekfencja przed gabinetem mówi sama za siebie

traktuje pacjenta bardzo delikatnie,zna się na swojej specjalności.wizyta była skuteczna