lekarz Marek Kuczmarski

Absolutnie nie polecam tego lekarza. Dopóki chodziło tylko o prowadzenie ciąży nie mogę powiedzieć-był sympatyczny. Na ostatniej wizycie niczego nie tłumacząc kazał stawić się kolejnego dnia do szpitala. I jak się okazało mimo braku akcji zdecydował się za wszelką siłę wywołać poród. Wody były czyste, łożysko w dobrym stanie, dziecko także więc nie wiem co było powodem wywołania porodu, bo na pewno nie "ratowanie życia dziecku". Przestrzegam i absolutnie nie polecam!!! Dziecko najlepiej wie, kiedy rozstać się z brzuchem mamy i nie potrzeba mu do tego siły lekarza, jeśli nic mu nie zagraża.

Cham i prostak. Jak kasy nie poczuje to bardzo nieprzyjemnie obchodzi sie z pacjentkami. Tylko prywatne klientki są zadowolone. Myli się w obliczeniach wielkości płodu nawet o 30%. Dopiero po interwencji męża zrozumiał, że jako pacjentka mam jakieś prawa.W stanie zagrożenia ciąży powiedział, że i tak nic sie nie da zrobic i kazał się pożegnać z dzieckiem. Mimo to dziecko urodziło się zdrowe, inny lekarz uratował ciążę. Jego główny tekst: "Jak ja panią zbadam to pani zaraz urodzi". Tak też bada-bardzo boleśnie.

To najlepszy lekarz.Odbierał mój poród i prowadził mi ciąże tylko jemu mozna zaufać prawdziwy fachowiec.

Potraktował mnie bardzo brutalnie. Większość osób które spotkałam mówiło że powinien iść jako weterynarz a nie ginekolog. Jeśli pacjentka ma jakieś pytanie na które doktor nie potrafi odpowiedzieć,on się zgrywa i rzuca głupie teksty, maskując swoją niekompetencję. Wszystkim pacjentkom mówię kategoryczne NIE dla tego "doktora".

Potraktował mnie bardzo brutalnie.
Wszystkim pacjentkom mówię kategoryczne NIE dla tego "doktora".

wszystkim kobietom poleciłabym tego lekarza. jest przede wszystkim ludzki. niestety jestem po przykrym doswiadczeniu jakim jest utrata ciąży, jednak doktor starał sie mi pomoc jak tylko potrafił. Kolejną ciąże z pewnością bede prowadziła u Tego własnie lekarza. Polecam wszystkim kobietom naprawde warto. Robi USG, i wszystkie możliwe badania na każdej wizycie.

jestem zadowolona!miły sympatyczny- polecam!przeprowadził moją ciąże od początku do samego porodu!

Dr Kuczmarski, a moze dr House, nie to dr glab!!! Zupelnie nie zna sie na usg, potrafi tylko u ciezarnej wykonac pomiar obwodu glowki i dlugosci kosci udowej, bo to zaznacza sie kliknieciem, ale niestety nie widzi innych wad plodu. W dodatku niemily, jak nie jestes jego pacjentka. Mozna w sumie zaplacic za uprzejmosc w prywatnym gabinecie. Jezeli ktos pisze, ze dzieki niemu zaszedl w ciaze, to swiadczy o piszacej! Zupelny brak kompetencji,nie polecam.

W moim przypadku otworzył brzuch, zawołał innych specjalistów, zamknięto brzuch, nawet nie pobrano żadnej biopsji, czy wycinka Stwierdził, że to nie sprawa ginekologiczna i mi nie zagraża życiu. Poddałam się operacji w innej placówce medycznej. Wycięto mi 2 guzy, z czego 1 był wielki. A guzy były jednak połączone z macicą, tylko na zewnątrz, co okazało się jednak sprawą ginekologiczną i zagrażało życiu. Moim zdaniem lekarz niekompetentny i niemiły. Rozumiem, żeby chociaż polecił innego dobrego specjalistę. Sama w końcu go znalazłam!!! Czy ktoś przyczynia się do mojej wypowiedzi?

Czy ktoś przyczynia się do mojej wypowiedzi?

po spotkaniu tego lekarza w szpitalu wydaje sie byc chlodny i malomowny , podczas wizyty prywatnej przeprowadzil szczegolowy wywiad, odpowiadal na zadane pytania, a takze wytlumaczyl chorobe, slyszalam ze jest niemily jednak naleze do grupy osob ktore potraktowano przez tego lekarza w nalezyty sposob, spokojny i robi usg

Niemiły, mający o sobie wysokie mniemanie. Być może opinia Pań o jego uprzejmości bierze się z prywatnych wizyt.