dr n. med. Marek Rojek

Radiolog

Jestem pewna, że zamieszczone negatywne informacje o dr M. Rojku służą jedynie zaszkodzeniu jego świetnej opinii, jaką ma zarówno wśród pacjentów jak i personelu medycznego. Jestem jego pacjentką od 3 lat. Pan doktor wykrył u mnie guzka w piersi. Podszedł bardzo profesjonalnie do wizyty. Udzielił mi wszystkich potrzebnych informacji i odpowiedział na każde zadane pytanie. Zabieg wykonał szybko i bezboleśnie. Dalej jestem pod jego opieką i systematycznie wykonuje badania u niego w gabinecie. Dr M. Rojek to kompetentny, uprzejmy lekarz z dużym doświadczeniem i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Szczerze go polecam! To prawdziwy fachowiec. Szkoda, że nie ma więcej takich lekarzy...

Doktor wykonał mi biopsję tarczycy. Miły, spokojny i kompetentny. Przystojny- to już dodatkowy atut. Polecam.

Bardzo kompetetny i i konkretny lekarz. Polecam

Bardzo kompetetny i i konkretny lekarz. Polecam

Rzeczowy, fachowy i - co dla mnie bardzo ważne - spokojny. Wzbudza zaufanie, bada dokładnie, udziela informacji. No i bardzo przystojny:)

Bardzo polecam doktora.Do tak grzecznego i kompetentnego lekarza to miło iść na wizytę.

wiedza podstawowa, aroganckie zachowanie zabiegi ktore powinny byc wykonywane w szpitalu ,wykonuje hurtowo w obskurnym "gabinecie" i tylko za kasę z nfz .Lepiej wszystko dobrze sprawdzić

Miałam u Pana doktora usuwanego guzka laparaskopowo w Warszawie. Ponieważ niesamowicie boję się wszelkiego rodzaju zabiegów, igieł itp. to po tym wszelkie obawy zniknęły :) zabieg trwał dosłownie 10 minut, bezbolesny i co najważniejsze po 30 minutach mogłam spokojnie wrócić do domu. Przez 7 lat zwlekałam z tą decyzją : usunąć czy nie. Teraz wiem, że decyzja była słuszna i cieszę się, że właśnie na doktora Rojka trafiłam.

Bardzo miły, sympatyczny i konkretny lekarz, zabieg wykonał sprawnie i bezboleśnie, w tym samym dniu (konsultacja rano - wieczorem zabieg w gabinecie), bez stresów i niepotrzebnych nerwów. Zdecydowanie polecam.

Specjalista z prawdziwego zdarzenia, a przy tym sympatyczny człowiek

Specjalista z prawdziwego zdarzenia, a przy tym sympatyczny człowiek

Dziękuję dr M. Rojkowi za wysoki stopień kompetencji zawodowej, za empatię, którą wykazał się w mojej ciężkiej chorobie oraz za cenne rady i wskazówki, które pomogły mi spokojnie przejść przez pierwszy etap walki z chorobą. Bogusława z Będzina

Bogusława z Będzina