lekarz Marek Kuczmarski

Zraziłam się do tego lekarza i na pewno nie wrócę. Jego arogancie podejście do pacjentki i rzucie gumy wręcz mlaskanie podczas prywatnej wizyty. Oczywiście kasę to łatwo skasować w ciągu 10 min. Zero uprzejmości i na pewno nie wzbudził mego zaufania wręcz chciałam zwiać jak najszybciej (ile można leżeć okrakiem z lampka w kroku a lekarz nie przygotowany do pracy wertuje sobie jakieś papiery,dokumenty). A gdy już zaczął badanie to strasznie boleśnie je wykonywał.Absolutnie nie polecam tego lekarza!!!!

Zdecydowanie polecam pana doktora. Prowadził moją ciążę i następną napewno u niego poprowadzę. Lekarz bardzo kompetentny, zawsze szczegółowo odpowiadała na każde pytanie, przeprowadzała szczegółowe badania płodu, przy nim czułam się bezpiecznie i wiedziałam, że wszystko się dobrze skonczy. I tak było. Zdecydowanie polecam.

Pan doktor podczas przyjęcia mnie na pogotowiu zachowywał się chamsko. Podnosił na mnie głos, dodatkowo mnie zestresował pomimo tego ,że miałam silne skurcze i ledwo się ruszałam nawet nie pomógł mi wejść ,ani zejść z fotela gin. Podczas badania użył niecenzuralnego słowa cyt:"szerzej kur** te nogi kobieto". Lekarz pierwsza klasa niema co , w życiu bym go nikomu nie poleciła!!!!!!

DLA MNIE SUPER SPECJALISTA PROWADZIL MOJA CIĄŻE I CZULAM SIĘ BARDZO BEZPIECZNIE MILY KONTAKT,ZAWSZE WSZYSTKO WYJASNIAŁ I POSWIECAŁ MI ODPOWIEDNIĄ ILOŚĆ CZASU

DLA MNIE SUPER SPECJALISTA PROWADZIL MOJA CIĄŻE I CZULAM SIĘ BARDZO BEZPIECZNIE
MILY KONTAKT,ZAWSZE WSZYSTKO WYJASNIAŁ I POSWIECAŁ MI ODPOWIEDNIĄ ILOŚĆ CZASU

Mialam z nim stycznosc w szpitalu w koscierzynie podczas pierwszej ciązy-dlugo przebywalam na patologi ciązy tak samo jak za drugą ciązą teraz jestem w trzeciej i choc mineło 4 lata to ten doktor sie nie zmieni. Wciąz jest dupkem. Nie zna sie na swojej pracy,z kobietą obchodzi sie jak ze swinią,zero delikatnosci. Jak nie dawno przyjmowal mnie na pogotowiu to mnie wysmial. Mialam skurcze,straszne dusznosci i w tym mocne zapalenie oskrzeli, wysmial mnie powiedzial ze wszystko sobie uroilam a w karcie napisal ze dolegalo mi poprostu złe samopoczucie. Nastepnego dnia poszlam do mego prowadzącego ciąze i odrazu mialam inchalacje i antybiotyki i tabletki na podtrzymanie ciazy. Kuczmarski do zwykly cham smieje sie z pacjentek prosto w oczy,wysmiewa. Nie polecam go nikomu. Za trzy tygodnie mam termin i modle sie by na nhego nie trafic

Dzięki dr Kuczmarskiemu, który trafnie zdiagnozował moją przypadłość mogę cieszyć się nadal swoją rodziną. On jako jedyny z lekarzy badających mnie zauważył, że jestem w ciąży ale pozamacicznej, która zagrażała mojemu życiu. Ponadto odpowiadał na wszelkie moje pytania. Miły, uprzejmy. Nadmienię, że wcześniej nie znałam Pana Doktora i właśnie po raz pierwszy miałam z nim styczność na pogotowiu w szpitalu. Dziękuję Panie Doktorze!

POlecam Pana Doktora szczególnie osobom z problemem nietrzymania moczu,przeprowadził operację która pzbawiła mnie tego problemu.jeszcze raz polecam

super specjalista Prowadził moje 2 ciąze polecam w 100%

super specjalista Prowadził moje 2 ciąze polecam w 100%

Jestem tuż po operacji guza jajnika,którą przeprowadził (2 dni temu) dr Kuczmarski.Mimo iż nie byłam Jego pacjentką(nie znałam wcześniej pana doktora)zajął się mną naprawdę fachowo i sumiennie.Guz z jajnikiem zoperował laparoskopowo i zrobił to naprawdę rewelacyjnie,czego dowodem jest fakt iż już jestem w domu i czuję się świetnie.Poza tym Pan Marek jest bardzo zrównoważonym,skromnym i miłym człowiekiem.Bardzo bardzo Panu Doktorowi dziękuję i zdecydowanie polecam wszystkim pacjentkom. Anna C

Anna C

Witam! Ja miałam styczność z dr Kuczmarskim tylko na oddziałach patologii ciąży i ginekologicznym, nie byłam w prywatnym gabinecie, ale wiem na pewno, ze kolejna ciążę poprowadzę u niego, bardzo sympatyczny i rzeczowy lekarz. pozdrawiam