lekarz Marek Pogodziński

Urolog

Mam 39 l i zero obciążeń w wywiadzie jeśli chodzi o raka prostaty. Lekarz ten na podstawie podwyzszonego PSA wysyła mnie na biopsję stercza(rurka z igłą przez odbyt jakby ktoś nie wiedział). Przyjął mnie w Medicover w którym w ramach abonamentu przysługuje mi.in. rezonans. Czemu więc lekarz ten wybiera najbardziej inwazyjną ścieżkę diagnozy podczas gdy wszędzie dąży się do tego żeby jednak biopsja była na samym końcu, tym bardziej że daje nie mały odsetek fałszywie ujemnych wyników. Pośpieszał mnie w moich wątpliwościach tłumacząc że kończy się czas wizyty.

Kierownik Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Centrum Onkologii w Krakowie. Anestezjolog z bogatym doświadczeniem i wzorowym indywidualnym podejściem do pacjenta. Doskonały kontakt. Doktor dobiera znieczulenie po długich konsultacjach i badaniach. Miałem wykonywane znieczulenie podpajęczynówkowe, podczas operacji nie odczuwałem żadnego bólu. Leczyłem się w Centrum Onkologii Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie (oddział w Krakowie). Dziękuję z całego serca za opiekę i przegotowanie do operacji. Polecam i życzę wszystkim takich lekarzy.

Konkretny lekarz który zna się na swoim fachu, jest bardzo miły ,uprzejmy i ma bardzo dobre podejście do pacjenta .czułam że nic złego mi się przy nim nie stanie i mnie wyleczy.Wraz z pacjentkami z sali ,oddziału urologicznego w Brzesku gdzie przebywałam nazwałyśmy doktora CZŁOWIEK ANIOŁ.Dziękuję za leczenie, czuje się znakomicie.

Doktor jest pozytywnie nastawiony do pacjenta, prosto objaśnia schorzenie, konkretnie odpowiada na pytania. Jak na razie leki mi pomagają, wiem też, że takie leczenie trwa do końca życia (jestem po 50). Polecam. Nie wiem tylko, czy przyjmuje prywatnie.

Polecam. Nie wiem tylko, czy przyjmuje prywatnie.

Konkretny facet, można się od niego dowiedzieć o swoim schorzeniu i leczeniu

Konkretny facet, można się od niego dowiedzieć o swoim schorzeniu i leczeniu