dr n. med. Marek Rojek

Radiolog

leczę się od 8 lat, dobry fachowiec, kompetentny

leczę się od 8 lat, dobry fachowiec, kompetentny

Jako jedyny z pięciu lekarzy zdiagnozował guza węzłów chłonnych u mojego syna....

Oj gdybyż takich Marków Rojków było więcej.... i świat byłby lepszy, i życie piękniejsze, i strach mniejszy, i zdrowych ludzi więcej. Nie będę nikogo namawiała ani przekonywała do wizyty, bowiem zrobili to wszyscy poprzedni wpisujący się, ale muszę dodać, że każda wizyta jest również okazją do spotkania z dwojgiem przesympatycznych Ludzi - Lekarzy. Ot wszystko!

Zarówno dr Rojek, jak i dr Skolimowska mają właściwe podejście do pacjenta, każdego traktują indywidualnie- super ludzie, jakich mało wśród lekarzy, gorąco polecam

Bardzo miła i przyjemna wizyta dla pacjent.

Bardzo miła i przyjemna wizyta dla pacjent.

Dobry lekarz.Zna sie na rzeczy.Dzięki niemu wiele osób żyje i uniknęło groźnej choroby.Jedyne zastrzeżenie do lekarki która pomaga mu mogłaby być bardziej uprzejma.

nie spelnia moich wymaganaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Dr M.Rojek to bardzo dobry specjalista,lekarz z ogromną wiedzą i umiejętnościami. Podmiotowo podchodzi do każdego pacjenta,jest uprzejmy,cierpliwy i bardzo dokładny. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie do Niego i zdecydowanie polecam tego lekarza wszystkim.

Jestem właśnie po biopsji mamotomicznej przeprowadzonej przez dr.Rojka za co bardzo dziękuję, potwierdzam jest fachowcem pierwszej klasy polecam wszyskim .Dziękuję róenież pani dr. Skolimowskiej która pomaga panu dr.za jej miłe podejście do pacjętek J.SZ.

Byłam u Pana doktora na kontrolnym badaniu, więc zbyt wiele powiedzieć nie mogę, poza tym, że to dobry specjalista i wiem, że wiele osób go chwali