dr Marek Kowalczyk

Traumatolog, Ortopeda

1,1
1,1
1,2

słaby lekarz. byłem z bolem w pachwinie , po 1 nie wykrył nic skierował do chirurga, chirurg nic nie wykryłskierował znow do niego, nic nie wykrył. prosilem o skierowanie na rezonans to mnie zbył. dzisiaj bylem u fizjoterapeuty to okazało sie ze mam naderwany przywodzicciel wielki uda. lekarz zenujący i gbur

jednym słowem konował a nie lekarz! Odradzam!

jednym słowem konował a nie lekarz! Odradzam!

- podczas wizyty odbiera prywatny telefon i prosi abym poczekał n zewnątrz gabinetu..., następnie przyjmuje następnego pacjentaa zapomina o mym oczekiwaniu na zakończenie wizyty. Całkowity brak etyki. NIE POLECAM !!

W pełni zgadzam się z ocenami innych. Byłam z mamą (osoba bardzo schorowana)u pana "doktora" a raczej nazwałabym go dosadniej - konowała. Mama narzekała na duży ból w śródstopiu, który powstał po potknięciu się. Pan doktor obejrzał stopę, nacisną parę razy i orzekł, że nie jest złamana. Kazał moczyć. Po tygodniu i ponownej wizycie (na szczęści u innego ortopedy) okazało się po prześwietleniu RTG, że kość jest złamana i ukruszona. Noga jest na dłuższy czas w gipsie. Widać, ze tytuły naukowe nie zobowiązują do niczego, ani do kultury, ani do wiedzy. Warto by pan doktor poznał opinie pacjentów i zastanowił się nad nimi

na co idą moje składki???,brak zainteresowania co innego wizyta prywatna,to nie jest służba zdrowiu!!! pacjent

na co idą moje składki???,brak zainteresowania
co innego wizyta prywatna,to nie jest służba zdrowiu!!!
pacjent

Witam. Dzisiaj byłam u "doktora" . Skierowanie dostałam na kolano. W tym czasie jednak miałam poważną kontuzję łokcia i biodra. Ten osobnik bo lekarzem go nazwac nie można powiedział, że nie ma na skierowaniu nic o łokciu więc jego to nie interesuje, bioder też mi nie zbadał.Na kolano tylko popatrzył i zalecił kwas hialuronowy za 500 zł. Wizyta trwałam 5 minut, na korytarzu pusto-teraz już wiem dlaczego. Totalna porażka. Dziwię się tak samo jak inne osoby, że EMC zatrudnia takiego człowieka. KOSZMAR!!!! DAWNO NIE SPOTKAŁAM TAKIEGO IGNORANTA!! NIE POLECAM A ...

Witam.
Dzisiaj byłam u "doktora" . Skierowanie dostałam na kolano. W tym czasie jednak miałam poważną kontuzję łokcia i biodra. Ten osobnik bo lekarzem go nazwac nie można powiedział, że nie ma na skierowaniu nic o łokciu więc jego to nie interesuje, bioder też mi nie zbadał.Na kolano tylko popatrzył i zalecił kwas hialuronowy za 500 zł. Wizyta trwałam 5 minut, na korytarzu pusto-teraz już wiem dlaczego. Totalna porażka. Dziwię się tak samo jak inne osoby, że EMC zatrudnia takiego człowieka. KOSZMAR!!!! DAWNO NIE SPOTKAŁAM TAKIEGO IGNORANTA!! NIE POLECAM A NAWET ODRADZAM. Jedeny plus, że na kasę chorych(chociaż się długo czeka i mogłam to skierowanie lepiej wykorzystać)

Miałem dwa razy styczność z tym lekarzem, Po pierwszej wizycie od razu zarejestrowałem się do innego, drugie spotkanie po koło roku ( gdybym pamiętał jego nazwisko z poprzedniej wizyty to bym nie poszedł), było równie nieporozumieniem. Brakuje słów by opisać niekompetencje, arogancję i "bylejakość" wizyty. Zastanawiam się tylko dlaczego taki lekarz jest zatrudniany, zarówno przez NFZ , jak i przez Niepubliczne OZ

Ocena mowi sama za siebie. Osoba gburowata, niemila i niekompetenta sprawiajaca wrazenie nauczyciel-uczen, wykladowca-student, czyli ja tu rzadze. Przy stwierdzonej dyskopati kregu ledzwiowego i duzych bolach w tymze odcinku, wysyla pacjeta na 'szkole plecow', czyli tz. w skrocie teoria utrzymania prostej pozycji podczas siedzenia. Z pewnoscia drugi raz do owego 'lekarza' sie nie wybiore z moimi problemami.