DROGIE PANIE. TO WŁAŚNIE TEN. NAJLEPSZY SPECJALISTA NA JAKIEGO UDAŁO MI SIĘ TRAFIĆ.FACHOWOŚĆ KOMPETENCJA I TO "COŚ" COŚ CZEGO NIE MAJĄ INNI O TEJ SAMEJ PROFESJI A CO JEST BARDZO WAŻNYM ASPEKTEM - RELACJA Z PACJENTKĄ. JUŻ NA PIERWSZEJ WIZYCIE POCZUJECIE SIĘ USPOKOJONE, PODNIESIONE NA DUCHU, ROZBAWIONE A MOŻE NAWET WYLECZONE

BARDZO DOBRY LEKARZ DUŻO MU ZAWDZIĘCZAM ZNA SIE NA TYM CO ROBI . ZAWSZE ODPOWIADA NA PYTANIA , POSWIECA CZASU TYLE ILE TRZEBA.

BARDZO DOBRY LEKARZ DUŻO MU ZAWDZIĘCZAM
ZNA SIE NA TYM CO ROBI . ZAWSZE ODPOWIADA
NA PYTANIA , POSWIECA CZASU TYLE ILE TRZEBA.

Świetny lekarz, super człowiek. Leczył mnie i prowadził moje dwie ciąże i nie wyobrażam sobie, żebym mogła iść do innego lekarza. Pan Doktor nie wypuści pacjentki z gabinetu dopóki dokładnie nie zbada, bez względu na to ile będzie trwała wizyta (koszt wizyty, nawet jeżeli się ona przedłuża, jest taki sam). Dodatkowym atutem Doktora jest to, że oprócz tego, że jest świetnym lekarzem jest również inżynierem, więc sprzęt na którym pracuje jest zawsze najlepszy i najnowocześniejszy, a co najważniejsze Pan Doktor potrafi się nim obsługiwać (czego niestety nie nie można powiedzieć o lekarzach, którym niejednokrotnie sprzęt "przeszkadza"). Gorąco polecam tego lekarza!

Polecam docenta każdej kobiecie. Jest kompetentny i godny zaufania. Dzieki niemu mam cały jajnik a nie tylko jego cześć.

Najlepszy lekarz pod słońcem.Warto czekać na wizytę u Niego. Naprawdę polecam, jest warty swojej ceny.

To cudowny lekarz. Wiele zawdzięczam Doktorowi. Właściwie mnie zdiagnozował, wykonał dwa zabiegi, które umożliwiły mi zajścię w ciąże. Wcześniej leczyłam się przez kilka lat u niudolnych lekarzy. Genialny ultrasonograf. Posiada ogromną wiedzę. To lekarz z pasją i powołaniem. Pracuje na najlepszym na rynku sprzęcie. Niezwykłe podejście do pacjentki. Doktor jest cudownym człowiekiem. Zawsze mogę liczyć na jego pomoc. Ufam Doktorowi w 100%. Anna

100% POLECAM. JEST BARDZO DOKŁADNY!!!!NIE MA MOWY O POMYŁKACH (jak to ie zdarza u innych lekarzy). TŁUMACZY WSZYSTKO. POZA TYM PAN DOKTOR "ROZTACZA" W GABINECIE I WOKÓŁ SWOJEJ OSOBY TAKĄ ATMOSFERĘ, ŻE PACJENTKA NIE CZUJE SKRĘPOWANIA!!!!. WYCHODZĄC WIE NA CZYM STOI, CO NALEŻY ZROBIĆ A CO NAJWAŻNIEJSZE WIE, ŻE JEST W DOBRYCH REKACH I WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE. RZADKO ZDARZA SIĘ SPOTKAĆ "TAKIEGO LEKARZA" PROPONUJE PRZEKONAĆ SIĘ O TYM NA WŁASNEJ SKÓRZE A GWARANTUJE, ŻE TE KOMENTARZE TO NIE ŚCIEMA. POWODZENIA :)

100% POLECAM.
RZADKO ZDARZA SIĘ SPOTKAĆ "TAKIEGO LEKARZA"
POWODZENIA :)

rewelacyjny lekarz Ma poejście do pacjentki. Ja jestem bardzo zadowolona z wizyt. Szczerze polecam

jak dla mnie rewelacyjne podejście do pacjenta, nawet nie myślę o zmianie lekarza

Wspaniały lekarz,leczyłam się u niego i jestem bardzo zadowolona.

Wspaniały lekarz,leczyłam się u niego i jestem bardzo zadowolona.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Gliwice"?

Michał Wyciągłowski

32-600 Oświęcim
DUO MEDICA Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Jesionowa 9A
40-157 Katowice
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Provita