dr n. med. Marek Stempień

Chirurg onkolog

To właśnie pan doktor uratował moje dziecko przed czerniakiem najgorszym z nowotworów za co jestem mu bezgranicznie wdzięczna,dobry boże zachowaj go w dobrym zdrowiu aby jeszcze długo mógł pomagać swoim pacjentom,bardzo żałuję że mój mąż nie trafił do takiego lekarza a do zwykłego "konowała" który zlekceważył sobie i nie reagował gdy mąż mając anemię zaczął chudnąć,to powiedziała że do "standardów" Unii to jeszcze daleko,a za trzy miesiące mąż już nie żył,rak trzustki z przerzutami.Nie mogę sobie darować że dopiero po śmierci męża dowiedziałam się o specjalizacji pana doktora,bardzo ciężko mi się z tym pogodzić że w porę z mężem nie dotarłam do pana doktora

Pan doktor Stempień to niezwykle kompetentny, życzliwy , pogodny lekarz, który potrafi mieć taki stosunek do pacjentów, że każdemu z nas wydaje się, że jesteśmy tymi jedynymi, wyjątkowymi z naszymi schorzeniami. Tak więc profesjonalizm i ludzkie pochylenie się nad pacjentem to cechy, które daj Boże, aby mieli wszyscy lekarze. Bardzo wysoko oceniam Pana doktora Marka Stempnia. Bożena Pitoń

dr Stempień uratował zycie mojej mamie. Spotykając takiego lekarza z takim podejściem do chorych i tak zarządzającego swoim oddziałem w szpitali - po prostu odzyskuje sie wiarę w kompetencje i etykę lekarzy, w ich poświęcenie dla pacjentów. To po prostu wspaniały Lekarz. Dziękuje Panu doktorze.

To cudowne, że znalazł się ktoś, kto napisał o tym cudownym wręcz lekarzu - dzięki temu pamięć o nim nie zaginie, będzie na zawsze w pamięci na tej stronie, gdzie ludzie coraz częściej zaglądają tak jak ja. Mnie też darował drugie życie, pomagając przy tym przetrwać najgorsze chwile, jest niesamowitym i lekarzem i człowiekiem, a ta strona to podziękowanie za to co zrobił i robi dla pacjentów, dzięki ci Bożko, że wpadłaś na taki pomysł - ty też musisz być niesamowita

najwspanialszy kochany pan dr od 15 lat jestem pod jego konrola , a mam dopiero 37 lat to on dodał otuchy do zycia

Jest nie tylko dobrym lekarzem ale też pełnym ciepla człowiekiem. Wie że chory człowiek wymaga zrozumienia,ze należy go wysłuchać ,dodać odwagi.Leczy się nie tylko ciało.Pelne uznanie dla pracy tego lekarza.

Jest nie tylko dobrym lekarzem ale też pełnym ciepla człowiekiem.

Jest moim jednym lekarzem,do którego mam bezgraniczne zaufanie!

Jest moim jednym lekarzem,do którego mam bezgraniczne zaufanie!

Lekarz códotwórca .Dzęki jego złotych rękach i dużym pośwęceniu oraz całego personelu oddziału onkologicznego szpitala M.S W iA wŁODZI DZISIAJ JESTEM szczęśliwym człowiekiem dlatego że mam rękę a groziła mi amputacja lewej ręki wraz z barkiem ,gzie w innej placówce tylko całkowita amputacja .Jest to prawdziwy doktor JUDYM .Zdzislaw Giża CZ-WA

Najbardziej kompetentny, oddany pacjentom, kulturalny Lekarz jakiego znam.Oddział, który prowadzi jest na najwyższym poziomie-tu chory nie czuje się anonimowym przypadkiem-cały personel profesjonalnie i całodobowo opiekuje się pacjentem.Nigdy w życiu nie zapomnę o Doktorze ,który darował mi drugie życie.Iga

Najlepszy doktor jakiego spotkałam z profesjonalnym podejściem do pacjenta.Doktor godny polecenia dla ludzi którzy przestali wierzyć w naszą służbę zdrowia.