3,6
3,7
3,7
3,9
3,6

Prowadził moją ciążę, byłam zadowolona. Miałam skróconą szyjkę więc zalecił odpowiednie leki i dzięki temu donosiłam ciążę do końca. Jedynie co do płci dziecka się pomylił;) Ale najważniejsze, ze dzidziuś przyszedł na swiat zdrowy.

bardzo nie uprzejmy , nie odpowiedzialny , jego kompetencje zagrażają życiu i zdrowiu pacjentek i ich dzieci na trakcie porodowym w strzeleckim szpitalu, nie udziela żadnych informacji na temat przebiegu porodu tłumacząc się brakiem czasu i zmęczeniem, każe kobiecie z astmom rodzić 40 godzin, kobieta ta jest przemęczona, nie wyspana a pan doktor lenart życzy sobie naturalnego porodu. przez takiego specjalistę moja córka wylądowała na intensywnej terapii w opolu z niedotlenieniem okołoporodowym, drgawkami,krwawieniem dokomorowym IIst.a myśmy wyrazili zgodę na cesarskie cięcie a pan doktor kazał mi urodzić naturalnie bo miał taki kaprys wystarczyło zrobić cesarskie cięcie 10 minut wcześniej a moja córka nie spędziła by pierwszego miesiąca w szpitalach.według mie takich lekarzy trzeba omijać z daleka

Bardzo dobry lekarz, w sytuacjach stresowych potrafi rozluźnić atmosferę rozmową. Bardzo go polecam :)

Pan doktor wyprosił mnie z gabinetu tylko dlatego że jednocześnie chodziłam do innego lekarza prywatnie. Nie zlecił mi badania na toksoplazmozę, nie zrobił mi podczas badania usg przezierności karkowej!! Gdy przyszłam z wynikiem badań na toksoplazmozę zalecił antybiotyk po czym okazało się że Pan doktor źle zinterpretował wynik bo nie byłam zarażona tylko miałam przeciwciała (jestem odporna). Jak dla mnie lekarz niekompetentny!!! Nie polecam. Mam nadzieję że nie będę miała okazji się z nim więcej spotkać!!!!!

Popieram przedmówczynie ja tez jestem pacjentką i jestem zadowolona.

Popieram przedmówczynie ja tez jestem pacjentką i jestem zadowolona.

Mogę wypowiadać się tylko w samych superlatywach. Polecam gorąco

Mogę wypowiadać się tylko w samych superlatywach. Polecam gorąco

Polecam lekarza!!! Miły, ma zawsze czas, indywidualnie podchodzi do pacjenta, troche taki psycholog, pomoże w trudnych sytuacjach, pocieszy, wytłumaczy pewne rzeczy.

Miły człowiek, fachura. Miałam styczność z innymi "fachowcami" i bardzo cieszę, że wreszcie trafiałam do prawdziwego. Polecam

Przyjmuje również na NFZ w Zawadzkiem. Bardzo sympatyczny. Według mnie duże doświadczenie. Delikatny. Polecam

Polecam. Zgadzam się z poprzednimi postami.

Polecam. Zgadzam się z poprzednimi postami.