Usg Gliwice

dr n. med. Tadeusz Jędrzejczyk

USG ortopedyczne, Traumatolog

Gliwice

bardzo dobry, podchodzący z sercem do pacjenta, wysoka kompetentność, cierpliwość, b.dobre wyniki leczenia

Prywatny Gabinet Lekarski
Dubois 16e lok. 104a
44-100 Gliwice

Może zabrzmi to nieprawdopodobnie w naszych czasach, ale dr Tomasz to diament wśród lekarzy. Każdego pacjenta traktuje poważnie, z należytym szacunkiem i zainteresowaniem. Czuje się ciepło bijące od niego. To dobry CZŁOWIEK!!! Budzi zaufanie, jest uznanym fachowcem, umie w prosty sposób wyjaśniać skomplikowane problemy medyczne.

dr n. med. Joanna Kula-Gradzik

USG, Gastrolog dziecięcy

Żabińskiego
Stare Gliwice, Gliwice

leczylem się sam oraz dziecko.kompetentna, fachowa. Polecam

leczylem się sam oraz dziecko.kompetentna, fachowa. Polecam

Opinia dodana przez: rvandzik rvandzik

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Jagiellońska 29A/1
Gliwice

DROGIE PANIE. TO WŁAŚNIE TEN. NAJLEPSZY SPECJALISTA NA JAKIEGO UDAŁO MI SIĘ TRAFIĆ.FACHOWOŚĆ KOMPETENCJA I TO "COŚ" COŚ CZEGO NIE MAJĄ INNI O TEJ SAMEJ PROFESJI A CO JEST BARDZO WAŻNYM ASPEKTEM - RELACJA Z PACJENTKĄ. JUŻ NA PIERWSZEJ WIZYCIE POCZUJECIE SIĘ USPOKOJONE, PODNIESIONE NA DUCHU, ROZBAWIONE A MOŻE NAWET WYLECZONE

dr n. med. Wojciech Mikusek

USG, Chirurg ogólny

Medestetica- Gabinet Medycyny Estetycznej
ul. Raciborska 12
44-100 Gliwice

Wspaniały czlowiek i lekarz. Uśmiechniety, mily, rozmowny, otwarty na pacjenta, kompetentny. Jestem Jego pacjentka i mogę ze spokojem polecic wizytę oraz dalsze leczenie u Pana Dr.

Opinia dodana przez: Natalia

Floriańska 15
Gliwice

Dopóki wszystko było w porządku nie wzbudzał zaufania, sprawiał wrażenie "rutynowego podejścia"- chodziłam do gabinetu przekonana jedynie opiniami Pań spotkanych w poczekalni, chwalących Jego umiejętności. Na własnej skórze przekonałam się o Jego kompetencjach kiedy pojawiły się problemy z ciążą, poczułam, że jestem w dobrych odpowiedzialnych i doświadczonych rękach.

Przyznam, Pan doktor ma CZASEM, hmm, zawstydzające komentarze, dziewczyny nieśmiałe mogą poczuć skrępowanie- mnie to nie przeszkadza, wczuwam się w Jego humor i fajnie da się porozmawiać.

Sam od siebie nie jest zbyt wylewny, ale kiedy zapytasz, uzyskasz odpowiedź na wszystkie pytania.

Podstawowa wizyta, badanie kosztuje 60zł, cytologia 20zł, usg i wydruk zdjęcia 20zł.

Nadżerkę wymraża na miejscu w trakcie jednej wizyty- kosztu nie pamiętam- ale zabieg prawie bezbolesny, a bardzo skuteczny!

GENERALNIE POLECAM!

dr Robert Gradzik

USG, Proktolog

ALMA-MED Sp. z o.o.
ul. Paderewskiego 70
44-100 Żerniki, Gliwice

Po długim borykaniu się z problemem i (niestety) po doprowadzeniu do poważnego stanu zapalnego, odważyłam się w końcu odwiedzić proktologa. Pierwszej wizyty nie wspominam mile, bo Pan Doktor X na podstawie mojego słownego opisu dolegliwości stwierdził, że na pewno mam co najmniej 4 hemoroidy, które wymagają natychmiastowego zabiegu. Zaoferował zabiegi za kosmiczne kwoty i nastraszył rygorystyczną dietą do końca życia. Wystraszona nie na żarty postanowiłam udać się do jeszcze jednego lekarza po poradę. Po przeczytaniu opinii na temat dr Gradzika, zdecydowałam się na wizytę (prywatną) i uważam, że to był jeden z lepszych wyborów. Chyba nie muszę tłumaczyć jaki stres towarzyszył mnie (młodej dziewczynie) podczas pierwszej wizyty u proktologa, na dodatek mężczyzny. Pan Doktor był bardzo uprzejmy, dowcipny, starał się rozładować nieco sytuację – myślę, że dzięki temu nie zeszłam na zawał w gabinecie :) Bardzo dokładnie wytłumaczył mi chorobę (okazało się, że wywróżone hemoroidy przez 1 lekarza jednak mi nie dolegają), rozrysował sobie wszystko w kartotece (żeby pamiętać „stan” przy nast. wizycie), zalecił dietę (dostałam pełną rozpiskę), przepisał maść (robioną w aptece-tanią). Oprócz tego zalecił pewną.. hm.. kontrowersyjną dla niektórych metodę leczenia (aby odbudować florę bakteryjną), ale mimo wszystko postanowiłam sumiennie wykonywać Jego polecenia. Od czasu tamtych wizyt po dziś dzień nie mam problemu z tamtymi dolegliwościami, czuję się fantastycznie i naprawdę gorąco polecam Państwu tego Lekarza :) Po moich rekomendacjach udał się do dr Gradzika mój tata, który również został wyleczony wcale niedrogim kosztem. Uważamy, że dr Gradzik jest kompetentnym fachowcem, który nie zbywa pacjenta po odklepaniu 5 minutowej wizyty..

Opinia dodana przez: Basia

Opawska 24 lok. 3
44-100 Gliwice

Dr Rajpert jest moim ulubionym lekarzem! Zanim do niego trafiłam wizyta u ginekologa kojarzyła mi się z niemiłym badaniem i 5 minutową rozmową podczas której lekarz "zbywał" pacjentkę (mówię o wizytach w ramach NFZ, dodam, że u dr Rajperta również korzystam z usług NFZ). Dr Rajpert jest bardzo delikatny, badanie jest prawie bezbolesne, jest miły, taktowny, sympatyczny, zawsze ma czas dla pacjentki, zawsze wyśle na dodatkowe badania jeśli trzeba, lub zrobi USG. Zawsze wysłucha co pacjentka ma do powiedzenia i słucha jej sugestii, nie przepisuje drogich leków. Polecam wszystkim, szczególnie młodym dziewczynom, które boją się wizyty u ginekologa :)

ulica Barlickiego 1
44-100 Gliwice

Lekarz uprzejmy i wzbudzający sympatię, ale kiepski diagnosta. Zamiast zlecić badania leczył mnie "w ciemno" antybiotykami, które nie pomogły. Kiedy po kuracji wyraziłam swoje wątpliwości stwierdził, że dolegliwości w końcu same przejdą...
PS. Do tego bardzo dużo bierze za wizytę!

PS. Do tego bardzo dużo bierze za wizytę!

Opinia dodana przez: Lucia

Neuroson
Kazimierza Wielkiego 15/2
44-100 Gliwice

Okropnie się zawiodłam i poczułam się upokorzona, potraktowana jak śmieć przez tego "lekarza". Do wizyty nawet nie doszło, umówiona byłam na 11.30, niestety z powodów niezależnych ode mnie(utknęłam w korku mimo wyjechania z domu z dużym zapasem czasu), gdy jednak już wiedziałam, że będę chwilkę później, zadzwoniłam wcześniej i o tym poinformowałam. Dotarłam do przychodni o 11.45. W rejestracji spędziłam 10minut.. O godzinie 11.55 lekarz wyszedł zamykając swój gabinet, pani w rejestracji zwróciła uwagę na to że jestem jeszcze ja do przyjęcia i prosiła by mnie przyjął, wtedy "lekarz" odpowiedział nerwowo i bardzo nie uprzejmie podnosząc na mnie i na panią głos, wręcz krzycząc przy wszystkich osobach tam obecnych. Po krótkiej, ale burzliwej wymianie zdań stwiedziłam, ze dziękuję za wizytę i rezygnuję. Między innymi "lekarz" wytknął mi, że się spóźniłam i mamy szanować swój czas, tylko kto powiedział, że go nie szanuję? Spóźniłam się 10minut, przeprosiłam za to, ale naprawde nie miałam na to wpływu! Zastanówmy się co byłoby, gdyby ten pan się spóźnił..czy poniósłby jakieś konsekwencje? Czy ktoś sprawiłby, że poczułby się tak upokorzony jak ja wtedy przez niego? Oj napewno nie..bo to przecież wielki pan doktor. Po wszystkim Pani w rejestracji przepraszała za zachowanie "lekarza", to bardzo miłe z jej strony, widać było, że jest jej przykro, ale to nie jej wina. Nigdy więcej nie umowie się do tego niby "lekarza" i na każdym kroku sukcesywnie będę wszystkim odradzała zapisywanie się do niego.

Opinia dodana przez: Ania

Badania USG w mieście Gliwice