dr n. med. Marek Stempień

Chirurg onkolog

Pan dr n.med. Marek Stempień to lekarz WYBITNY - nie tylko jako znakomity diagnosta i chirurg - operator, ale także jako niezwykle oddany pacjentom w każdej sytuacji - w tej trudnej (gdzie inni nie potrafią) także. Mam wielkie szczęście znać tego wspaniałego lekarza i na własnej skórze - w przenośni i dosłownie - poznać jego przysłowiowe "złote ręce chirurga" i "złote serce". Wedle mojej oceny (a mam tzw. życiowe doświadczenie w kontaktach z "służbą zdrowia") Pan dr Marek Stempień jest najlepszym chirurgiem - onkologiem nie tylko w Łodzi, ale w kraju. Jest ordynatorem szpitalnego oddziału chirurgii onkologicznej, w którym - Jego staraniem - dla wygody chorych utworzony został pododdział chemioterapii. Zorganizował zespół lekarsko - pielęgniarski, który ze swoją fachowością i chęcią niesienia pomocy choremu jest niezwykły. Dziękuję Panie Doktorze.

Dr Marek Stempień - tzw. przeze mnie dr JUDYMEM wraz ze swoją załogą, na czele z siostrą oddziałową panią Anią stwarzają na tak "trudnym oddziale" jak onkologia prawdziwie rodzinną atmosferę. To nieprawdopodobne, że każdy kto tam trafia potrafi wszystko sobie wytłumaczyć, przezwyciężyć strach, ból i nabiera ponownie ochoty do życia, wierząc, że wszystko będzie dobrze. Mój kochany Judym, to lekarz, dla którego ta praca to pasja - to widać on żyje tą pracą. Nie dość,że zawsze znajdzie czas dla pacjenta, potrafi z nim porozmawiać, doradzić, a co najważniejsze wprowadzić spokój w zdenerwowanego swoim losem pacjenta. Jego stoicki spokój udziela się wszystkim:i pacjentom i personelowi.
Zresztą taka też opinia jest wsród całego personelu, oni za nic w świecie nie zmienili by oddziału ze względu na "cudownego szefa" i atmosferę, jaką wprowadził na oddziale.
Młodzi lekarze, będący na stażu u drJudyma chcieliby tam pozostać na stałe ( to ich zwierzenia, jakie usłyszałam podczas rutynowych wywiadów, przeprowadzanych z pacjentem - tu akurat ze mną).Cóż wiecej można dodać, jeśli powiem, że pobyt w szitalu, pomimo charakteru tego oddziału daje wewnętrzne bezpieczeństwo, które sprawia, że chce się tam pozostać dłużej, nie spiesząc się do domu. Może to brzmi dziwie, ale wychodząc ostatnio ze szpitala, po operacji , wypaczającej psychikę kobiety wcale nie spieszyłam się do bliskich, do domu - tam czułam się bezpiecznie, rodzinnie, sama byłam zdziwiona...

Powiem tak: dr Judym jest niesamowitym, cudownym lekarzem i wraz z ze swoją załogą "judymową" przebija na głowę lekarzy z serialu " Na dobre i na złe" - jeśli ktoś to ogląda to najlepiej potrafi to sobie wyobrazić !!!! Nigdy w życiu nie spotkałam takiego lekarza ! jego wdzięczna pacjentka.

Jest wspaniałym lekarzem " klejnotem chirurgii onkologicznej i rekonstrukcyjnej " , specjalista od beznadziejnych przypadków . Jest bardzo sromny , spokojny i kulturalny . Cieszę się i ogromnie jestem mu wdzięczna , że mogłam korzystać z pomocy takiego specjalisty w chwilach kiedy zawalił mi się świat , kiedy miałam watpliwości , czy uda mi się pokonać walkę z chorobami nowotworowymi , czy w ogóle pzrezyję . Wzbudził moje szczególne zaufanie. Jest Pan Doktorze cudownym lekarzem , ale też kochanym zwykłym człowiekiem , który poprzez swoja wiedzę i pracę daje ludziom ...

Jest Pan Doktorze cudownym lekarzem , ale też kochanym zwykłym człowiekiem , który poprzez swoja wiedzę i pracę daje ludziom takim jak ja nadzieję na dalsze życie .
Sa takie rzeczy , za które nie można zapłacić żadnymi pieniedzmi tykko pamięcią , wdzięcznościa i słowem DZIĘKUJĘ . Dobrze jest gdy możemy liczyc na pomoc innych dobrych ludzi , skromnych , wrażliwych , pomagających nam bez wielkich słów , bez rozgłosu a jednocześnie czyniących dla nas nieskończenie wiele . Jest Pan wspaniałym wzorem dla innych .
Beata J.

Jestem pacjetką dr. Marka Stępnia to jest wspaniały człowiek i lekarz . Choremu oddaje siebie .Mało jest takich ludzi goraco go pozdrawiam życząc wiele lat w zdrowiu.

Wspaniały lekarz i CZŁOWIEK. Rewelacyjny stosunek do pacjenta, dokonały diagnosta. Nigdy nie spotkałam tak dobrego lekarza. Duuużo zdrowia Panie Doktorze

Wspaniały lekarz i CZŁOWIEK.

Wspaniały lekarz godny polecenia fachowiec taki lekarz to skarb ogólnie cały oddział jest wspaniały opieka super

Doskonały wysokiej klasy fachowiec, który jeszcze chce cos robic dla pacjenta. Jedyny lekarz którego obdarzam całkowitym zaufaniem. Miły, konkretny, ale.... Nie jest juz tak "rozmowny" i nie usmiecha się tak jak dawniej, nie poświeca tyle czasu na rozmowę z chorym (lata 90 młody lekarz)- ale tak bywa gdy zaczyna wychodzić rutyna i wyższe stanowisko. Ale mimo wszystko gorąco polecam, bo to wszystko pryszcz w porównaniu do innych. Tak na marginesie nie mogę sie nadziwić skąd p.doktor wziął tak prostacką, opryskliwą i niesympatyczną "sekretarkę" w szpitalu MSWIA. Kontakt z tą osobą ...

Tak na marginesie nie mogę sie nadziwić skąd p.doktor wziął tak prostacką, opryskliwą i niesympatyczną "sekretarkę" w szpitalu MSWIA. Kontakt z tą osobą jest na poziomie magla - osoba ta psuje wizerunek oddziałowi i jest najgorszym wspomnieniem i całe szczęście że tylko na tym poziomie.

BYŁAM PACJENTKA DOKTORA. MOGĄ MNIE WOZIĆ PO WSZYSTKICH ODPUSTACH I BĘDĘ CHWALIĆ TEGO LEKARZA I JEGO ZESPÓŁ.GRATULUJE I DZIĘKUJE

To właśnie pan doktor uratował moje dziecko przed czerniakiem najgorszym z nowotworów za co jestem mu bezgranicznie wdzięczna,dobry boże zachowaj go w dobrym zdrowiu aby jeszcze długo mógł pomagać swoim pacjentom,bardzo żałuję że mój mąż nie trafił do takiego lekarza a do zwykłego "konowała" który zlekceważył sobie i nie reagował gdy mąż mając anemię zaczął chudnąć,to powiedziała że do "standardów" Unii to jeszcze daleko,a za trzy miesiące mąż już nie żył,rak trzustki z przerzutami.Nie mogę sobie darować że dopiero po śmierci męża dowiedziałam się o specjalizacji pana doktora,bardzo ciężko mi się z tym pogodzić że w porę z mężem nie dotarłam do pana doktora

Wspaniały lekarz-chirurg-nigdy sie nie poddaje w walce o życie pacjenta-podejmuje wyzwania w sytuacjach beznadziejnych.Dziękuję za nowe życie i gorąco polecam.

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Łódź"?

Klinika Chirurgii Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Łódź