dr n. med. Marek Stempień

Chirurg onkolog

konkretny, dobrze informuje pacjenta o czekajkrzycho111

konkretny, dobrze informuje pacjenta o czekajkrzycho111

Doskonały fachowiec, perfekcyjny.Nie żałuje prywatnego czasu dla pacjenta. Po zabiegach o godz 22 przyjechał do szpitala aby sprawdzić jak czują się pacjentki.Przeprowadził u mnie zabieg usunięcia piersi. Zrobił to artystycznie.Po dwóch dniach wyszłam ze szpitala zdrowa, pełna optymizmu i chęci do życia.

bardzo dobry lekarz który posiada czas dla pacjenta.

bardzo dobry lekarz który posiada czas dla pacjenta.

Polecam, tak bardzo się bałam a ON swoim usposobieniem rozwiał lęk. To cudowny człowiek, z ogromnym poczuciem humoru, błyskotliwy. POLECAM i dziękuję doktorze za wszystko!

Doskonały wysokiej klasy fachowiec, który jeszcze chce cos robic dla pacjenta. Jedyny lekarz którego obdarzam całkowitym zaufaniem. Miły, konkretny, ale.... Nie jest juz tak "rozmowny" i nie usmiecha się tak jak dawniej, nie poświeca tyle czasu na rozmowę z chorym (lata 90 młody lekarz)- ale tak bywa gdy zaczyna wychodzić rutyna i wyższe stanowisko. Ale mimo wszystko gorąco polecam, bo to wszystko pryszcz w porównaniu do innych. Tak na marginesie nie mogę sie nadziwić skąd p.doktor wziął tak prostacką, opryskliwą i niesympatyczną "sekretarkę" w szpitalu MSWIA. Kontakt z tą osobą ...

Tak na marginesie nie mogę sie nadziwić skąd p.doktor wziął tak prostacką, opryskliwą i niesympatyczną "sekretarkę" w szpitalu MSWIA. Kontakt z tą osobą jest na poziomie magla - osoba ta psuje wizerunek oddziałowi i jest najgorszym wspomnieniem i całe szczęście że tylko na tym poziomie.

Wspaniały lekarz-chirurg-nigdy sie nie poddaje w walce o życie pacjenta-podejmuje wyzwania w sytuacjach beznadziejnych.Dziękuję za nowe życie i gorąco polecam.

Tą drogą w imieniu własnym i moich Rodziców pragnę bardzo serdecznie podziękować Panu Doktorowi za przeprowadzony zabieg usunięcia znamion u mojego Taty. Zabieg miał miejsce na oddziale onkologii,którego Pan Doktor jest ordynatorem. Pan Doktor okazał nam szacunek,życzliwość-cechy tak bardzo istotne w dzisiejszych czasach. Panie Doktorze-Dziękujemy! Iza G. z Częstochowy

Moze prywatnie Pan Doktor zaklada inna maske , jako ordynator w szpitalu publicznym zaklada maske "Ja tu rzadze". Przykre.....

Wspanialy Czlowiek,doskonaly Lekarz. Bezblednie zdiagnozowal moje schorzenie. Nie dopuscil do powstania u mnie czerniaka. Bardzo jestem wdzieczna Panu dr Markowi Stempniowi. Obdarzam Go pelnym zaufaniem. Iza G. z Czestochowy

Podzielam wszystkie opinie o doktorze Stempniu. Jestem już 15 lat po operacji u doktora. Byłam jedną z pierwszych jego pacjentek z Częstochowy. Jestem mu bardzo wdzięczna za wszystko. Jest świetnym lekarzem, miłym i kulturalnym człowiekiem. Dziękuje Panie Doktorze. Maria O.z Cz-wy.

Dziękuje Panie Doktorze.
Maria O.z Cz-wy.