dr n. med. Marek Kudła

Ginekolog położnik, USG, RTG

Bardzo dobry lekarz ,stawia trafne diagnozy miły poświęca tyle czasu ile trzeba . Lekarz z powołania

To cudowny lekarz. Wiele zawdzięczam Doktorowi. Właściwie mnie zdiagnozował, wykonał dwa zabiegi, które umożliwiły mi zajścię w ciąże. Wcześniej leczyłam się przez kilka lat u niudolnych lekarzy. Genialny ultrasonograf. Posiada ogromną wiedzę. To lekarz z pasją i powołaniem. Pracuje na najlepszym na rynku sprzęcie. Niezwykłe podejście do pacjentki. Doktor jest cudownym człowiekiem. Zawsze mogę liczyć na jego pomoc. Ufam Doktorowi w 100%. Anna

Bardzo dobry lekarz,swietny diagnosta ,sprzet najwyszej jakośći Pan dr stawia trafne diagnozy.Swietny kontakt z pacjentem ,bardzo dobrze tłumaczy ,nie zbywa pacjentki poświeci tyle czasu ile trzeba.Godny polecenia.

Bardzo dobry lekarz,swietny diagnosta ,sprzet najwyszej jakośći

Profesjonalizm, empatia, zaangażowanie i poczucie humoru - świetny lekarz specjalista! Polecam

super specjalista ,bardzo dokładny,delikatny podczas badania. Wszystko dokładnie tłumaczy. Godny polecenia

Witam Polecam. Genialny specjalista, pracuje na świetnym sprzęcia. idealne podejście do pacjentki. Jego poczucie humoru potrafi zadziałac na najbardziej zestresowana pacjętkę. Wiele mu zawdzięczam, bardzo mi pomógł, właściwie zdiagnozował. Mam pełne zaufanie do dr.

Witam

BARDZO DOBRY SPECJALISTA ,WSZYSTKO TŁUMACZY . PAN DR OPEROWAŁ MNIE I UMIE OPEROWAC . SZCZERZE POLECAM

Profesjonalizm w 100%. Nic dodać nic ująć. Doktor z prawdziwego zdarzenia i powołania, oby więcej takich specjalistów.

Bajerant -nie umie operować to typowy lekarz poradniany, świetny ultrasonografista, inżynier informatyk, nie ma doświadczenia szpitalnego jesli chcecie się diagnozować to tak ...... jeśli operować i prowadzić ciąże unikajcie go szerokim łukiem.

jestem na tak, dzieki niemu zyje bo wykryl u mnie guza ktorego inni nie widzieli pomimo wielu badan