Lekarze Świebodzin

Monika Tamborska-Zedlewska

Internista, Endokrynolog

66-200 Świebodzin

Dobry specjalista i robi wszystkie badania aby poznać przyczynę choroby. Można się leczyć na NFZ. U mnie podczas wizyty pani doktor robiła USG, a potem zapisała w karcie pacjenta i w efekcie nie wiem, jakich objętości jest moja tarczyca. Póki co jestem wdzięczna za szybkie wykrycie choroby, nie zbagatelizowanie wyniku TSH w normie i stałą kontrolę. Uwaga adres gabinetu powyżej jest nie aktualny. Na stronie zedlewska.pl można znaleźć wszystkie aktualne ...
Opinia dodana przez: Tomasz

Kamila Zelent-Malinowska

Laryngolog

66-200 Świebodzin

Nie polecam i przestrzegam przed wizytą u tej kobiety w przychodni na Dworcowej. Moje badanie trwało 10 sekund, nie usłyszałam żadnych pytań dotyczących moich dolegliwości ani też "pani doktor" nie była w stanie podać jakichkolwiek przyczyn moich dolegliwości oprócz (cytuje): ludzie, którzy dużo się przemieszczają, tak mają..." Może dlatego, że bardziej skupiła się na obrażaniu mnie i myśleniu nad kolejnymi niewybrednymi komentarzami w moim kierunku. Nie zleciła żadnych dodatkowych badań ...
Opinia dodana przez: Zosia

lekarz Klara Błaszczyk-Kwaśnik

Internista, Kardiolog

66-200 Świebodzin

Bardzo dobry lekarz z przeogromnym zasobem wiedzy, godny zaufania i polecenia. Zgłaszając się do Pani Błaszczyk-Kwaśnik trafia się w dobre ręce

lekarz Aleksander Czaja

Chirurg ogólny, Ortopeda

LORO-MED
Świebodzin

Polecam, zapewne dzisiaj bym już nie mogła ruszać prawą ręką. Dr. Czaja polecili Mi Lekarze (pierwszego kontaktu), jako najlepszego specjalistę od rąk itp. Cieszę się, że trafiłam do Niego, konkretny w decyzjach, krótko czekałam na skierowanie do Loro w celu wykonania operacji. Chodziłam i prywatnie i na NFZ. Dzisiaj mogę normalnie funkcjonować i dalej cieszyć się życiem. Polecam

lekarz Jarosław Cięciel

NZOZ"Nowy Szpital"
ul. Młynska
66-200 Świebodzin

Bardzo spokojny i cierpliwy doktor.Wczuwa się w sytuację stresową pacjentki.Lekarz godny polecenia.Jestem Panu doktorowi bardzo wdzięczna.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Jolanta Andrzejewska

Endokrynolog, Ginekolog

NZOZ"Nowy Szpital"
ul. Młynska
66-200 Świebodzin

Odradzam kategorycznie. Nie miła, niekompetentna. Swoją pracę wykonuje za karę. Przyszłam ze złymi wynikami po analizie przez rodzinnego. A Pani doktor powiedziała że są dobre. A pozniej dodała że nie ma leku na chorą tarczycę. Na wstępie powiedziała że mam "chorobę celebrytow" A chorobę sobie "wyczytalam z internetu " w pewnym momencie chciałam wysjc. Żałuję że nie wyszłam od razu. NIE POLECAM MASAKRA
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Lidia Antczak-Barska

Kilińskiego 11/1
66-200 Świebodzin

Nieprzyjemne podejście do pacjenta. Pani doktor opryskliwa, patrząca z góry, sprawiała wrażenie jakby przyjmowała za karę

lekarz Natalia Retkowska-Tomaszewska

Nowy Szpital w Świebodzinie - Ambulatoryjne świadczenia zdrowotne
ulica Młyńska 6
66-200 Świebodzin

Pani Natalia to Anioł nie lekarz ! Z całego serca polecam ! Empatyczna, wyrozumiała, zaangażowana a przede wszystkim specjalista naprawdę wysokiej klasy ! Jesteśmy jej dozgonnie wdzięczni, bo dzięki jej trafnej decyzji nasza córka żyje i ma się świetnie ! Odpowiada na każdą wiadomość, wnikliwie wszystko tłumaczy! Polecam polecam polecam ! Wszystkie negatywne opinie to jakiś nieprzyzwoity hejt ! Lekarz na medal ! Matylda z rodzicami
Opinia dodana przez: Sylwia
Pani dr.to bardzo kapetentna osoba i bardzo dobry lekarz.Ma bardzo dobre podejście do pacjęnta pomogła moim rodzicom bardzo i rodzice są bardzo zadowoleni i wdzięczni.

dr n. med. Marcin Sergiew

Centrum Medyczne AURIS
WAŁOWA 14C.
66-200 Świebodzin

Nie polecam. Wizyta nic nie zmieniła. Diagnoza postawiona po kilku słowach. Wydaje się być niepoprawna, bo żadne z zaleceń nie przynosi poprawy, wręcz jest coraz gorzej. Niewyposażonych gabinet, brak sprzętu, brak sterydu w zastrzyku - który ostatecznie można by na X wizycie. Wiem doskonale czemu miał bym przyjść na więcej wizyt. Na pierwszej wizycie nie dało się nic zrobić, po mimo, ze przyszedłem z kompletem potrzebnym do działania. Jedyne zaleceniem ...
Opinia dodana przez: Paweł

Joanna Chełchowska

Ortopeda, Rehabilitant

Lubuski Ośrodek Rehabilitacyno-Medyczny
Świebodzin
66-200 Świebodzin

Polecam. Wyleczyła syna zawsze miła wszystko wytłumaczy na spokojnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pani doktor.

lekarz Maria Zielińska

Kilińskiego 11/1
66-200 Świebodzin

Bardzo miła, rzeczowa i grzeczna Pani Doktor. Nareszcie jakiś okulista dobrał mi szkła i to była właśnie Ona. Przy jakimkolwiek podejrzeniu choroby wykonuje szereg dodatkowych badań, by mieć pewność, Polecam i pozdrawiam Panią Doktor:)) G.H.
{'id': 29433, 'name': u'\u015awiebodzin'} Neurolog dziecięcy
                                       lekarz Aleksandra Wierzbicka

lekarz Aleksandra Wierzbicka

Neurolog dziecięcy, Lekarz rodzinny

66-200 Świebodzin

Niestety minęła się z powołaniem. Przychodzę do niej z 2 letnim dzieckiem a ona że nie ma czasu dla pacjentów nie swoich. Tłumaczę że mieszkam za granicą i jestem ubezpieczony w innym kraju ale mam kartę europejską - nie nie ma czasu dziecko dusi się kaszlem i tyle. To pytam a prywatnie? kasa nie gra roli dziecko najważniejsze. To ona odpowiada ze nie wie kiedy będzie miała czas. To ja ...
Pani doktor pomogla ,uprzejma mila i pomocna,

lek. med. Anna Lewandowska

Neurolog

66-200 Świebodzin

Pani doktor prowadzi mnie w Poradni od około dwóch lat i jestem bardzo zadowolona, zawsze cierpliwie słucha i dokładnie bada neurologicznie. Polecam
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Irena Chlebuś

66-200 Świebodzin

Bardzo dobry lekarz pediatra i lekarz rodzinny. Od wielu lat ja z moja rodzina jesteśmy pod opieka Pani doktor, trafione diagnozy, skierowania bez problemu, poświęcenie czasu. Dzieciaki Panią uwielbiają.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Alicja Gulewicz

Psychiatra

Nowy Szpital w Świebodzinie - Ambulatoryjne świadczenia zdrowotne
ulica Młyńska 6
66-200 Świebodzin

Pani doktor nie potrzebuje opowieści życia, aby w szybki i profesjonalny sposób pomóc pacjentowi. Jest miła, konkretna, empatyczna. Liczy się ze zdaniem pacjenta, Dziękuję i polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Wojciech Grad

Słoneczna 7
66-200 Świebodzin

Uciekajcie gdzie pieprz rośnie! Nie polecam! Jestem w drugiej ciąży. Pierwszą prowadziłam u innego lekarza prywatnie. Kolejną zdecydowałam się prowadzić na NFZ u dr Grada. To był błąd. Jest niemiły, w sumie to żaden bo on się prawie w ogóle nie odzywa podczas całej wizyty. Jak się o coś nie zapytasz-to się nie dowiesz. Kiedy robi USG-milczy. Po jego zakończeniu nie powie nawet, ze wszystko dobrze z dzieckiem. To co ...
Opinia dodana przez: Julia S

lekarz Ewa Zaleska

Kręta 1
66-200 Świebodzin

Wspaniały lekarz cudowna osoba , dzięki pani Doktor doszłam do siebie po wypadku nigdy nie odmówiła przyjęcia i zawsze konkretnie wytłumaczyła co robić . Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Edyta

lek. dent. Agnieszka Paulina Czapińska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologia i Medycyna Estetyczna Jan Urbanowicz, Agnieszka Czapińska-Suchy, Piotr Suchy S.C.
Jodłowa 2
66-200 Świebodzin

Jedna z najgorszych lekarzy dentystów jakie spotkałam, jest bardzo chamska i wogóle nie tłumaczy procesu leczenia. Byłam raz i już nigdy nie zawitam.
Opinia dodana przez: Joanna