lekarz Marek Lenart

3,6
3,7
3,7
3,6

Będąc w szpitalu po poronieniu, gdzie mialam bole brzucha, krew mi leciala i ogolem złe samopoczucie, lekarz przyszedł i powiedzial, ze mam sie spakować i przenieść do innego pokoju, bo musze zwolnić dla innej pacjentki miejsce. Ja sie pytam co to jest za traktowanie pacjentów ? I dla jakiej pacjentki ? Dla takiej co chodzi do niego prywatnie i mu płaci to moze miec lepsze warunki ? (Bylam wtedy w pokoju sama, a potem "wrzucil" mnie to jakies babci). I nie mam problemu o to ze bylam sama a potem z kims. Chodzi o to, ze człowieka w nocy obudza byle dac dogodne miejsce swoim pacjentką.
Dalej.. chodzac na obchód nie ma pojecia o pacjentce. 3x próbował zgadnąć mój problem, w koncu mu pielegniarka powiedziała ktorą to jestem pacjentką i zamiast pogadać o problemie (bo bylam ciekawa swojej sytuacji) to za każdym razem słyszałam jakieś głupie docinki w moją stronę i unikanie odpowiedzi.
Podsumowując. Może i prywatnie jest dobry (w co osobiście wątpię po swoich doświadczeniach), bo sie mu placi ze swojej kieszeni spory hajs ale w szpitalu jak dostaje państwowe pieniądze ma, krotko mówiąc, wyj**ane.

ja również nie polecam!trafiłam na tego lekarza na strzeleckiej porodówce.byłam zaledwie kilka dni przed planowanym terminem porodu ale dziecko zrobiło się mało aktywne.będąc na badaniach w szpitalnym laboratorium wybrałam się też na ktg na porodówkę, po tym już mnie zostawili na oddziale.panie położne były wyraźnie zaniepokojone tym co wykazało ktg i cały czas mówiły, że będą rozwiązywać ciążę i mimo, że na porodówce leżałam od ok.godz. 12. lekarz chciał czekać do 19.z decyzją co dalej-miał czas!bagatelizował to co się działo ze mną i dzieckiem...efektem tego wszystkiego było zanikające tętno dziecka na 10 minut przed 19.(godziną na którą czekał z decyzją lekarz), potem szybka cesarka i narodziny martwego dziecka, które dzięki Bogu zostało wyratowane(18 minut reanimacja) przez zespół z oddziału noworodków.dziecko do godziny czasu trafiło na Oddział Intensywnej Terapii Dzieci na Witosa w Opolu...trudno mi w kilku słowach opisać przez co przeszło moje dziecko a my wraz z Nim!7 tygodni na OITD, potem półtorej tyg.na Patologii Wcześniaka i Noworodka!być może dr Lenart jest dobrym lekarzem w ciążach "bezproblemowych", w sytuacji kryzysowej się nie popisał kompetencją i wyczuciem!przeczytałam wszystkie opinie i niektóre odpowiedzi...tym,którzy uważają, że negatywne opinie wystawia konkurencja napiszę tylko tyle:cieszcie się, że nie byliście nigdy w takiej sytuacji...gdy rozcinają Ci brzuch, wyrywają dziecko-nie widzisz go, nie słyszysz...a gdy po wyjściu ze szpitala jedziesz pierwszy raz do swojego dziecka widzisz je w plątaninie kabelków,rurek itd. i dostajesz je na dosłownie kilka sekund na ręce nie po to,żeby się z Nim przywitać ale po to,żeby się pożegnać!
Długi czas prześladowała mnie myśl-że gdyby nieco wcześniej lekarz zdecydował się na cięcie to może nie byłoby rewelacji z dzieckiem ale na pewno nie byłoby takiego dramatu!i te moje myśli zostały potwierdzone m.in.przez innych lekarzy.

Nie zostałam przyjęta w 7 tyg ciąży gdyż skończyły się limity na 2010 rok. Musiałam pójść prywatnie. Po czym lekarz był wyraźnie nie zadowolony, iż wizyta prywatna nie miała miejsca u niego. Pokazałam mu wyniki badań w kierunku Toxoplazmozy (IGG i IGM dodatnie), miałam zlecony antybiotyk na izbie przyjęć. Na co pan doktor powiedział to proszę brać jeszcze 2 dni i wystarczy. Spytałam go o test awidność IGG, który jest zalecany przy takich wynikach. Spytał gdzie zamierzam zrobić, spytałam się czy te badania aby nie są refundowane (toxoplazmoza jest bardzo niebezpieczna dla płodu, odstawiene leku spowodowałoby możliwość przejścia toxo na dziecko przez łożysko) odpowiedział mi: no dobrze, żeby nie była pani stratna, zlecę pani to badanie. Też mi łaska. Do tego kazał mi zrobić awidność po 10 dniach od odstawienia antybiotyku. Jakby to miało cokolwiek ze sobą wspólnego. Zrobił mi usg, na którym nic nie było widać. Powiedział - tak dziecko jest. To był 1 tydzień, czas robienia przezierności karkowej. Nie wspomniał o tym ani słowa, zresztą o on by tam dostrzegł na tym usg. To dobrze że dzień wcześniej byłam prywatnie i wszystko wyszło w porządku. Nie założył mi karty ciążowej. Powiedział to przy następnej wizycie, a to juz będzie 16 tydzień. Nie zbadał ciśnienia, wagi, nie pobrał wymazu, nie zrobił nawet wywiadu w kierunku chorób genetycznych w rodzinie. Przeglądając wyniki poziomu żelaza we krwi, stwierdził że mam go za dużo. A było w normie. Podsumowując: Pan Lenart to niekompetentny lekarz, nia ma pojęcia o toksoplazmozie, nie potrafi nawet za bardzo interpretować badań krwi. Dostałam wskazanie zażywania witamin Feminital z DHA, to nawet DHA zapisał DHAE - a to zupełnie co innego. Podejrzewam, że nawet nie zdaje sobie sprawy z tego co ta substancja ma zdziałać. Nie polecam, wręcz odradzam, stwarza zagrożenie dla matki i jej nienarodzonego dziecka.

Byłam prywatnie, bo nie było już kontraktu. Nie jest to winą lekarza, a chorego systemu NFZ. A rozumiem, że za darmo umarło :). Ja tam lubię jego żarty. A czy jest zmęczony. No może jest, ale rozumiem, że może być skoro dużo pracuje. Ja też pracuję dużo, bo potrzebuję utrzymać rodzinę i jestem zmęczona. Co do prowadzenia ciąży, kompetencji zawodowych nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam. Acha rodziłam w tym szpitalu gdzie pracuje p.dr Lenart. Był inny lekarz. Był też zabiegany i mało może uprzejmy (wg niektórych - bo nie udzielał ...

Co do prowadzenia ciąży, kompetencji zawodowych nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam. Acha rodziłam w tym szpitalu gdzie pracuje p.dr Lenart. Był inny lekarz. Był też zabiegany i mało może uprzejmy (wg niektórych - bo nie udzielał obszernych informacji). Ale czy to jego wina gdy pracy dużo - nas 3 na porodówce i jeszcze robili cesarkę. Niezadowoleni ze wszystkiego - zawsze znajda powód niedopieszczenia. Pozdrawiam pacj dr Lenarta

Panikowałam w ciąży, bardzo mi wtedy Pan Doktor pomógł, mimo nieprzewidzianych komplikacji. Na pewno ginekolog ze sporym doświadczeniem, a zawsze jest ostrożny - nie ogłasza wyroków.

Rewelacja!!! Prowadzi moją ciążę i jestem zachwycona podejściem oraz zaangażowaniem. Gorąco polecam.

ok, jest spoko słucha i wnioski potem trafne ma dobrze zajęcia prowadzi

ok, jest spoko słucha i wnioski potem trafne ma dobrze zajęcia prowadzi

Czasem zabiegany, ale kto dziś nie jest. w dzisiejszych czasach trudno znaleźć czas na wypoczynek. Widzę, że to doświadczony fachowiec. Byłam pod opieką doktora nie jeden raz w szpitalu i do poradni zapisałam się właśnie po tym. Operował mnie - dzięki temu żyję - nieźle z resztą. A to czy jest śmieszny, bo opowiada takie czy inne kawały - darujmy sobie - dyskutowanie na ten temat jest dziecinne. Polecam

Nie mam uwag. To bardzo dobry człowiek - twarzą do pacjenta. Cierpliwy i ciepły, a przy tym kompetentny. Dobrze, że trafiłam do takiego ginekologa.

Nie mam uwag. To bardzo dobry człowiek - twarzą do pacjenta.
Cierpliwy i ciepły, a przy tym kompetentny.
Dobrze, że trafiłam do takiego ginekologa.

To bardzo cierpliwy i mądry doktor. Ludzki, fachowy - nie zawiodłam się nigdy.

To bardzo cierpliwy i mądry doktor. Ludzki, fachowy - nie zawiodłam się nigdy.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Strzelce Opolskie"?

Jacek Ulfik

Strzelce Opolskie
Gabinet ginekologiczny
Powstańców Śl.
47-180 Izbicko
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej S.C. "MED-JEM"
Nowa Kolonia 14
47-133 Jemielnica