lekarz Marek Kuczmarski

3,6
3,4

Miesiac temu urodzilam na ostatniej wizycie kazal stawic sie na wywolanie w karcie wypisowej wpisal ze dostalam skurcze co bylo bzdura bez potrzeby podlaczyl mine pod kroplowki kazal przebic wody dwa tyg przed terminem I co z tego wyniklo dziecko urodzilo sie z niska waga 2600 w szpitalu nie mialam mleka schudlo do 2200 nie chcieli mi dac Mleka dziecko caly czas plakalo I chudlo o sztucznym w tej obskurnej koscierzynie nie bylo mowy Jako jedyna matka nie dostalam mleka tragedia nie chcieli mnie wypuscic ze szpitala Maz dowozil sztuczne ...

Maz dowozil sztuczne Mleko zeby syn przytyl I do Tego personnel okropny werdny grzebali mi w rzeczach ublizali bo mialam tylko 19 lat ordynatorowi personel klamal ze nie chce karmic piesia co bylo klamstwem karmie clay czas I nie zamierzam przestac nie interesowalo go ze zle mnie traktuja mowily ze nie jem i wg klamaly w domu dostalam wreszcie Mleko. Poza tym dr.kuczmarski nie interesowal sie mna w szpitalu tylko wiedzial zeby za wizyte skasowac 150 co 3 tygodnie haha zalosne przez cala ciaze. Nie polecam doktora gdy zbilrza sie rozwiazanie i szpitala w koscierzynie duzo mooch znajomych Mialo podobne sytuacje dziewczyny nie idzcie rodzic do koscierzyny to szpital prob I porazek .

Bardzo niemiły i niekompetentny. Jego podsumowanie na pierwszej wizycie w 7tc - "dla mnie to jeszcze nie jest żadna ciąża". Niestety, siłowe wywołanie porodu, mimo braku przesłanek medycznych (brak rozwarcia, skórczow, z dzieckiem ok.). Jakość szycia po porodzie tragiczna - ogromna gruba blizna i duży dyskomfort (już wiele mniesiecy po porodzie). Brak zainteresowania cytologia i jej niewykonanie (mimo, że nie była od dawna robiona). Do tego atmosfera nerwowa, niemiła, wszędzie dało się odczuć brak zgrania i napięcie między personelem.

mało jest takich lekarzy, których można śmiało polecić innym. Jestem pacjentka doktora od prawie 7 lat i nie było jeszcze sytuacji, żebym nie mogła na nim polegać. NIezależnie od tego czy w pracy czy na urlopie zawsze stara się pomóc w najbardziej kompetentny sposób. Ciesze sie, że jest taki lekarz i ze prowadzi moją ciążę. Dzięki temu czuję się pewniej. Bardzo polecam. A cena? No cóż dobry lekarz jest jej wart. Poza tym nie on jeden tyle kasuje.

Właśnie jestem po porodzie poprzez cesarskie cięcie. Chodziłam na wizyty do pana doktora Kuczmarskiego od początku ciąży. Pan Kuczmarski jest kompetentym lekarzem, odpowiada na wszyskie pytanie, poświęcał mi podczas wizyty tyle czasu ile było to potrzebne. Podczas pobytu w szpitalu również interesował się zdrowiem i samopoczuciem pacjentki, jest z nią od początku do momentu wyjścia ze szpitala. Gorąco polecam!

Dzięki doktorowi mogę dziś cieszyć się widokiem mojego synka:) ciąża była trudna, ale dzięki prowadzeniu przez doktora urodziłam w 38 tygodniu:) ślicznego chłopca. Pan doktor jest kompetentny, konkretny i ma specyficzne poczucie humoru. Mi żart doktora odpowiada jak najbardziej. Dobrze się z nim rozmawia, odpowiada na każde pytanie, czasem nawet głupie:) jak to bywa u pierworódek:) Podczas badania nie jest zbyt delikatny, ale nie jest tak źle:)

Mialam z nim stycznosc w szpitalu w koscierzynie podczas pierwszej ciązy-dlugo przebywalam na patologi ciązy tak samo jak za drugą ciązą teraz jestem w trzeciej i choc mineło 4 lata to ten doktor sie nie zmieni. Wciąz jest dupkem. Nie zna sie na swojej pracy,z kobietą obchodzi sie jak ze swinią,zero delikatnosci. Jak nie dawno przyjmowal mnie na pogotowiu to mnie wysmial. Mialam skurcze,straszne dusznosci i w tym mocne zapalenie oskrzeli, wysmial mnie powiedzial ze wszystko sobie uroilam a w karcie napisal ze dolegalo mi poprostu złe samopoczucie. Nastepnego dnia poszlam do mego prowadzącego ciąze i odrazu mialam inchalacje i antybiotyki i tabletki na podtrzymanie ciazy. Kuczmarski do zwykly cham smieje sie z pacjentek prosto w oczy,wysmiewa. Nie polecam go nikomu. Za trzy tygodnie mam termin i modle sie by na nhego nie trafic

Jestem tuż po operacji guza jajnika,którą przeprowadził (2 dni temu) dr Kuczmarski.Mimo iż nie byłam Jego pacjentką(nie znałam wcześniej pana doktora)zajął się mną naprawdę fachowo i sumiennie.Guz z jajnikiem zoperował laparoskopowo i zrobił to naprawdę rewelacyjnie,czego dowodem jest fakt iż już jestem w domu i czuję się świetnie.Poza tym Pan Marek jest bardzo zrównoważonym,skromnym i miłym człowiekiem.Bardzo bardzo Panu Doktorowi dziękuję i zdecydowanie polecam wszystkim pacjentkom. Anna C

Anna C

Na pierwsze wrażenie miły, kompetentny, tłumaczy co i jak, ale zdarzyła się "docinka" w moją stronę,co nie było przyjemne... I cena za wizytę wygórowana,zbyt wysoka.W ciągu 4 tyg. ze 100 zł skoczyła na 150zł.Wiadomo, że zdrowie dziecka najważniejsze, ale naprawdę nie każdego stać aby co 4 tygodnie wykładać tyle kasy.Ale wybór lekarza należy do nas samych. Jednak nie narzekam.Dobry lekarz, tylko szkoda, że nie przyjmuje na kasę chorych...

lekarz godny zaufania. wszystko tłumaczy, nie zostawia pacjentek w potrzebie. poświęca odpowiednia ilosc czasu, interesuje się do końca swoimi pacjetkami. bardzo polecam

Dzięki dr Kuczmarskiemu, który trafnie zdiagnozował moją przypadłość mogę cieszyć się nadal swoją rodziną. On jako jedyny z lekarzy badających mnie zauważył, że jestem w ciąży ale pozamacicznej, która zagrażała mojemu życiu. Ponadto odpowiadał na wszelkie moje pytania. Miły, uprzejmy. Nadmienię, że wcześniej nie znałam Pana Doktora i właśnie po raz pierwszy miałam z nim styczność na pogotowiu w szpitalu. Dziękuję Panie Doktorze!