dr n. med. Marek Rojek

Radiolog

Myślę, że wyrażę opinię wszystkich Pana Doktora pacjentów a szczególnie pań które są po zabiegu wykonanym przez Pana Doktora w szpitalu w Warszawie.Sama podróż do W-wy, zabieg w szpitalu (nigdy przed tem a byłam kilkakrotnie w szpitalach) nie czułam się tak bezpiecznie i bez żadnego stresu, wiem że to dzięki Temu Szlachetnemu Człowiekowi, Niezwykła Osobowość.Serdecznie dziekuję również sympatycznej Pani doktor Skolimowskiej. B.Dyszy

Goraco polecam PANA DOKTORA.USUWAŁ mi torbiel ,ktora odnowila sie blyskawicznie po operacji.Zaluje Ze wczesniej nie trafilam do pana doktora,bo jak sie okazalo operacja byla prawdopodobnie zbędna.Potwierdzili to takZe inni lekarze. Pozostala mi po niej blizna,komplikacje i asymetria piersi.Znajoma miała rownież skierowanie na zabieg grozila jej amputacja na szczescie trafila do pana Rojka.umiejetnie jej doradzil,pokierowal leczeniem.Dzieki niemu zachowala piers a calosc zakonczyla sie drobnym zabiegiem.DO tej pory jest wszystko w porzadku.Z panem doktorem współpracuje tez PRZESYMPATYCZNA PANI BEATA SKOLIMOWSKA!!!!!!WIECEJ TAKICH LEKARZY ŻYCZYLABYM NAM WSZYSTKIM.

Przylaczam sie do wypowiedzi powyzej. Wspanialy lekarz i wspanialy czlowiek. Bardzo mily i bardzo kompetentny. Jesli mialabym jeszcze raz dokonac wyboru lekarza - tylko on. Mialam wstrzykiwany etanol do tarczycy - zabieg zostal wykonany bardzo szybko i profesjonalnie; po wkluciu praktycznie nie bylo sladu. Goraco polecam!!!

Zdecydowanie polecam, lekarz bardzo kompetentny i prowadzący pacjenta " za ręce" do zdrowia.

Doskonały lekarz. Nic dodać nic ująć - oby każdy lekarz był tak kompetentny i miał takie podejście do pacjenta. Przeprowadził mi skomplikowaną biopsję torbieli w miednicy (manewrując między żyłą udową i tętnicą, aby ich nie przebić). Wszystko poszło sprawnie, fachowo i bezboleśnie. Przy okazji potrafił przed zabiegiem wytłumaczyć co będzie robione, jak i jakie mogą być konsekwencje. To taki drobny szczegół, ale często pomijany przez lekarzy, a każdy pacjent inaczej podchodzi do zabiegu jak wie co będzie się działo. Polecam wszystkim. Robert Dziedzic

Doskonały lekarz.
Polecam wszystkim.

Robert Dziedzic

Wspaniały lekarz i człowiek miły kulturalny potrafi spokojnie wszystko wytłumaczyć ,wspiera zawsze doradzi

Doktor Judym naszych czasów. Tak go nazwałam w myślach, gdy pierwszy raz usłyszałam o nim od pacjentek w poczekalni Poradni Leczenia Schorzeń Sutka.Niedawno zdiagnozowano u mnie nowotwór piersi.Z trudem przypomniałam sobie jego nazwisko. Zszokowana i przerażona, uzbrojona w zdjęcia z mammografii i USG, udałam się do jego prywatnego gabinetu na konsultację.Niestety, potwierdził diagnozę, ale w jakim stylu!!! Jeśli dodam,że za ową,prywatną konsultację nie wziął pieniędzy...!!! Potem, już odpłatnie, zrobiłam biopsję.Szkoda,że niewielu jest takich lekarzy.Napisałam optymistycznie i z nadzieją"niewielu", ale znam tylko jednego. Nazywa się Marek Rojek.Jest bardziej kompetentny i uprzejmy od lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, a także lepszym dignostą od doktora Hausa.

Witam i przyłączam się do opini na temat dr Rojka. Podczas samokontroli piersi wyczułam miejsce,w którym odczuwałam ból. Okazało się, że tam nic nie ma, ale obok jest torbiel 12mm(na szczęście niegroźna),dr wykonał biopsję,parę sekund i po krzyku.(usg+biopsja 140zł) Torbie odessana.Płyn oddany do badania. Teraz pozostało czekanie. Podejście Doktora do pacjenta, jego spokój, udzieliło się i mnie. Gorąco polecam wszystkim kompetencje dr Marka Rojka. Na koniec mała dygresja - Powinni zlikwidować NFZ, bo i tak leczymy się prywatnie. Składki nasze idące na darmozjadów w NFZ powinny być składane na osobiste specjalne konto pacjenta, z którego pokrywane byłyby wszystkie zabiegi wizyty i operacje.Gdyby tak policzyć składki odprowadzane przez całe nasze życie, to każdego byłoby stać na prywatne leczenie. Wdzięczna pacjentka.

Do tej pory dziękuję za polecienie mi Pana dr Rojka, przez innego lekarza. Kiedy okazało się, że będę musiała mieć usunięty guzek z piersi, od razu miałam czarne myśli dotyczące bólu, blizn i całego zabiegu i przede wszystkim sam strach czy to coś złośliwego. Jednak już przy pierwszym USG (koszt 70 zł) Pan dr mnie uspokoił, że to niegroźny włókniak i chciał zrobić zabieg usunięcia już za tydzień!! (spodziewałam się co najmniej 2-3 miesięcy czekania). Faktycznie zabieg odbył się za tydzień, trwał dosłownie 20 minut, zupełnie bezbolesny, bez szwów, tylko opatrunek. Po miesiącu wizyta kontrolna i co mnie bardzo zaskoczyło bezpłatna. Na piersi nie mam praktycznie żadnego śaldu po jakimkolwiek cięciu, jestem niesamowicie zadowolona i wdzięczna Panu doktorowi i polecam każdej kobiecie z podobnym problemem.

Polecam jak najbardziej. Miły, doświadczony i można mu zaufać!!! Chodzę do gabinetu USG od 2000r. na badania kontrolne i jestem bardzo zadowolona!