dr n. med. Marek Rojek

Radiolog

Lekarz przez duże L . Na podstawie USG szyi i tarczycy doskonale trafił /cyt ;zlewające się struktury guzowate jak przy struna nododsa / co potwierdziło się w 100% po badaniach histopatologicznych. Już jestem po operacji .Jest OK , bez powikłań Doktorze , moje wyrazy szacunku!!!!! pacjent lat 49

wspaniały!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wspaniały!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NAJLEPSZY LEKARZ z lekarzy jakich poznałem podczas mojej choroby podarował mi już 4lata życia( inni lekarze dawno spisali mnie już na straty) i daje mi ciągle nadzieję i popiera ją faktami jestem rekordzistą pod względem wstawianych drenów i jest to zasługa dr .MARKA ROJKA .Pomaga nie tylko mnie jako choremu ale i moim bliskim którzy też musieli żmierzyć się z moją chorobą Chwała mu za to wielki lekarz i człowiek--wdzięczny pacjent Zygmunt

Kompetentny, dokładny,uprzejmy i budzący zaufanie doktor. Znany i ceniony nie tylko w Sosnowcu.Polecam gorąco Ula

Świetny specjalista nie pamiętam tak wspaniałego lekarza jakim jest pan doktor.Robiony miałam zabieg w Warszawie polecam wszystkim paniom które muszą z takiego zabiegu z korzystać. Powodzenia Ania z Dąbrowy Gór.

Niemiły, nie zna sie na tym co robi nie potrafi postawic diagnozy , proponuje jakieś szemrane zabiegi w Warszawie. Przestrzegam zanim sie zgodzicie skonsultujcie to z innym prawdziwym lekarzem

Lekarz uprzejmy i podchodzący profesionalnie do pacjenta. Jestem pracownikiem sł.zdrowia i dobrze byłoby aby tacy lekarze byli w innych gabinetach usg. Ale nat takie opinie pracuje sam p.dr ROJEK. Wizyta z polecenia.

Jeden z lepszych radiologów na śląsku, kompetentny i znający się na tym co robi, a przy tym sympatyczny człowiek

bardzo dobry lekarz.jesli ktoś szuka specjalisty to polecam. od 2003 jestem pacjentką dr Rojka i mnie nie zawiódł. bezpośredni i kompetentny w tym co robi.

Nie polecam,pan doktor robił usg mojej mamie dwukrotnie-w lutym i maju 2010r i nie zdiagnozował nic-mama zmarła we wrześniu na raka trzustki wielkości serca.Czy przyczyną była wizyta w szpitalu?a nie gabinecie prywatnym?